מה זה הרעש הזה?! (#1)

Chandler Rulz

New member
../images/Emo124.gifמה זה הרעש הזה?! (#1)../images/Emo124.gif

אז ככה, מדובר במשחק חדש שהגיתי.. הסיפור הוא כזה, בקבצים הבאים שאני אעלה (שכמובן יש לשנות את סיומת הקובץ ל-mp3. ר' נספח בסוף ההודעה), יש קטעים של 7-9 שניות שבכל קטע מסתתרים לא פחות משלושה שירים שונים
(
) המטרה שלכם היא לגלות איזה שירים מסתתרים בכל קטע... לא מסובך יותר מידי, והשירים הם די מוכרים.. בוא נראה למי יש אוזן יותר רגישה
עצה: ברגע שאתם מזהים שיר מסויים על בטוח, תנסו "לפלטר" (מלשון "פילטר") אותו בראש מתוך הקטע.. בהצלחה
------------------------------------------------- נספח "איך אני שומר ב-mp3??!?!!?!?!??!?!" ------------------------------------------------- אז ככה, לוחצים על הכיתוב "מצורף קובץ doc" שכתוב ליד נושא ההודעה עם קליק ימני של העכבר. לוחצים "שמור יעד בשם.." או "..Save Target as". כאשר נפתח החלון ששואל לאן אתה מעוניין לשמור, שנה את הסיומת doc ל-mp3. זה הכל. הנספח נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחס לשני המינים, לארבעת המינים ולשבעת המינים (בשבועות בלבד)

izik79

New member
אהלן ../images/Emo13.gif

יכול להיות שקלטתי כאן את "נגעה בשמיים" של משינה?

a smith

New member
אהלן אחרון למשחק הזה

Layla הגרסה המקורית Eric Clapton או ?Cream

Chandler Rulz

New member
טוב, יש פאק קטן.. עכשיו שמתי לב שלא

ממש שומעים את אחד השירים (לפחות אני לא שומע.. ואני יודע מה לחפש..) אז אני אגלה: Deep Purple - Smoke on the Water אבל נשאר עוד שיר ששומעים בבירור רב!

Chandler Rulz

New member
../images/Emo41.gifהקטע נפתר.. תשובות../images/Emo41.gif

הקטעים: The Animals - House of the Rising Sun Deep Purple - Smoke on the Water The Beatles - While My Guitar Gentley Weeps או בשמו המלא: |הדגשAnimal: Purple Beatle - Smoke on the Rising Guitar

למעלה