הפרק היומי[14/3]

Thestral

New member
../images/Emo126.gifהפרק היומי[14/3]../images/Emo126.gif../images/Emo108.gif

התגובות לפה

Thestral

New member
היה פרק מצחיק../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif../images/Emo182.gif

"אתה באמת חזק אבל אין לך סגנון"
מממ... האח השני הקירח הוא בלעחס שכזה. לא ברור מה נסגר עם קאגומה ואינויאשהoO

גברת דפ

New member
XDD

פרק חמוד ^^ איך שהאח הקטן והמכוער אומר ידעתי ששיקתי אז היא עושה אני?! XDDD

17סיסי

New member
פרק 9../images/Emo6.gif

שיפו היה כל כך חמוד היום והריב של אינו וקאגומה צאן היא כל כך מצחיק! מפגרים קטנים.. הם הרגו אותי מצחוק...

Buyo H

New member
פקצה טיפשה><

איך היא יודעת שהדבר הזה ששיפו שם על אינויאשה לא כבד? זה נמצא על הידיים שלה? לא... זה על הידיים של אינויאשה
ואהובתו של אינויאשה מתה
(בינתיים)|סוףספוילר|.. אני לא מחבבת את הפרקים האלו (9-10) אבל לא נורא^_^ אני אוהבת את האחים רעםD: הם נחמדים^_^ ואני גם אוהבת את ההתחלה של הפרק הבא
ווה

גברת דפ

New member
לדעתי בינתיים שתהין פאקצות @_@

אבל אני שונאתאת קיקו כי היא רוצה להרוג את אינו'(ספוילר) ודאגומה כי סתם מעצבנת בינתיים

ליסאן

New member
לא לא לא !! ../images/Emo58.gif../images/Emo41.gif

קיקאו לא פאקצה רק בגלל נאראקו היא רצתה לפגוע באינו . קיקאו & אינו
בורחת ממעריצי קאגומה שמנסים לסקול אותי

למה?../images/Emo3.gif../images/Emo58.gif../images/Emo19.gif

היא רצתה לקחת את אינויאשה לגיהנום בלי קשר לנארקו.~_~

ליסאן

New member
אבל זה היה ../images/Emo58.gif../images/Emo41.gif

כבר אחרי שהיא מתה. (וידוע לכולם שאנשים מתים לא חושבים בהיגיון) חוץ מזה היא בחורה מאוד (אבל מאוד) מתוסבכת וזה בדיוק מה שאני אוהבת בה.

המ..../images/Emo19.gif../images/Emo58.gif

אין לי בעיה איתה לפני שהיא מתה.
אני אפילו חושבת שהיא ואינו היו ממש חמודים לפני שהיא שיפדה אותו על העץ.
אבל אחרי שהיא מתה היא סתם תקועה ומעצבנת, טראגית מידי וסתם...מציקה. ומתה וקמה לתחייה הרבה יותר מידי פעמים.~_~

ליסאן

New member
מעצבנת? ../images/Emo58.gif../images/Emo41.gif

איך היא מעצבנת ? (ועוד בהשוואה לקגומה) אני חושבת שהיא טראגית בדיוק במידה הנכונה והיא באמת מתה יותר מידי פעמים אבל אני שמחה שמחזירים אותה כי היא הופכת את הסידרה ליותר מעניינת . (למרות שאני מודה שבהתחלה חשבתי שעדיף שהיא הייתה נשארת מתה ומפנה את השטח לקגומה. אבל זה היה בתחילת הסדרה בלבד)

...../images/Emo19.gif../images/Emo58.gif

היא לוקחת את עצמה יותר מידי ברצינות.>< ובפרקים המתקדמים, יש את השיר הזה של הילדים שכל פעם שקיקיו מופיעה משמיעים אותו והוא מעצבןןןןן. ויש לה רעיונות נורא חכמים כמו לתת לנארקו חצי מהשיקון/לתת לקאגורה את הספל (סרט שני). היא נורא דרמטית כזאת. אנשים דרמטיים וטרגיים מעצבנים אותי.
והיא ממשיכה להציק לאינו למרות שהיא יודעת שהם לא יוכלו להיות שוב ביחד (היא אמרה את זה בעצמה כמה פעמים.) אם היא הייתה מתה ולא חוזרת אולי אפילו הייתי מחבבת אותה קצת, אבל ככה היא סתם מציקה.><

ליסאן

New member
נכון אבל....../images/Emo41.gif

רוב מה שרשמת נכון (אני לא מסכימה שהשיר מעצבן) והרעיונות שלה באמת לו עבדו כלכך טוב (איך היא חשבה שתוכל להרוס את נארקו אם תתן לו את השקינו טאמה ?
) ולהזכירך זה אינו שרודף אחריה ולא ההפך . אבל כל ה"הצקות" שלה הן שעוזרות להזיז את העלילה. היא מיסתורית ומעניינת ובגלל זה אני אוהבת אותה.

אממ../images/Emo19.gif

אני מניחה שהיא מרגיזה אותי גם כי היא הדמות שהיחידה באינויאשה שאין בה אלמנט קומי כלשהו. אם היא וקאגומה היו רבות לפעמים/היא הייתה צוחקת על איך שקאגומה מעפנה בחץ וקשת או משהו כזה זה היה מוסיף.
היה רק פרק אחד שקאגומה פספסה איזושהי מטרה וקיקיו גלגלה עיניים, ובאותו רגע בהחלט חיבבתי אותה קצת.^^;

השיר לא מעצבן

אבל למה להעליב את השיר? זה שהחליטו שזה השיר שמיצג את קיקיו זה לא אשמתו (חיחיחיחיחיחיחי...) השיר יפה ובקשר לקיקיו... היא מעצבנת... *מקבלת מכות מהמעריצות שלה... שמישהו יעזור לי!!! בורחת עד שמישהו יציל אותי...*

De-Panther

New member
../images/Emo58.gifספוילר מעלי|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

בבקשה תסמנו ספוילרים בכותרת ההודעות ואם כבר בתוך ההודעה אז לפני שהספוילר מתחיל... לא אחריי... זה לא עוזר שמישהו קורא את הספוילר ואז בסוף אומרים לו "זה היה ספוילר" הוא לא ישכח את זה כל כך מהר

למעלה