אל הקוסם!

k R I P s

New member
../images/Emo139.gifאל הקוסם!../images/Emo139.gif

נראה לי שכבר היה לנו את הדיון הזה בעבר, אבל בוא נפתח אותו לעומק קצת יותר. מ4 הדמויות, עם מי אתם הכי מזדהים כרגע? זאת אומרת, מה חסר לכם עכשיו בחיים? ואם הייתם יכולים לבקש מהקוסם משהו, מה הייתם מבקשים ולמה? מח- חשיבה, יצירתיות, רעיונות לב- רגשות, אהבה, שימחה אומץ- כח, אומץ לעשות דברים מסויימם או אולי, הבית, המקום שאתם רוצים להרגיש את החמימות והכיף שרק שם תמצאו. "קבוצת תמיכה" מישהו? תשתפו.

שבשבת007

New member
אומץ

אומץ זה תמיד טוב :) תמיד רציתי לעשות כל מיני דברים אבל לא היה לי את האומץ..

שאלה קשה.../images/Emo54.gif

פעם הייתי אומרת לב, אבל בשבועיים האחרונים כל החיים שלי מלאים ברגשות, אהבה ושמחה, אז לא נראה לי שאני צריכה את זה. אומץ, מוח ובית - גם יש לי. אני חושבת שהדבר שאני הכי רוצה עכשיו זה זמן. ואם להיות יותר פרקטיים - רישיון נהיגה גם ממש יעזור.

porky169

New member
למרות שזה לא כתוב באפשרויות../images/Emo134.gif

עדיין זה מה שהייתי מבקש

barhenhalliwell

New member
..

לעמן האמת אני די מזדהה עם דורתי, איש הפח, והאריה- בית, לב ואומץ. 3 דברים שאמנם יש לי אבל לא מספיק אני חושב, אני צריך להשקיע קצת בכל אחד מהם, לנסות להעריך יותר את מה שקיים ולפתח אותם. מעבר לזה, אם הייתי יכול לבקש משהו מהקוסם זה את היכולת להעריך יותר, והייתי גם שמח אם הייתה ניתנת לי האופצייה להאריך רגעים מסוימים מבלי שהזמן יהיה פקטור.

limilu

New member
אומץ

באמת שאין לי אומץ לעשות שומדבר כמעט. בלה.

shnu00zel

New member
אני...

מממ למרות שזה לא ברשימה... הייתי מבקש יותר נחישות... יותר אמביציה.... אבל אם רק מהרשימה... הייתי הולך על אומץ, שזה סוג של נחישות:) חחח

למעלה