תחרות תחפושות!

קרניjack

New member
../images/Emo152.gif../images/Emo148.gifתחרות תחפושות!../images/Emo154.gif../images/Emo149.gif

לרגל פורים תתקיים בפורום תחרות תחפושות נושאת פרסים!
התחרות תעסוק בתחפושות ערפדים שאתם תעלו- תוכלו להתחפש לערפדים "כללים", כלומר לא דמויות ספציפית, דמויות ערפדים מסרטים או ספרים, או דמויות שקשורות בעולם הערפדים, למשל כל קוטלי הערפדים המפורסמים.
מה אתם צריכים לעשות? להתחפש ולהתאפר בצורה הכי ערפדית, הכי דומה לדמות שאתם תתחפשו לה (במידה ובחרתם דמות) כמה מקורית וייחודית שתוכלו! אם מדובר באיפור, באביזרים, ברקע שבו תצטלמו, בפוזיציה וכו' וכו'. הערפד שלכם יעול להיות ערפד קלאסי, מודרני, משעשע, אלטרנטיבי וכו'.
תחפושת הערפדים הכי מקורית ומיוחדת- תיבחר ותזכה בפרס!
ואם אני לא יודע/ת להתאפר? לא בהכרח באיפור מיוחד או באביזרים שקשה לרכוש- אלא חלק גדול נובע מהתמונה עצמה! אתם יכולים להצטלם לרקע נוף שיוסיף מימד נוסף, להצטלם בזוית מקורית או בתנוחה מקורית למשל, להעביר מסר בתמונה, חיקוי הומוריסטי וכו'
התמונות ישלחו אליי במסר בלבד!
אני בקרוב אעלה תאריך סופי לשליחת התמונות אליי, וכמו כן פרטים נוספים לגבי שיטת בחירת הזוכה ולגבי הפרס
.
שאלות לגבי התחרות- נא לשרשר לפה.
שווה להשתתף,מי מתכוון ?

הממ אני מתחפשת למיסס בייקר בפורים,

(מסווני טוד למי שמכיר) מישהי שהיא לא ערפדית באופן רישמי אבל מכינה פשטידות מבשר אדם זה מספיק קרוב?

קרניjack

New member
הכותרת של התחפוזשת לא חייבת להיות

"ערפד", לכן במידה וזה יראה ערפדי מספיק זה יוכל להשתתף. פשוט תשלחי לי את התמונה אחרי שתתחפשי במסר. וחוץ מזה, התחפושת שלכם לפורים יכולה להיות משהוא אחר לחלוטין מהתחפושת לתחרות..אפשר להתחפש במיוחד לתחרות

Rose131

New member
הו, אני יכולה לשים את התחפושת משנה שעברה?

כאילו, הלנה זה גוויה. זה ערפדי-משהו. לא?

Rose131

New member
ומת!../images/Emo3.gif

חח סתם, אצטלם השנה ואני מקווה שאוכל לשמור על הניבים ולקנות דם איכותי בכדי שאוכל להמשיך לצלם עם זה עם בעתיד..

פשוט זאת תחפושת סופר מושקעת שכוללת איפור,

ועיצוב שיער, ולעשות תמונה סופר מגניבה עם זה זה קלי קלות
זה גם יראה ממש ערפדי אני חושבת :]

קרניjack

New member
../images/Emo41.gif יש להדגיש שהתחפושות אותה אתם

תעלו לא צריכה להיות התחפושת שלכם לפורים, אין צורך לשנות את התוכניות..אלא תחפושת נוספת.

קרניjack

New member
../images/Emo41.gif פאטים מלאים ומדוייקים יותר

בקרוב! אני מקווה שתיהיה היענות רצינית לתחרות כי הפרס המתוכנן הוא שווה ביותר, וההשקעה שווה!

למעלה