מה אתם מתכננים לפורים?

קרניjack

New member
מה אתם מתכננים לפורים?

יש הפתעה שמתוכננת לפורום בעזרתה הגדולה של ורד (Boojie) שאם היא תעבור ללא בעיות היא תצא לפועל בקרוב! מדובר בתחרות מגניבה שתזמין אתכם (כמובן) ועוד גולשים לפורום... פרטים בקרוב

Rose131

New member
אולי נגיד,

הסופרפאוור שיש לערפדים שהכי היית רוצה.. (כוח, מהירות, חיי-נצח, הפיכה לחיה כלשהי וכו'...)

taoa

New member
רעיון

איזו מוסיקה ערפדים אוהבים לשמוע? מטאל, רוק, קלאסי ...

MoonFairy

New member
אחרי התלבטויות גדולות עברתי מלא תחפושות חח

בהתחלה זה היה שאני והחבר נתחפש לOC שלי, חצי נמר-שלג חצי אדם ויקינגים (זה נראה הרבה יותר מגניב ממה שזה נשמע חחח) אבל בגלל שנכשלנו במציאת אקססוריז מתאימים בחנויות וזה הולך לצאת לנו סופר יקר להכין לבד, עזבנו את זה. האופציה הבאה - אפריל אוניל!! יא בייבי!!
והחבר רפאל, יש לי עוד 3 בובות צבים (אני אוהבת צבים
) שהם יהיו מיכאלנג'לו דונטלו ולאונרדו. מסתבר שכמעט לא מוכרים יותר תחפושות צב נינג'ה בחנויות! וגם כשחשבתי להכין בעצמי זה באמת לא כזה קשה, אבל הסתבכתי במציאת סרבל צהוב ארור! מה לא ניסיתי ואיפה לא חיפשתי... לא רוצה ללכת לתופרת. אז ירדתי מהרעיון יש הרבה דברים יפים לקנות בחנויות, אבל מרגיש לי לא מקורי בעליל ואני אוהבת להכין!!!
אזזז... בסוף הלכתי על סאלי ראגדול מהסיוט שלפני חג המולד
!!! אני מתה להתחפש לזה כבר!! כל האיפור יואוווווו אני הולכת מזה להשקיע!!!! (זה קרוב מאוד לאופצייה הנוספת שהייתה לי, אמילי מ"חתונת רפאים" אבל אצלה זה הרבה יותר תפירה ובדים...) וזהו! אני הולכת למסיבת תחפושות בלימודים, עם תחרות נושאת פרסים
אולי אלך גם למסיבת פורים בבננה ביץ' בניצנים. היה נחמד שם שנה שעברה..... אני מתה ללכת לאיזה כנס אנימה-קון אבל אני ארגיש לא שייכת

קרניjack

New member
את מתכוונת להאורוקון?

יש מצב שאני אלך שוב השנה, הייתי שנה שעברה עם חברה (אני לא חובבת האנימה, היא כן) וממש נחמד עם כל התחפושות המושקעות מסביב...

Bartal j

New member
אני אולי אתחפש לשדונית כזו לא משהו מושקע מידי

בניגוד לשנים קודמות

קרניjack

New member
היום היה המבחן האחרון והכי קשה לסמסטר

וברוך שפטרנו!!! עכשיו יש לי יומיים ורבע של חופשת סמסטר במזג אויר גשום!!! כיף
ונזכרתי שלא ראיתי כבר כמה חודשים, אחד מהסרטים האהובים עליי- שמשום מה אני אוהבת לראות שוב ושוב בלי להשתעמם- העורב (הראשון, ברור). מי מצטרף?

Rose131

New member
לא ולא, בגלל המכינה אני בדיליי של שנה..

משתחררת עוד 5 חודשים כזה, אבל בינתיים מלא של הנאה:)

למעלה