יום הולדת לוויליאם- תזכורת!

ToryMaster

New member
פרוייקט יום ההולדת לוויליאם../images/Emo124.gif

מה זה? לוויליאם מוזלי [פיטר הצעיר ב"דברי ימי נרניה: האריה, המכשפה וארון הבגדים", גרסת 2007] יש יום הולדת בעוד מספר ימים. הרעיון מאחורי הפרויקט הוא לארגן חבילה עם ברכות, ציורים, מתנות וכל דבר אחר שהייתם רוצים להעביר אליו כמתנה. אבל יום ההולדת שלו הוא בעוד שלושה ימים, איך נספיק לשלוח בזמן? לא נספיק, אבל זה כל היופי בזה. 1. נוכל להאשים את הדואר בכך שזה הגיע באיחור. 2. הוא לא יוכל לשכוח את החבילה מישראל שהגיעה באיחור. אז מה עושים? 1. כותבים ברכה בעברית או באנגלית (מי שלא חזק באנגלית יכול לכתוב בעברית ואנחנו נתרגם). 2. שולחים את הברכה לכתובת המייל שתצויין בהמשך. 3. מחזיקים אצבעות שזה לא ילך לאיבוד בדואר. אז לאן שולחים? ברכות ושאר ירקות עשויים במחשב ניתן לשלוח לכתובת המייל הבאה: [email protected]. במידה ואתם רוצים לצרף מתנה או כל דבר אחר שלא ניתן להעביר דרך המחשב, אנא שלחו מסר אל ToryMaster או מייל לכתובת המצורפת ותקבלו הסבר מקיף. עד מתי אפשר לשלוח? הפרוייקט נפתח ב24.4, וייסגר ב4.5 בלילה. שימו לב, החבילה מיועדת להישלח ב5.5, דברים שיגיעו מאוחר יותר ללא הודעה מוקדמת – לא יוכלו להישלח. אל תצרפו את הברכות שלכם כקבצים בפורום, אנחנו לא נוסיף דברים שלא הגיעו לכתובת המייל. אם אתם מתכננים לשלוח משהו אבל חוששים שזה לא יגיע בזמן – אנא שלחו מייל בכל מקרה, ספרו לנו שאתם מתכננים לשלוח וכתבו את הכינוי שלכם בפורום כדי שנוכל ליצור קשר במקרה הצורך. שאלות, טענות ומענות ניתן לשרשר לכאן בלבד.

האבק

New member
פשש כל הכבוד ../images/Emo13.gif

יוזמה יפה! בן כמה הוא? אל תשכחו להזמין אותו פה לפורום אם הוא יכול.. או לאיזשהו צ'אט. ואל תשכחו לשים כתובת שאליה הוא יחזיר תשובה אם הוא יקרא את זה
מי הולך לשלם על השליחה לחו"ל?

ToryMaster

New member
הוא יהיה בן 19

אני מניחה שאת סכום המשלוח לחו"ל ישלמו או אני, או דרך העסק של אימא.

ToryMaster

New member
אה וכמובן

מי שרוצה מוזמן לצרף תמונה שלו או כתובת, במקרה ויצא לו למר בחור להשיב ללכל אחד באופן אישי.

STA1

New member
איך הוא יהיה בן 19 בדיוק??הוא נראה

פחות מ15 בסרט..ונכון שלקח שנתיים לצלם אותו!!אבל עדיין.. מלא זמן לא הייתי פה..

ToryMaster

New member
בעיקרון

את תהליך המיונים הוא התחיל בסביבות גיל 15, זה לקח שנה וחצי, הוא היה בסביבות ה17 במהלך הצילומים. בסך הכל די קרוב לגיל של פיטר עצמו.

sivlz

New member
תגובה...

האם אנחנו,משתתפי הפורום,חייבים לרשום את שמותינו האמיתיים/כתובתינו האמיתיות אם נשלח ברכות ומתנות לויליאם ליום הולדתו ? האם אנחנו חייבים לשלוח לו מתנות וברכות ? ושאלה אחרונה לבינתיים: האם ידוע לכם אם ויליאם יחגוג את יום הולדת ה-19 /18 (אולי עם שאר שחקני סרטי "נרניה" שבהם הוא מופיע) ? ואגב ויליאם,אם הוא בן 17 ויהיה לו יומולדת 18 אז גם לשחקן רופרט גרינט(רון ויזלי מסרטי "הארי פוטר" יהיה יומולדת 18 והוא יהיה בגיל של ויליאם..נכון ? תודה

ToryMaster

New member
אחת אחת

1. לא, אתם לא חייבים. 2. לא, אתם לא חייבים, למה שתהיו חייבים? 3. וויליאם יהיה בן 19, עד כה לא שמעתי כלום על התוכניות שלו.

sivlz

New member
תודה על תשובותיך לשאלותיי...

ואשמח מאוד לתשובתך גם על שאלתי הרביעית,על רופרט וויליאם... ואשמח מאוד לתשובות מכם על שאלותיי... ותודה..

ToryMaster

New member
תגידי, את עובדת עלי?

התשובה לשאלה הרביעית תלויה בשאלה השלישית, אם וויליאם יהיה בן 19, הוא לא יהיה בן 18, מה שאומר שהוא ורופרט לא יכולים להיות באותו גיל.

sivlz

New member
אבל חשבתי שויליאם היה בן 17...

ושעכשיו הוא בן 18...הוא כבר בן 18 ועוד מעט 19 ? אז הוא מבוגר מ'ורג'י,אנה וסקנדר...בכמה שנים טובות...לא ? פשוט הייתי בטוחה שהוא בן 17 עכשיו... ושאלות:1. אתם קוראים את ספרי "נרניה" באנגלית/עברית ? איזה מהם אתם הכי אוהבים ולמה ? 2.ראיתם את "האריה,המכשפה וארון הבגדים" ? איך הוא לדעתכם ? 3.אתם מצפים ל"הנסיך כספיאן" ולשאר סרטי "נרניה" ? 4.למה אין בפורום הזה שבו מדברים על "נרניה"(ספרים,סרטים וכל מה שקשור לנרניה) פאנפיקים על "נרניה" ? ממש חבל שאין... 5.האם לאחד/ת מכם יש/היה את הסרט/סדרה של "נרניה"(שכללו את הסרט והסדרה של "האריה,המכשפה וארון הבגדים","הנסיך כספיאן","המסע בדורך השחר" ו"כס הכסף") ואם כן,אז מה דעתכם עליהם ? אתם מעדיפים אותם או את "האריה,המכשפה וארון הבגדים" ושאר סרטי "נרניה" החדשים ולמה ? 6. איזה/אילו שחקן/נים משחקני סרטי "נרניה" אתם הכי אוהבים ולמה ? אשמח מאוד לתגובותיכם ותשובותיכם על שאלותיי...המון תודה...

ToryMaster

New member
לא , סיון, זה לא יתפתח לדיון

וויליאם הוא יליד 87 [זה אומר שהוא יהיה בן 10], אנה פופלוול ילידת 88 [18, כמוני], סקנדר קיינס יליד 91 [תעשו את החישובים לבד] וג'ורג'י הנלי ילידת 95.

sivlz

New member
בסדר,אז טעיתי...

אני בכל מקרה אשמח לחגוג לויליאם את יום הולדתו אבל הוא בטח יחגוג עם שאר שחקני סרטי "נרניה" לא ? ואשמח בכל זאת לתשובותיכם(אם תרצו) על 6 שאלותיי שבהודעתי המקורית/קודמת(לפני 2 הודעות)... תודה לכם...

ToryMaster

New member
זה. לא. דיון.

לכן את לא צריכה לשמוח על תשובות, כי הן לא יתקבלו פה. ולכן הגיע הזמן שתפסיקי לנג'ס בכל הודעה שיענו לך, כי זה מתחיל ממש ממש להעיק.

sivlz

New member
אינני רוצה לנג'ס וגם...

להכעיס את משתתפי הפורום,רק אשמח מאוד אם אתם(משתתפי הפורום,אם תרצו) תענו לי על כל שאלותיי(6 שאלות) שבהודעתי המקורית.. מאוד אשמח אם תשתפו איתי פעולה בזה,מאוד מעניינות אותי תשובותיכם על שאלותיי.. והפורום הזה מעולה... תודה...

ToryMaster

New member
אבל אמרתי שלא יתפתח כאן דיון

ואת לא צריכה להזכיר כל הזמן שיענו לך, אם יהיה מישהו שירצה לענות לשאלות שלך, הוא יענה גם אם לא תנג'סי.

למעלה