התפקדות חודש ינואר

../images/Emo168.gifהתפקדות חודש ינואר

וסיכום שנת 2006, ככה, על הדרך
שם: גיל: יש לכם בגרויות חורף? במה? איזה שיר מסמל את חודש דצמבר בשבילכם? ואת כל שנת 2006? [אהה, התקלתי
] יש דברים שרציתם לעשות השנה ולא הספקתם? יוצאים לחגוג היום איפשהו? עם יד על הלב- מבריזים מחר מביה"ס?
אתם מאלו שלוקח להם הרבה/קצת זמן להתרגל לכתוב את הסיומת של השנה החדשה במחברות וכאלו? [כאילו, 5.1.07, ולא 06..] מה המילה האחרונה שאמרתם השנה? מה המילה הראשונה שאמרתם בשנת 2007? וזהו. שתהיה לכם שנה נהדרת

אהלן..... ../images/Emo185.gif

טוב אני יודעת שזה קצת באיחור אבל גם ככה הפורום יבש כמו מדבר סהרה....... שם:מעיין גיל:19 וחצי יש לכם בגרויות חורף?צבא צבא צבא במה?...... איזה שיר מסמל את חודש דצמבר בשבילכם? "לתתתת את הנשמה ואת הלב.....לתת כשאתה אוהב"-השיר מסיום הטירונות שלי... ואת כל שנת 2006? [אהה, התקלתי] "הדרך ארוכה ומפותלת,אני נופל וקם נופל וקם עם ראש מורם" יש דברים שרציתם לעשות השנה ולא הספקתם?לא יוצאים לחגוג היום איפשהו: לא. עם יד על הלב- מבריזים מחר מביה"ס? גם אם היתה אפשרות להבריז מהצבא לא הייתי מבריזה... אתם מאלו שלוקח להם הרבה/קצת זמן להתרגל לכתוב את הסיומת של השנה החדשה במחברות וכאלו? [כאילו, 5.1.07, ולא 06..] ממש לא... מה המילה האחרונה שאמרתם השנה?לא זוכרת... מה המילה הראשונה שאמרתם בשנת 2007?בוקר טוב....

למעלה