הערב
חצי גמר

shay keran21

New member
../images/Emo124.gifהערב../images/Emo41.gifחצי גמר../images/Emo41.gif../images/Emo124.gif../images/Emo41.gif

מי השלושה שיעלו לגמר
הערב מחכה תכנית מאוד מאוד עמוסה,אם זכרוני אינה מטעה אותי,בחצי גמר,כל זוג רוקד 2 ריקודים...מקווה מאוד שלא שינו את זה!! זו תהיה הנאה צרופה לראות את מירה אהובתי
בשני ריקודים....אני די בטוח שהיא תעפיל לגמר
הערב נתארחת הזמרת שאני גם בה
מירי מסיקהההההההההההההה
שתשיר את
פנינים בנהרות
כולי תקווה שתשיר בלייב... היום סופסוף לא מראה את שמעון רוקד..חחחח הוא מש יחסר לי! חחחחחחח טוב נעזוב... מה הרגשתכם? בעד מי אתם? האם תהיו בשוק ש...? יאלההה באלגןןןן.....זוהי ללא ספק העונה שאני הכי הכי אוהב,וגם הכי מתרגש! בשאר העונות לא ממש היה לי אכפת...הפעעם כן!!! בהצלחה לכל הארבעת הזוגות,שאני באמת חושב שמגיע להם המעמד...באמת שלא חשוב לי מי יהיה בגמר...חוץ מזוג אחד! שזה כמובן מירה ודני

shay keran21

New member
זוג מס' אחת../images/Emo26.gifמירה ודני

רקדו וואלס ציון: 37 אהבתי..התרגשתי

shay keran21

New member
זוג מס' 2../images/Emo26.gifמשה ופולינה

רקדו קוויקסטייפ כמו שאמרתי בעבר,שונא את הריקוד הזה..מבין השנואים עליי,אך היה סבבה כזה...מקווה שהציון יהיה נמוך משל מירה לסיבוב זה(רשמתי במהלך הפרסומות) ציון:36 חחחחחח חששתי! חשבתי שכולם יתנו 10!!

shay keran21

New member
זוג מס' שלוש../images/Emo26.gifמייקל לואיס ואנה

רקדו וואלס ווינלאי,לשיר "אף אחת" של מירי,בביצוע של עצמה..היא כזו מדהימה
ההיריון כבר בולט....היא כזו יפה! מסכנים אנה ומייקל...פאדיחה בשידור חי..בטח מייקל לחוץ פי 2 עכשיו(פרסומות) ציון: רק 36!! ממש בכיתי כל הריקוד,זה רק בגלל מירי..חחחחח הריקוד לא כ"כ עניין אותי..אבל אהבתי את הריקוד

החצי גמר של אתמול

ערב טוב לכולם, אני צופה מהתוכנית הראשונה של העונה ובכלל, ואני רוצה להביע את דעתי הכנה , אני מאד מאד לא מסמפטת את אנה , אני פשוט נגעלת מהדמות שלה , ההתנהגות שלה, ולפי דעתי היא מאד פרובקטיבית וכו', ובכלל חוץ מזה שהיא יודעת לרקוד מעולה , הבן זוג שלה לפי דעתי לא רוקד שמרעיד שחקים, ולבסוף השלישיה שלפי דעתי צריכה להיות: מירי ודני, איציק ואלונה, ומשה פאולינה הם רוקדים בחסד ויפה מאד. ומאד התאכזבתי מהקהל שלא סימסו רוב קולות לדני ומירי פשוט פספוס וחבל.

shay keran21

New member
והזוג הרביעי../images/Emo26.gifאיציעק ואלונה

רקדו וואלס ציון: 30 ממש מבאסים השופטים...הם לא רוצים אותם בגמר..וזה לא מגיע להם....ההומור האומנם הרס כמו שאמיר אמר,אבל הריקוד היה פצצה

לא אהבתי בכלל את הריקוד הראשון

לא הצחיק אותי ונראה לי די מגוחך ולא במקום. השני היה קצת יותר טוב אך לא עוצר נשימה כמו הריקודים האחרים.

shay keran21

New member
מירה ודני../images/Emo26.gif

רקדו פסדובלה ציון: רק 35??!! הקי'וד היה מושלםםםםםםםםםםםםםםםם

shay keran21

New member
משה ופולינה../images/Emo26.gif

רקדו פסדובלה ציון: 40!!!!!!!!!!! וואווווו וואווווווו מושלםםםםםםםםםםםםם

פולספגן

New member
ממש לא - הם לא רקדו טוב יותר מאנה או מדני

תרגיל של ההפקה בכדי שמשה יהיה בגמר - בושה

הריקוד הראשון היה סבבה

אבל השני פיצוץ,מאוד אהבתי
בכלל משה לוקח בטוח את הגמר לפי דעתי והרגשתי

shay keran21

New member
מייקל לואיס ואנה../images/Emo26.gif

רקדו רומבה |פרסומות) וואוווו וואווווווווו אני מסכים לחלוטין עם מה שאמר אמיר...אנה גאונההההההההההההה אני ממש חושש לגביי מירה..היא באמת לא נתנה את כל כולה בסיבוב השני..אבל הריקוד שלהם היה מצוין...מקווה שמירה תהיה בגמר... ציון: רק 38 פחח עלוב

הריקוד הראשון שלהם

היה די מאכזב מכיוון שהם ברובו ישבו אבל השני.... וואו וואו וואו וואו ושוב פעם וואו!!!!!!!!!! שלמות שלמות רק על הריקוד הזה הייתי נותנת להם את הניצחון בגמר
אנה בהחלט גאונה ובגדול

shay keran21

New member
לא היה ממה להתאכזב כי זה היה מתוכנן רצו

לתת למירי קצת תשומת לב..כאילו השיר הוא כ4 דקות..3 וחצי...הריקוד שלהם לא היה יכול להיות לאורך כל השיר,כי הריקוד היה ארוך מדי מהשאר..אז הם רקדו החל מהבית השני והפסיקו לרקוד עוד לפני שהשיר נגמר...הם רקדו בזמן המתאים... אני כבר לא מאוכזב שמירה לא בגמר..אני ידעתי שתהיה הפתעה...אמיר היה בשוק....למדתי להכיר את הבעות פניו...אלי ממש קפוא...בגלל זה הוא שופט בנילאומי..הוא באמת שופט..לא ממש מתרגש....אמיר ממש היה מופתי וראו את זה...מצידי לסלק את כל השופטים ולהשאיר רק את אלי..הוא אומר תמיד את החשוב ומה שאמת...לא נורא שהם לא בגמר..לפחות משה בגמר...לא ציפיתי שמירה תגיע כ"כ רחוק...אני מאושר שהגיעה עד שם...מירה לא הייתה חזקה הערב...וצר לי...כל העונה היא הייתה הכי הכי טובה מכולם,אך בתכנית הערב,באמת הגיע לה להיות ממקומת שלישית...אבל לא הגיע לה להיות מודחת...

shay keran21

New member
והזוג האחרון../images/Emo26.gifאיציק ואלונה

רקדו רומבה ציון: 38 וואו וואוו..איך התרגשתי...ממש הזלתי דמעה שהם בכו גם...ומי זו רותי??!!!!

shay keran21

New member
מירה במקום השלישי..יש לי הרגשה שהיא

לא תגיע לגמר...אני בדיכאון כבר מעכשיו

למעלה