פורים, פורים

HiPpiE Boy

New member
התחפשתי המווון פעמים

שנים הייתי מתחפש רק לערפד או למכשפה לא יודע אם יש לי תמונות,בטח עמוק בתוך הארון חחח מיד היו את הניבים האלה מפלסטיק,זה היה מגניב אבל גדול מאוד...לא בהיה אפשר לדבר עם זה נורמלי
.וכשהיית מוציא אותם מהפה()אחרי כמה שניות כיצ לא היה אפשר לסבול את זה) מלא מלא רוק היה נוזל לך

Serpent Axis

New member
האמת שכן

כשהייתי בערך בן 6 ואולי עוד פעם אחרי זה, לא בטוח אם זה היה הרעיון שלי.

E v i e

New member
אוי, אף פעם לא התחפשתי לערפד ):

אבל משום מה דווקא נורא בא לי... כי יש לי פתאום המון בגדים שיתאימו XD אבל נראה כבר

אתם יודעים מה שמעתי?

שאפשר ללכת לרופא שיניים, לשלם סכום כלשהוא והרופא מוריד לכם את הניבים או עושה עליהם בנייה ככה שהם יהיו יותר ארוכים. זה נכון?

קרניjack

New member
זה נכון

אני לא חושבת שרופםא שיניים "מוריד את הניבים"( לעקור?
) אלא עושה תוספת בנייה מלאכותית לניבים..זה זמני כמובן, וכמובן שגם יש רופאי שיניים מסויימים שעושים את זה. ים העלתה לקומונה וידאו יפה מיו טיוב שרופא שיניים (או אדם בעל האביזרים המתאימים) מכין ניבים מלאכותיים שניתנים להרכבה ופירוק עם ציוד של רופאי שיניים, או טכנאי שיניים. אני לא זוכרת איפה, אבל אני חושבת שזה עולה 200 ש"ח.

קרניjack

New member
את יכולה להעלות תמונה?

ושאלה- האם הניבים הם מהסוג שאת יכולה לחבר ולפרק מתי שאת רוצה? וכמובן- איפה עשית?

קרניjack

New member
תוכלי לענות בקשר לשאלה על הניבים?

ואולי אפילו לפתוח שירשור חדש בנושא, כי בכל זאת, זה משהוא מיוחד

אם כבר פורים,שאלה על איפור,../images/Emo219.gif

שאלתי אותה שאלה בפורום ציורי גוף ואיפור [בטח השם לא כ"כ נכון,שיהיה],אבל אני אשאל גם פה- מישהו פה אי פעם עשה נשיכת ערפד עם איפור? או מישהו יודע איך עושים את זה? אני אשמח אם יעזרו לי גם פה. X_X

קרניjack

New member
לאפקטי דם מצויינים בכלליות יש לי המלצה חמה

בחנויות איפור מקצועי מוכרים בקבוקון דם נקרש (אני קניתי את שלי ב"בועז שטיין" בדיזינגוף ב30 ש"ח לזיכרוני..). זה בעצם בקבוקון שאת שמה במים, הג'ל ניהיה נוזלי ואת יכולה לעצב ממנו נשיכה למשל, ונשיכה אלו פשוט 2 פצעים עמוקים בצאוור עם מעט סימניי שיניים אחרים.

גאד,תודה!../images/Emo219.gif

לצערי אני לא אהיה בת"א בקרוב,יש לך מושג איפה יש עוד חנויות עם דם נקרש?

קרניjack

New member
תחפשי באינטרנט חנויות של איפור מקצועי

בועז שטיין, ירין שחף, אני לא מכירה כל כך הרבה...אבל אני משערת שיש עוד סניפים ברחבי הארץ. כמו שגם כתבו לך פה בפורים יש את הערכות הקטנות האלה של האיפור, לדעתי הן דיי מעצבנות כי אי אפשר לעשות אתן הרבה אבל יש גם סוג של דם נקרש בהן.

המאפרת בפרוייקט שלנו עשתה לנוD:

אפשר לקנות בדיזינגוף סנטר בקבוקון כזה של דם, שאלתי אותה. היא גם השתמשה בחומר כזה שלא זיהיתי, אבל שיהיה XD

אבלאבל,כבר כתבתי. ../images/Emo7.gif../images/Emo219.gif

בזמן הקרוב אני לא בת"א. יש עוד חנויות שיש בהם דם נקרש?

אני יכולה לנסות לשאול אם היא תבוא שוב

בעיקרון אפשר להזמין באינטרנט, חיפוש קצר יעשה את העבודה

נושיfay

New member
../images/Emo48.gif../images/Emo210.gif|פטרייה|

בכל חנות שבה מוכרים מוצרי איפור לפורי, מוכרים חבילה כזאת לאיפור של מכשפות עם מין סוג מייק אפ בשביל לעשות למכשפות פלולות על האף. החומר הזה הוא במבע גוף ולגן ממש קל לעצב ממנו בליטה על הצוואר ולעשות בתוכה חור ולשים שם דם שינזל. ניסיתי וזה נראה מאוד אמיתי=] אבל הבעייה היא שהחומר נעשה רך מדי כשהוא מתחמם לאורך זמן, וזה מה שקורה אם זה נמצא על הגוף. אבל באופן כללי, זה הפטרון הכי טוב..^_^ [ואגב בד"כ עם החומר הזה בא כם חומר שחור וחום וגם 2 בקבוקים של דם אחד אדום ואחד ירוק, בשום פנים ואופן אל תשתמשי בזה, זה משאיר צבע על הגוף במשך ימים!] בהצלחה!

QWEEN ARPADS

New member
../images/Emo47.gif

פורים חה חה חה !! אני חייבת כל לילה לילבוש את בגדי הערפדית שלי בזמן האחרון בא לי לגשת למרפאת שיניים שיעשו לי השתלות קבועות לניבים אני שאלתי וזה אפשרי בארור שאני יעשה הרכבה של ניבים שלא יהיו ארוכים מדאי כדי שאף אחד לא יחשוד בי שאני ערפדית אמיתית אני כבר מחכה לרגע שבו אני אנעוץ את הניבים בבשרי ואשתה את דמי

למעלה