מה צריכים כדי להתחפש ל....

Boojie

New member
גם אני חושבת.

עבודה של אחי ושל השותפה הקבועה שלו לעיצובים מהסוג הזה, טליה - היו איזה עשר קופסאות כאלה מפוזרות ברחבי הכנס. זה היה נורא מגניב. עכשיו יש לי אחת בבית.

קרניjack

New member
אם כבר מדברים על פריטים שכאלה

הייתה תקופה שממש רציתי להשיג (עם סטפני) את הבקבוקים של דם אמיתי, אבל מכירה ומשלוח יוצא במחיר מופקע...

Boojie

New member
היה פרק זמן קצר שמכרו את זה בארץ

באיזה אירוע לכבוד ההשקה של לא זוכרת איזו עונה. פספסתי את זה.

קרניjack

New member
אני הבנתי שמכרו את המשקה עצמו

שהוא לא כזה מיוחד, לא את הבקבוק...

Boojie

New member
היה איזה מבצע על הבקבוקים.

לא זוכרת אם תחרות או מה. אבל זה היה בתל אביב, ואני חיפאית, לא יצא לי להגיע.

Rose131

New member
כאילו, יש בזה משהו.

זה קצת כלבלבי ו, את יודעת. אבל אני בדיוק נמצאת עכשיו (שוב) בתחילת העונה השישית, וכאילו, אין כמו המבט שלו כשהוא רואה אותה בפעם הראשונה אחרי שהסקוביז מחזירים אותה. ואז אחר-כך כשהוא מחכה בחוץ והוא.. כאילו, הוא בוכה. לא יודעת, האהבה שלו אליה התחילה כמשהו פתטי ומגוחך אבל הפכה למשהו שהוא די אמיתי ויפהפה וחזק ו.. וואי, אפילו אין לו נשמה. (עדיין) עם כל ההערכה שלי לאנג'ל (וגם, הוא חתיך וזה.) ספייק עשה בחירה וזה משהו הרבה יותר קשה וחזק מאשר כשנכפה עליך משהו. (כך גם עם פיית' ובאפי, לדעתי..)

קרניjack

New member
אז אצלי זה נשאר פאתטי

ספייק עם דרוסילה מבחינתי זאת הפיסגה שלו, ומה הכוונה שלך בבחירה שהוא עשה? ב'נשמה'?

Boojie

New member
אני דווקא אהבתי את ספייק יותר בעונות המאוחרות

ספייק של ההתחלה הוא פלקט של מאגניבות. זה כאילו אמרו "בואו נזרוק על דמות אחת את כל הדברים המאגניבים שאפשר, וזהו". זו דמות די קרטונית. בעונות המאוחרות הוא נהיה דמות הרבה יותר מעניינת. פתאום יש לו עבר, יש לו רקע, יש לו את הדפקטים הקטנים (והגדולים) שהובילו אותו להיות מה שהוא.

Rose131

New member
כן, בנשמה..

אנג'ל לא היה מסוגל להתאהב בלי נשמה. ספייק, לא רק שהתאהב, אלא הלך והשיג לעצמו נשמה בשביל זה. על אנג'ל זה נכפה והוא עוד ניסה להיפטר מזה.. כאילו.. לא יודעת. אני אוהבת אותו והכל, אבל הוא לא הצליח לבד. הוא היה צריך שיבוא מישהו ויניח אותו במסלול הנכון בעוד שספייק ניווט בעצמו אל הדרך הנכונה..

קרניjack

New member
עדיין משהו בו גרם לי להרגיש שהוא ממש אבל

ממש סימרטט את עצמו בשביל האהבה, ונכון שזה לא מוצג באופן שיטחי בסידרה אהב כל הסיואציות שלו ושל באפי וכל הרגשנות החזקה הזאת פתאום לא הסתדרו לי עם הדמות שהייתי רוצה שהוא יהיה/ישאר...

darthziv

New member
הוא היה ככה גם עם דרוסילה

הוא חולה אהבה שיעשה הכל למען החצי השני שלו... גם אם זה אומר לתת לעולם כולו להיהרס

למעלה