הודעה רצינית

gilad g

New member
וכמובן שכחתי את

בוני אתרים אבטחת מידע בסיסי נתונים גרפיקה פלאש רשתות ופס רחב תלת מימד XML לינוקס (
- אנחנו באמת רוצים אותם פה
) נובל תכנות PHP

havlaz

New member
ממתי גרפיקאים הם מתכנתים?!

הם יותר הסיוט של המתכנתים

havlaz

New member
ואת PHP

זה מה שחסר לנו.. שברגע שנדבר על איזה רכיב אי-מייל או תמונה, אלה יקפצו ויצחקו עלינו שאנחנו צריכים לשלם ואצלהם זה בילט-אין...

tomashin

New member
אין להם

בכלל זכות דיבור... הפונקציות המסכנות שלהם כמו COPY שזה פונקציה העלאת קבצים... מאוד מאוד מוגבלת יש לה סך הכל שלוש פרמטרים בואו בבקשה לא נשווה את זה לרכיב UPLOAD מקצועי ונורמלי... ובאמת PHP זה השפפל של השפל...... סחטיין על הפורום החדש

yuval k

New member
הגב לינוקס... ../images/Emo3.gif

נראה לי שאני הבנאדם הבערך יחיד שעובד עם ASP ועם לינוקס
זה פשוט לוהולך יחד. ASP תהיה כשאשיג רכיבים למחשב חדש
אה כן, וכשההורים יסכימו לקמפל את המודול של ה-2 מחשבים אצלי בחדר בתור enabled... ולעשות לו insmod. good luck all

havlaz

New member
למה אני יודע קצת לעבוד עם לינוקס

פה ושם פקודות בשרת לינוקס שלנו לעבוד עם הIRC, להתקין אותו וכזה

אמיר ט

New member
../images/Emo46.gif מה זה אמור להביא ?

טוב דבר ראשון אני מנהל פורום PHP, אז נעים מאד. היום בבוקר אני מקבל מסר מילדה בלבן שמזמין אותי ואת חברי הפורום לכאן לעשות מהפורום פורום "תכנות - חברתי" חשבתי שזה רעיון יפה ונחמד ואז אני נכנס לכאן ורואה מה שכתבתם ! זה "שפל המדרגה" זה שאתם לא מעוניינים כאן בפורום בקולגות שעובדות עם שפה אחרת שיותר נוחה להם, אז נכון בטוח יהיו ויכוחים אבל זה לגיטימי כשיש 2 שפות תכנות גדולות כמו PHP ו ASP... אבל על סמך זה אתם לא מעוניינים באנשים שכותבים ב PHP ? זה סה"כ אנשים שכשצריכים לבנות משהו בונים אותו ולא מחפשים איזה ActiveX מוכן שיעשה להם את העבודה עם כמה שורות קוד מסביב. ותאמינו לי שאני מתכנת ב ASP וגם בניתי אתרים לא קטנים בכלל ב ASP וזה עניין של העדפה אישית ! בקיצור אני חושב שאתם צריכים לשקול שנית את עמדתכם... זה זכותם של אנשים להגיע לאיזה פורום שהם רוצים, ואתם "יושבי הפורום" צריכים לקבל אותם בברכה כי אני בטוח שלא פעם הם יוכלו לעזור.

xyxyxy

New member
אין בעיה עם php אחלה שפה

יש בעיה עם הטפת המוסר של הקוד הפתוח.. ציטוט "מייקרוסופט חברה לא מוסרית ואני לא עובד איתה לא כי היא לא טובה אלא כי היא לא מוסרית זה כמו לעזור לאירגון טרור" זה מסוג הבולשיט שאנחנו לא אוהבים לשמוע לדעתי.. תבואו לפה בשמחה רק צריך סטטוס קוו מסויים בלי הטפות מוסר על הקוד הפתוח

אמיר ט

New member
תראה

בכל דבר יש טוב ורע עם כמה שאני תומך ועובד עם לינוקס ועם PHP והכל אני עדיין משתמש דרך קבע בחלונות ולעיתים גם ב ASP ותתפלא, אני אפילו מלמד אנשים ASP ולא משכנע אותם נמרצות ללמוד PHP כי לכל אחד יש את השיקולים שלו. ובקשר לויכוחים, זה ויכוחים שאין בהם מנצח כי הטיעונים של שני הצדדים נכונים במידת מה. וזה פורום חברתי אז למי אכפת !!!

yuval k

New member
לדעתי, כדאי לצרף אותם..../images/Emo70.gif

למה, הם לא אנשים? למה, הם לא מתכנתימים? למה, הם לא היו עצובים כשפיטרו את הארי? למה, אין להם שערות על הגב?

למעלה