נימ, לא תאמין

נימ, לא תאמין

בשבוע שעבר, (לא הספקתי לכתוב לך, כאמור, בגלל האשפוז שלי) שמעתיאת פרופ'קרסו מדברעל מקרה כמו שלך. הוא דיברעל ז ה שיש מקרים שבהםכואבתשןאחת, או מקום אחדבפה וששריפה של הלשון או של הפה ועוד כל מיני סימפטומים כמו שאתה תיארת. הוא אמר שיש לזה שם, ושיש לזה טיפול. האם דיברת פעם עם קרסו?

נימ 1

New member
וואו ! באמת ? -

לגבי פרופ' קרסו : האם את מתכוונת לבחורה שסיפרה על בעיה שיש לחברה שלה, עם הלסת משהו שננעלה ? כי אם כן - זה ממש לא הסיפור שלי. אומנם אותו איזור בגוף - אבל לא אותו סוג כאב. במקרה שמעתי שהוא דיבר על זה לפני כשבועיים. אם את מדברת על משהו אחר - אשמח מאוד מאוד מאוד לשמוע , (זה היה בתוכנית האחרונה?), ואולי אפילו יש לזה קשר למשהו שכתבתי להם : לאחרונה שלח לי איזה אדם כבן 50 את מספר הסלולרי שלו ואמר לי "תתקשר". הוא סיפר לי שלפני 20 שנה הוא סבל ממה שאני סובל, גם אחרי טיפול שיניים. הוא אושפז חודשים נטרף מהכאבים היה במחלקות נוירולוגיות מאושפז חודשים. אז פחות ידעו מה מדובר. הוא ישר ידע את הכאב והמחשבות שעוברות לי בראש . וסיפר לי שקרסו ריפא אותו כמעט לחלוטין, זה לקח שנה , אבל זה עבד. אני פוחד בכלל לפנות לבקש תור למרפאה של קרסו - הרי התורים - בעוד שנתיים בטח (לו הייתי חכם וקובע תור לפני שנה, אולי היה לי תור היום). בשבוע שעבר כתבתי לאתר של קרסו מייל. לא ציפיתי שיענו, ואכן לא ענו. אבל הנה , אולי הוא בכל זאת התיייחס לזה כמכתב בתוכנית ? מעניין מאוד לשמוע. יש את כל התוכניות שלו באתר 103. לא ראיתי בתוכנית האחרונה התייחסות לזה. אולי זה בכל זאת המקרה של הבחורה ששאלה לגבי החברה שלה בשבוע שלפני זה.

אז ככה

הוא התייחס למישהו שעלהלשידור. לא מישהו שכתב מכתב. זו הייתה אישה,אבל לא שאלה על חברתה אלא על עצמה.היא עלתה בגלל כאב אחר בפה, נדמה לי, והוא העלה את העניין הזה של מה שאתה תיארת, וניסה לבדוקאיתה אולי יש לה כזה. התורים לקרסו בפרטי הם בעודשנה וחודשיים בממוצע. אני התקשרתי אליו פעמיים לקבוע תורים, ובכל פעם אמרו לי שזה לעוד שנה, וויתרתי, כי אמרתי שאינ מקווה שבעוד שנה אהיה בריאה. תתקשר, ותקבע. לאמשנה מה. ותמיד ישביטולים. תגיד את הגיל שלך,הם תמיד מקדימים לצעירים. ובכל מקר,ה אם אני מבינה נכון, אתה קצת צפוני.. אפשר לנסות להגיע אליו גם למרפאהשלו בחדרה, בהלל יפה. הוא מסכים לקבללשם מכתבים באמצעות פקס, אם אין תורים, ואז עונה או ישירות או באמצעות המזכירות שלו. אולי שווה לך לנסות. בפרטי- הוא לוקח משהו כמו2000 ש"ח לביקור, למיטב זיכרוני.

למעלה