פורים שמח

קרנפול

New member
פורים שמח !

קצת באיחור,
היתה משודרת תוכנית טלויזיה שקראו לה דנבר הדינוזאור האחרון, כנראה שממש אהבתי אותה בתור ילד- כי זה היה התחפושת הראשונה שלי....

Mor L

New member
פורים שמח!

יואו דנבר הדינוזאור האחרון! איך אהבתי את הסדרה הזאת

לא יודעת מה התחפושת הראשונה שלי כי הייתי בגן ואמא שלי חיפשה אותי חח

אבל התחפושות הכי אהובות עליי היו אלה שהכנתי בעצמי

המספריים של אדוארד, פלאפל! בת הים הקטנה, מערכת השמש! מיחזורית של בקבוקי פלסטיק!!!

השנה הייתי סחוטה מעייפות ותשושה בגלל מעבר הדירה (3 שבועות אני כבר בדירה ועדיין לא סיימתי לסדר את כל הארגזים...)
וגם בגלל כל תהפוכות הנפש מהבן זוג...
וגם בגלל שהוא שונא להתחפש ותחפושות והוא שונא יצירה בכלל, אז זה גם הוציא לי את הרוח מהמפרשים...
גם בשנה שעברה הייתי במסיבת תחפושות עם השותפות לדירה והשותפה לא סולחת לי על זה שזכיתי מקום ראשון והיא מקום שני (היא התחפשה לקופסת תרופות XD ואני למיחזורית של בקבוקי פלסטיק!
), כי מישהי אמרה לה שאמרתי שהכנתי את התחפושת יותר זמן ממנה ולכן זכיתי על ההשקעה הגדולה יותר, ואמרתי לשותפה שלא היה ולא נברא ושמעולם לא אמרתי דבר כזה ושכל מי ששאל אני אמרתי שהכנו את התחפושת אותו זמן, כי זה נכון, שתינו התחלנו וסיימנו את התחפושות באותו הזמן, ושתינו עזרנו אחת לשניה. אבל היא אמרה שמי שאמרה לה את זה נעלמה ולא יודעים מי זו, ככה שלנצח היא כועסת עליי בגלל זה, ואני אף פעם לא יכולתי להוכיח את חפותי. אז עוד סיבה למה לא התחפשתי השנה, כי לא ידעתי אם אני אעשה את פורים ופסח בדירה עם השותפות, ותודה לאל שעברתי דירה לפני כן!

ככה שמאז 2012 עד עכשיו כל שנה התחפשתי. השנה לקחתי חופש. ומזל שכך כי הייתי במסיבת תחפושות עם חברים למרות שלא התחפשתי, אבל לא הרגשתי טוב באותו יום והייתי עייפה ולא יכולתי אפילו לרקוד במסיבת ריקודים...
לא נורא. בשנה הבאה ניכנס בראבק ונכין תחפושת חדשה ומטורפת לחלוטין!

למעלה