משחק ציטוטים

Chandler Rulz

New member
../images/Emo17.gifמשחק ציטוטים../images/Emo70.gif

וואי, כמה זמן לא עשיתי משחק כזה :) מקווה שאתם זוכרים את החוקים, אם לא אז הנה:
אני מביא רשימה של ציטוטים, הציטוטים יכולים להיות מתורגמים, יכולים לא להיות.. כמובן שזה כדי לסבך את העניין עוד יותר
אני רק יכול לרמוז שיש עשרה שירים ישראלים ועשרה לועזיים.
תשובות לא בכותרת בבקשה.
גוגל זה אחל'ה, אבל לא כיף בעליל!
תהנו! יאללה, נתחיל.. 1. אבל בלעדי את רק את 2. Take me away from this big bad world 3. לא יקרה אם את לא רוצה 4. And when darkness will swallow the star 5. כל עוד אני זוכר מי לובש את המכנסיים 6. But i remember everything 7. אל תוך בדידות זה גונב אותי 8. The white flag they've made for you 9. היה זה חורף ארוך, קר ובודד 10. Putting my life on the brink 11. יש רכבת עוד שעה לטבריה 12. She played one clean chord 13. אבל עכשיו את פוחדת שאני פשוט יכול לנצח 14. My kingdom for a kiss upon her shoulder 15. לטייל על פסי הרכבת 16. To get hurt or fall down everbody can 17. שרף את המקום עד היסוד 18. Told me that my hair was red 19. אגרש את העצב מעינייך 20. Maybe tonight you will be mine בהצלחה
|

3,19,20

3.יוני בלוך- אחריות 19. היום- אהוד בנאי 20.לחץ- ברי
ו1. זה השיר שיש לך בחתימה, ואני לא מכירה אותו

רק Danit

New member
אהמ.

7- אנצל- מוש בן ארי 10- Mika- Grace Kelly 16- חדר משלי- החברים של נטשה 19- היום- אהוד בנאי

Chandler Rulz

New member
../images/Emo127.gif לשני השירים...

"כשנפוליאון יכבוש את עכו" זה השם המלא

Ocean Spirit

New member
13

First We Take Manhattah - Leonard Cohen אוהבת את הטעם שלך יותר ויותר מרגע לרגע...

Ocean Spirit

New member
9

(סליחה, על הבלאגן, אני פתאום נזכרת בשירים שאני מזהה...) Here Comes The Sun - The Beatles הריסון בהחלט היה הכותב הכי טוב שם...

Chandler Rulz

New member
רמזים!!!

1. הסולן של הלהקה ששרה את השיר הזה היה כאן בארץ לפני כמה ימים. 2. בקליפ לשיר הזה מככב משהו שמשותף לפרה ולילדים נעדרים. 3. נפתר. 4. שיר עברי די חדש לסולן של להקה ישראלית ששרה פעם שיר על ירמי קפלן ודנה ברגר. 5. שיר של להקה שהבריזה לנו בקיץ הקודם. 6. את השיר הזה חידש זמר, שהספיק למות בנתיים, בגרסה אקוסטית מדהימה. 7. נפתר. 8. נפתר. 9. נפתר. 10. נפתר. 11. נפתר. 12. נפתר. 13. נפתר. 14. השיר שייך לזמר שמת מטביעה. 15. שיר חדש של זמרת שכתב יהלי סובול. 16. נפתר. 17. אחד השירים הכי מוכרים בהיסטוריה. השם של פרנק זאפה מופיע בשיר. 18. נפתר. 19. נפתר. 20. נפתר.

1, 6

Faith No More - Midlife Crisis.1 הייתי בהופעה, אגב. 6. Nine Inch Nails - Hurt והגרסה של ג'וני קאש לוקחת בהליכה, כמובן. והגרסה שלו ל-One של U2. הצליח לקחת שיר של אחת מהלהקות הכי מעצבנות אותו ביקום ולהפוך אותו לפנינת קאנטרי.

למעלה