Gossip Girl 4x12

Born To Try1

New member
Gossip Girl 4x12../images/Emo58.gif

The Kids Are Not Alright זה פרק ראשון אחרי הפסקה ארוכה אז תרגישו מאוד חופשי למלא את השרשור בדיעותכם על הפרק
לא לשכוח לסמן
בכותרת
צפייה מהנה לכולנו

Rinat114

New member
../images/Emo58.gif אז...

האמת, פרק כישלון. אבל לא סבלתי יותר מידי. האינטרקציה של דן ובלייר יחסי האם-בת של אלינור ובלייר הצילה לי את הפרק. כל העניין עם לילי כמובן שהיה מגוחך. תופסים אותה, היא ממציאה משהו, תופסים אותה שוב, היא ממציאה משהו, כל פעם מחדש עד שקולטים שהיא עושה הכל לטובתם. ואני כולי חשבתי שלרופוס יהיו ביצים והוא יטיס אותה על טיל לטיזינבי בסוף 4.11. נונו אבל מה אכפת לי, יש לי Dair להתעסק איתם עד פרק 17. ועוד מיליון דברים מגניבים שעוד יהיו העונה. (לא בטוחה עד כמה אנשים יהרגו אותי אם אני אפרט עליהם, אז אני הולכת על בטוח ולא אומרת כלום. אם מעניין את מישהו פיסות מידע להמשך העונה, שיבקש :> )

jasika siton

New member
עדיין לא ראיתי את הפרק, איפה ראית אותו?

ותפרסמי! אני הייתי רוצה לשמוע, מי שלא רוצה שלא יכנס :)

Rinat114

New member
הממ...

אני לא יודעת אם אני יכולה לדבר על זה כאן :p אז אני אשלח לך הודעה פרטית. ובכיף, אם את רוצה לדעת משהו ספציפי פשוט תשאלי :]

Rinat114

New member
טוב, אז ים ספוילרים להמשך העונה ../images/Emo58.gif

ממה שאנחנו יודעים... - ג'ק חוזר. - אריק ייכנס לעסקי הסמים עם דמיאן. - לדן ובלייר יהיה קטע, צ'אק וסרינה לא יראו בעין יפה. ידוע בינתיים שצ'אק לא יכעס על בלייר ספציפית, מה שאומר שהוא יכעס על דן, מה שאולי אומר מכות :) - סרינה ובן, ברור. - 4.18 בערך חוזר הנסיך (לואיס מהפרקים הראשונים, למי שזוכר בלייר נתנה לו את הנעל וזה, אוקצור הוא חוזר, הוא גם בערך מסמל את סוף הקטע בין דן לבלייר). - לקראת סוף עונה חוזר גם אבא וויליאם ואן דר וודסן לשני פרקים, איתו מגיעים אחותה של לילי והבת שלה (הבת תהיה בגיל של אריק וג'ני ויש גם אומרים שתחליף את ג'ני בהיעדרות, כי היא לא צפויה לחזור בקרוב. שם השחקנית Kaylee DeFer) - לריינה יהיה קטע קצר עם צ'אק. לא צפויים רגשות בעניין. - ריינה קופצת כמה פרקים לאחר מכן לזרועותיו של נייט, לא ידוע כל כך מה עולם בגורלם לקראת סוף עונה. - אחרי פרק 17 יש עוד הפסקה (ידוע בינתיים שזה 3 שבועות מינימום), ובפרק הזה צריך להיות גיים צ'יינג'ר מטורף שכולל בין היתר את צ'אק/סרינה מגלים על Dair ומשהו שקשור לאמפייר איכשהו. שמועות מדברות על שהמלון נשרף או משהו. - יש מצב שאמא של צ'אק חוזרת גם כן. - ונסה תחזור מקומבקת ו"שונה" לקראת סוף עונה. וואו טוב בטוח שיש עוד מלא, אבל לא עולה לי כרגע. אם מישהו רוצה לשאול משהו ספציפי, אני אשמח :)

Rinat114

New member
הממ ../images/Emo58.gif

אין להם אינטרקציה העונה חוץ ממזימה שהם עושים ביחד בפרק 14, אבל היא מתפקששת איפשהו.

Rinat114

New member
../images/Emo58.gif פרומואים ל4.13

פרומו אמריקאי וקנדי :) http://www.youtube.com/watch?v=chdFD0BXTxs http://www.youtube.com/watch?v=bH0zENRBs_k

spiceupmylife1

New member
מממ היה פרק טוב לדעתי../images/Emo58.gif

אז ככה טוב שחזרו מהפגרה הארוכה מדי... ואיי לילי הזאת איזה ביץ למה את מתנהגת ככה לבת שלך... ולצאק. ולמה רופוס סולח לה.... :\ צאק- אהבתי אותו בפרק... ובסוף ואיי ה היה כ"כ צפוי שהוא ילך עם הבחורה הזו...
בלייר: כרגיל מהממת, ומצחיקה,ברור שהמזימה שלה תפוצץ לה בפנים... זה רק אני או שזה נראה כאילו היא מחבבת את דן? סרינה: אהבתי כ"כ את המעיל שלה בהתחלה
היא מהממת. ואהבצי שהיא רצתה לשחרר את בן ועשתה כל מה שיכלה ובסוף גילתה ששיחררו אותו כבר... אהבתי שבסוף הם הלכו לשתותקפה.. אני מהמרת שיהיה בינהם משהו.... דן: הוא באמת קצת כנו שבלייר אמרה לו מחה לסרינה אבל היא לא ממש שמה עליו.. לא הבנתי את הקטע בסוף שהם דיברו.. הסבר בבקשה...
נייט: דואג לאבא שלו.. הבנו אבל שידאג גם לעצמו היה פרק טוב !!! מחכה כבר לשבוע הבא

Maayang4

New member
../images/Emo58.gifפרק בסדר

לא היה כול כך מעניין האמת נמאס קצת מכול העניין עם לילי. היא מעצבנת אותי. ובלייר ודן הורגים אותי.

Ayelet 363

New member
../images/Emo58.gif

עד כמה שאני חושבת שסרינה עשתה את הדבר הנכון כשהיא העדיפה לעזור לבן ולא ללכת עם דן, היה בי חלק שרצה שהיא תוותר ותישאר איתו- בקטע בו הוא ביקש ממנה ספציפית... בכל מקרה, כל הכבוד לה שהיא ניסתה לשחרר אותו וגם התנגדה כך לאמא שלה. לילי מאוד עיצבנה אותי... החברות של דן ובלייר ממש חמודה, לדעתי. מה שמפריע לי הוא שהם מנסי להסתיר את זה.

Ayelet 363

New member
../images/Emo207.gif הטוויטר של מישל טרכטנברג

קודם כל- אני מצטערת אם בפורום הזה בעייתית לנצל"ש שרשורים מסויימים- פשוט הבנתי שאם לא מגיבים לשרשורים של תפוז אנשים אז הם נעלמים, ושלכן עדיף שלא לנצל"ש אותם... על פי מה שהבנתי זה טוויטר חדש, ובכל מקרה, על פי מה שאני הבנתי, הוא אמיתי: RealMichelleT@ אני מניחה שלמי שמכיר\ה אותה רק בתור ג'ורג'ינה קשה להתלהב, אבל אני מאוד אוהבת אותה בגלל התפקיד שלה בבאפי (במקור כששמעתי שג'ורג'ינה מופיעה בבאפי אמרתי דברים בסגנון "לאאא אני לא רוצה את ג'ורג'ינה בבאפי! לאא", אבל אז כשראיתי אותה שם התאהבתי (ובלי קשר- אני מכירה אותה גם משוב בן 17, עוד מלפני שאני מכירה אותה בתור ג'ורג'ינה). מה גם שהתמכרתי לטוויטר.

jasika siton

New member
ג'ורג'ינה! אהובתי !

אני דווקא מתלהבת בגלל הדמות שלה כג'ורג'ינה, מתתי עליה בעונה השנייה! אחת מהדמויות האהובות עליי..

Ayelet 363

New member
אה, אני תיעבתי אותה

ואז בהתחלה כשראיתי אותה בבאפי הייתי צריכה להתרגל...

למעלה