כי רק כאן

../images/Emo16.gif כי רק כאן ../images/Emo16.gif

כי רק כאן מאת עדינה .ו רוצה לעצור את השעון רוצה לצעוק תן לי קצת לישון. קולי מצעקה ניחר גרוני נחנק אל המרחק נסחפת למרחב הרעוע ליבי בו משוטט פצוע. רוצה לצעוק הבט,הנני כאן! תן לי עוד קצת זמן. קולי בדממה טובע מיתר בגרוני ניתק נסחפת למרחק. תמונה רודפת תמונה אני מצפה לסחף שיגמר לאור השמש שיבהק רק כאן,רק כאן אחייך ואצחק. שיר זה נכתב ביום בו אירע הפיגוע בדולפינריום גם אתמול והיום היו לנו פיגועים קשים שבהם מצאו עצמם אנשים חפים מפשע את מותם והרבה אנשים נפצעו וישאו את הטרואומה הזאת לכל חייהם. מכאן אני שולחת החלמה מהירה לפצועים ומשתתפת בצער המשפחות שאיבדו את יקירם.

דרדרית

New member
../images/Emo16.gif כבר לא שואלת...../images/Emo16.gif

כבר לא שואלת נגמרו השאלות. כבר לא בוכה הסתיימו לי הדמעות. מקשיבה, רואה את התמונות. כולי מכווצת רועדת נפחדת בוהה וכלום לא מבינה. ואם יורשה לי שאלה שאלה קטנה לשאול אותך אלהים היקר שאחראי על הבריאה. רק שאלה קטנה בבקשה- הדגש|למה?| נכתב אחרי הפיגוע בו נרצחה הדס אבוטבול ז"ל ממבוא דותן חגית

דרדרית

New member
פנינת החן היקרה, רציתי רק להוסיף

שהשיר שהבאת נגע מאד לליבי ובמצב זה- נזכרתי והבאתי את המילים שדרכן יכולתי להביע את רחשי ליבי מצטרפת צער המשפחות ולאיחולי החלמה למשפחות הפצועים חגית

emmy5

New member
פנינת חן,דרדרית ..לזכר הקורבנות../images/Emo16.gif

האם עוד נמצא מילים ,להוסיף את הכאב אחרי שני השירים שלכן? גדולתו של עם ,להמשיך לחייך , לחיות ...להסתובב ממקום למקום , בנויים אנחנו מברזל ,פלדה ..והלב רועד לכל פגוע ,כואב על כל חייל שנפל ..אבל אנחנו ממשיכים ...הנה זה פלא ..!!!!כאילו לא קרה כלום , אוי ,כמה משפחות אומללות ,בוכים וסובלים וממשיכים הללה ,אין לנו ברירה ,חיבים להיות חזקים .גמר חתימה טובה !!!

דרדרית ואיימי

נושקים אנו ליום כיפור ורק אתמול בבוקר כתבתי: להרבה משפחות שבינינו יום כיפור מחזיר אותן למלחמה הפרטית שלהן, למלחמה שהחלה עם פרוץ מלחמת יום הכיפורים ולא פסקה עד עצם היום הזה. כולנו כל העם מתאחד עם זכר החללים ביום הזיכרון, אך כל משפחה ומשפחה ששכלה את יקירה זוכרת זאת יום יום שעה שעה קל וחומר כשמגיעים הימים הנוראים של יום הכיפור. ואני שולחת מכאן לכל משפחה באשר הם יד תומכת,יד מחבקת, איתכם גם אני מוחה את דימעתי, איתכם גם אני עוברת את המלחמות הפרטיות שלי. של כל הזמנים ולואי ולא נדע עוד מלחמות חלפו מספר שעות מאז כתיבת השורות האלה וכבר התבשרנו שעוד משפחות הצטרפו אל משפחת השכול אז מה זה אומר? התרגלנו? ממשיכים הלאה? אני יודעת ששוב ושוב נדליק נרות נשתתף עם בכאב המשפחות המתאבלות, המתאחדות עם כאבם הפרטי, ושוב ושוב נישא תפילה שלא עוד לא עוד מלחמות לא עוד פיגועים לא עוד הרחבת מעגל השכול

דרדרית

New member
פנינת חן, איימי וכולנו

מי יתן ויהיה זה המקרה האחרון בו משפחות איבדו את יקיריהן יהי זכרם ברוך

שרה16

New member
שרק תהיה זו המלחמה האחרונה....

שישאירו לנו כמה רגעי חסד ואת הכח להמשיך הלאה...

דרדרית

New member
שרה וכולם -מוסיפה עוד תפילה קטנטנה

מבקשת ממך בורא עולם אנא, השנה- תן לנו מתנה קטנה הבא קצת רוגע, שלווה. לא עוד משפחות עצובות לא עוד נספים לא בפיגועים לא בתאונות דרכים ולא במיני מיתה משונים. סתם- תן לנו חיים שקטים שלווים, רגועים, שנוכל לחיות בפשטות עם הרבה בריאות ושמחת חיים. תן לנו להחזיר את הצחוק לחיים, ואם לא תוכל כל זאת לתת לפחות את כמות המוות- הַפְחֵת. חגית

שרה, כמה פעמים הבטיחו לנו ....

המלחמה האחרונה ביצוע: יהורם גאון מילים: חיים חפר לחן: דובי זלצר בשם כל הטנקיסטים ופניהם המאובקות אשר עברו את כל האש והשחיקות, בשם הימאים אשר פשטו על הנמלים ועינהם כבדות ממלח וגלים. בשם הטייסים אשר פרצו אל קרב זועם ונצרבו באש טילים ואש נון מם. בשם הצנחנים שבין עופרת ועשן ראו אותך, כמו מלאך, מעל ראשם. אני מבטיח לך, ילדה שלי קטנה שזאת תהיה המלחמה האחרונה. (אני מבטיח לך, ילדה שלי קטנה שזאת תהיה המלחמה האחרונה) בשם התותחנים אשר ברסק הפגזים היו עמוד האש לאורך החזית, בשם חובשים רופאים שבנפשם ומאודם החזירו רוח וחיים, השיבו דם. בשם הקשרים אשר קולם קרע לילות, בשם כל הגייסות והחילות, בשם כל האבות אשר הלכו לקרב נורא ושרוצים לשוב אלייך חזרה - אני מבטיח לך ילדה...

למעלה