מזל טוב, יש פורום!

Yvaine

New member
../images/Emo124.gif מזל טוב, יש פורום!

שלום לכם, וברוכים הבאים לפורום ניל גיימן הישראלי הראשון! אני מעין, ואני אהיה המנהלת שלכם להערב (
). בכל אופן, אתם מוזמנים להתחיל במלאכת הכתיבה
בהצלחה לנו!

Woogy

New member
ברכות לפתיחת הפורום

זה המקום לציין שלא קראתי הרבה ספרים של גיימן, אבל הספר המשותף שלו עם טרי פראצ'ט: בשורות טובות, הוא אחד הספרים האהובים עלי ביותר. כשקראתי אותו בפעם הראשונה, צחקתי בקול רם כמעט לכל אורך הספר. עוד לא נתקלתי בספר שהיה אפילו קרוב לזה. סדרת מדריך הטרמפיסט לגלקסיה למשל, ממש משעממת בהשוואת ההומור.

Yvaine

New member
../images/Emo45.gif

זה בהחלט אחד הספרים היותר מצחיקים שאי פעם נכתבו...

Oukami Kun

New member
מזל טוב על הפורום!

כשקראתי את זה בהודעת "פורומים חדשים" חשבתי "בטח מעיין תנהל אותו" ונכנסתי, וצדקתי
אז תתחדשי, באמת הגיע הזמן שייפתח כזה פורום, ולא כלמיני פורומים הזויים כאלה ואחרים. |מוסיף לרשימת הפורומים|

motti261

New member
מזל טוב על הפורום :)

חייב להודות שקראתי עד היום רק 2 ספרים של גיימן, את אלים אמריקאים ואת קורליין. הראשון ספר (ואני עומד להשתמש כרגע במילה שאני לא ממש אוהב מפאת חוסר במילה אחרת...) הזוי במיוחד,ולא הכי ברור (אגב, זה רמז שאשמח להסברים עליו :) ) והשני הוא אחד הספרים המקסימים ביותר שקראתי מעולם!! חבל שהוא קצר :)

Yvaine

New member
אלים אמריקאים הוא אחד הספרים המסורבלים יותר.

(קראת בעברית, כן?) הסברים עליו אני אשמח לספק אחרי שאקרא אותו שוב, באנגלית. אני צריכה לרענן את הזכרון לפני שאני מסבירה אותו
בכל אופן, ברוך הבא

motti261

New member
תודה :)

כן, קראתי אותו בעברית. באנגלית הוא יותר ברור ? ואני חייב לקרוא את קורליין שוב. מיד אחרי שאסיים את הארי פוטר האחרון. :))

Yvaine

New member
לדעתי שפת מקור תמיד טובה יותר

ככה אפשר להבין את הכוונות האמיתיות של המשורר (או הגיימן
) כך שלדעתי כדאי לך לנסות אותו באנגלית... יא, מחר

Roonil Wazlib

New member
היום../images/Emo3.gif../images/Emo54.gif../images/Emo211.gif

ועוד מעט אתמול. ואני צריכה לשבת בפורומים, כשאח שלי קורא אותו בחדר ליד... לפחות הצלחתי לגנוב רגעים בודדים עם הספר, והגעתי לעמוד 160^^

sonaku

New member
מזל טוב~!~

כל הכבוד,הגיע הזמן שלסופר מכובד שכזה יהיה פורום D: בהצלחה ^^ אני אבוא לבקר,מבטיחה!

Inbal dot com

New member
מזל טוב!:)../images/Emo168.gif

אני ענבל, בת 16, וקראתי את רב הספרים של גיימן.^^ בהצלחה לפורום!D:

בטטהמן

New member
תרבחו ותסעדו

מה? אחרי שעמדתי פעמיים 4 שעות בחום בשביל להחתים אותו על ספרים אני לא אבוא לבקר בפורום שלו?

ailag

New member
מזל טוב ובהצלחה

תפור עלייך
מה סטטוסך בסנדמן?

Yvaine

New member
אמצע כרך 2,

אבל יש לי ליד המיטה בערך 25 ספרים (בלי הגזמה!
), שמחכים שאסיים אותם...

למעלה