F-16 מפציצים

• פותח הנושא אד
  • פורסם בתאריך

אד

New member
F-16 מפציצים../images/Emo59.gif../images/Emo129.gif../images/Emo59.gif../images/Emo121.gif

שרון המלך
נילחם בטרור ע"י הפצצות ממטוסי F-16. שרון ממשיך ליצחוק עלינו. במטוסים אי אפשר להילחם בטרור. מטוס לא יכול לעצור מחבל מיתאבד. שרון! ההפצצות מיותרות,תן לחיות בשקט. מי יודע לאן שרון מוביל אותנו? שרון מעמיק השינאה והרצון לינקום. שרון ממשיך להשפיל את הפלשתינאים וערפאת. ערפאת לידיעת שרון,הוא נשיא פלשתין,גם שרון לא יוכל לשנות זאת. כפי ששרון ראש הממשלה. שרון צריך לרדת מהעץ הגבוה,לעצור את האש,להפסיק העוצר,לסגת משיטחי הרשות. רק שלום יביא ביטחון

שרון

הוא רוצה לשחק אותה מנהיג חזק שבטוח בעצמו ויודע מה הוא עושה מה שהוא עושה נובע מכעס שנאה ונקמה אבל רחוק מאד מלעצור את הטרור שרון תעורר

אביסון

New member
ומה מנהיגי השמאל עשו?

תגידו, מה בדיוק אתם רוצים? רבין לא גרש 405 ללבנון? אהוד ברק לא הפציץ את עזה ורמאללה במטוסים? מה , לכל הרוחות, אתם רוצים? כשלא נלחמים בטרור - לא טוב. כשנלחמים בטרור- לא טוב. אף פעם לא תהיו מרוצים.

אביסון

New member
ברוכים הבאים לפקולטה לבלבולי מח

סיסמאות+סיסמאות סיסמאות. סיסמאות. סיססמאות. סססססססיייייייסססססמאות. אבל מה אתה מציע , אד? לשבת בבית ולא לעשות כלום? להתחנן בפני ערפאת שיפסיק? מה אתה מציע?

אד

New member
אחי!לדבר,לדבר,לדבר

אין כאן סיסמאות. כולם רוצים לחיות בשלום. יש דרכים לעשות זאת בלי השפלות. ידוע שלשרון אין שום פיתרון מילבד אש ואש. לבנון דוגמא קלאסית. היום מיתחדשות השיחות הביטחוניות. זה גדול זה אפשרי אים רוצים. רוצה חיים נורמאליים במדינה נורמאלית. רק שלום יביא ביטחון

אביסון

New member
שנות התרדמה של אד

יש דובים שישנים המון המון זמן. אבל עוד לא שמעתי על יצור בכדוא"ה שישן 9 שנים! ולכן, אד, בהנחה שהיית קצת ער בשנים 1992-2001, אתה בטח יודע שמדינת ישראל ניסתה ומנסה כל הזמן לדבר, לדבר, לדבר. ותראה מה קיבלנו בסוף. עכשיו בטח תגיד לי שהימין לא רוצה לדבר. בסדר, נניח שאתה צודק. אז תגיד, בתקופה של רבין, פרס וברק - לא היו פה פיגועים נוראים, לא היה טרור ותופת? ולכן מה זאת אובססיית הדיבור הזה שיש לך. אתה לא רואה שלא יוצא מזה כלום? אתה לא רואה שאין עם מי לדבר? עכשיו תשאל אותי מה עושים? אני אגיד לך. מדינת ישראל איבדה את כושר ההרתעה שלה, והערבים חושבים שאנחנו אחוזי אמוק כל הזמן רק להפגש, לסגור כבר עניינים, לעשות שלום וכמה שיותר מהר, ובשביל זה אנחנו מוכנים לוותר על הרבה מעבר למה שמישהו חשב אי פעם. ולכן, מה שישראל צריכה לעשות עכשיו, זה פוס (יענו הספקה). עכשיו אין על מה לדבר. עכשיו צריך להחזיר לישראל ולצבא שלה את כושר ההרתעה. אח"כ לשדר לצד השני שכשיבוא היום שבו נחזור לדבר על עניינים מדיניים -הם יצטרכו לאגור הרבה זיעה ולירוק דם כדי להוכיח לנו שהם באמת רציניים בכוונותיהם. רק אז, ואחרי מבחנים קשים, ארוכים, הם יקבלו משהו, וגם אז חלק ממה שהם ירצו. אז זכויות וחופש לכלץ גם לעזמי בשארה המסכן שלקח את זה כמה צעדים יותר מדי.

אד

New member
המילחמה-שרון קורא סקרים../images/Emo59.gif../images/Emo129.gif

שרון ממשיך במדיניות האנטי ערבית שלו.שרון מטרפד כל סיכוי לניהול משא ומתן בכל הדרכים האפשריות. שרון עובד עלינו
לשרון יש אינטרסים אישיים.המצב הנוכחי פועל רק לטובתו. כל עוד יש פיגועים וצה"ל מפציץ,לשרון ולימין יש יותר מנדטים. הנוסחה פשוטה כמה שיותר דם העם עים הימין. זאת הסיבה ששרון לא זז בכיוון המדיני,מעבר לעובדה שהוא לא מסוגל. משא ומתן והסכמים יפעלו נגדו ונגד הימין,והעם יזוז שמאלה. לשרון חשבון פשוט לישמור על הכיסא בכל מחיר,כולל קורבנות שווא. וכימעט שכחתי את נתניהו שמאיים,מאד קרוב. ראש הממשלה שלי מונע מאינטרסים אישיים צרים. שרון,לו רצה,מיזמן היה מגיע להסכם הפסקת אש. ראש הממשלה לא יודע שהעם חכם יותר. רק שלום יביא ביטחון

שמאלני

New member
זה מה שאני אומר שרון שקרן....

הוא הבטיח שלום ובטחון הרי על זה כל מסע הבחירות שלו נבנה לא. כל פינה היה את הסיסמא המפגרת והשיקרית הזאת,"רק שרון יביא שלום". ידעתי מהתחלה שהוא שקרן תלכו לפורום הליכוד תדפדפו כמה מאות עמודים אחורה ותראו. אף ראש ממשלה לא הצליח להשיג לנו בטחון עד עכשיו אז בוודאי שלא ראש ממשלה מהימין. זה דבר הכי אבסורד שיש ראש ממשלה והימין יביא לנו שלום,הרי הם לא היו מוכנים עד לפני כמה שנים לדבר בכלל על מדינה פלסטינית. לאן שאני לא מסתכל בסופו של דבר מגיעים לארה"ב לא משנה מה שנעשה מה שנרצה לעשות נצטרך לבקש אישור מנשיא ארה"ב. תראו הפצצנו את המסוקים של ערפאת הפצצנו בנינים ברשות הפלסטינים של המשטרה. רואים ברשתות הזרות פלסטינים בורחים ילדים נופלים הדף של הפצצות ברחובות. זה נראה ממש כאילו אנחנו מפציצים את האזרחים. זה בדיוק מה שרצו הפלסטינים שהעולם יראו שאנחנו מפציצים אנשים חפים מפשע רצים ברחובות תחת ההתקפות ההישראליות. אבל הפלא ופלא לא שמענו משום מנהיג של מדינה אירופאית או כל מדינה אחרת גינוי אחד להפצצות. אתם יודעים למה התשובה פשוטה מאוד בגלל הגב שקבלנו מארה"ב ישר שמענו את דובר הבית הלבן יוצא לעיתונאות ואומר שלישראל יש זכות להגן על עצמה. זה נורא פשוט המלחמה הזאת במזרח התיכון כל הקלפים נמצאים בידו של נשיא ארה"ב ולמזלנו הם איתנו. לולא לא היה את הלחץ על הרשות ערפאת בכלל לא היה זז מכדי לעצור מחבלים.

shlomikli

New member
וואלה איך לא ידענו, הכל תלוי בשרון

שמאלני: שלום עושים שני צדדים. השמאל בישראל אמנם משוכנע שאנחנו עושים את ההסכם עם עצמנו, ולכן מנסח כל יומיים טיוטת הסכם חדשה ופשרנית מקודמתה, שהופכת לעמדות הפתיחהסףף הישראליות במו"מ, אבל זה לא רלוונטי. לגבי מדיניות הבטחון שלו: אני מסכים איתך - שרון שיקר כשאמר שייתן לצה"ל לנצח ובפועל כבל את ידיו. לגבי מעצר המחבלים - רק אתה ופרס חושבים שבאמת עראפת עוצר מחבלים - הוא מחזיק אותם כרגע במעצר הגנתי עד ליציאת זיני ואז יחזים למעבדות ולמסגדים.

שמאלני

New member
תגיד לי החלטת להתווכח עם העובדות?

למה אתה חושב שבחרו בשרון כי הוא יפה תגיד לי. בחרו בשרון כי הוא הבטיח בטחון מה שברק לא הצליח להביא לנו. אבל במקום בטחון יש לנו כל שני וחמישי פיגועים,אתה יכול לא לקרוא לזה שקרן אתה יכול לקרוא לזה לא דובר אמת או חשב להטעות את הציבור אני קורא לזה שקרן. זה שהוא עמד בשכונת גילה וניצל את זה שירו על השכונה ובאותה הזדמנות הבטיח שהוא יהיה ראש ממשלה יותר לא ירו על השכונה וכן ירו על השכונה שהוא ראש ממשלה לזה אני קורא שקרן בן שקרן.

אד

New member
טעות!!שרון הבטיח שלום../images/Emo59.gif

"רק שרון יביא שלום"-גינגל יפה וקליט. רק שלום יביא ביטחון

CHOFA

New member
אוווווווווףףףףףףףףףףףףף!!!

בס"ד אתה באמת רוצה להגיד לי שאנשים מאמינים להבטחות של פוליטיקאים לפני בחירות??? אם כן אז או שאנחנו נורא נאיביים או שאנשים פה הם אדיוטים. הסיבה היחידה שאני בחרתי בשרון היתה כי מכירת חיסול של א"י כמו שהציע ברק עוד אף אחד לא הציע והיה חשוב להעיף אותו ושתעלה ממשלת ימין(היום לצערי עדיף באמת רו"מ מהשמאל שלפחות יאמין במה שהוא עושה-אם כי גם זה כבר לא ממש בטוח-ושהימין ישב באופוזיציה משם הוא עושה ת´עבודה שלו הרבה יותר טוב!!)

אד

New member
CHOFA- לא אוהב שעובדים עלי

יכול להיות שאים לשרון לא היו אינטרסים אישיים,מזמן הייתה הפסקת אש. זה תפקידו של מנהיג לנהל משא ומתן למען העם,למען השלום.

CHOFA

New member
מה האינטרסים של שרון

בס"ד לגרום לעוד ועוד אנשים להרצח בפיגועים??? אין הפסקת אש כי עראפאת לא מסוגל להשתלט על האנשים שלו. אגב למה לתת לעם הפלשתיני את עראפאת בתור מנהיג??? ולמה להסכים להקמתה של עוד מדינה ערבית דיקטטורית בלי שמץ חרויות פרט שתגבול במדינת ישראל??

אד

New member
שרון מנהיג??.../images/Emo104.gif../images/Emo53.gif

למה לתת לעם בישראל את שרון.ומה העולם חושב עליו?? ומי שם אותך לפטרונית של פלשתין.שרון מסוגל לישלוט על האש. ערפאת הוא לא שר הביטחון שלך. ואכן תוקם מדינה פלשתינאית לצד ישראל בשכנות טובה, בשלום וחירות. רק שלום יביא ביטחון שלום חופש זכויות וצדק לכל

CHOFA

New member
מה הקשר??

בס"ד שרון לא אמור להפסיק את האש בתחומים ש"בשליטת" עראפאת.... אם מדינת ישראל צריכה לתת לערבים מדינה המינמום שהם צריכים זה להוכיח שהם לא רוצים להרוג אותנו או שזה מוגזם מדיי לבקש דבר כזה?? אם ה"מנהיג המייצג" שלהם הוא הבן אדם הכי פחות אמין בעולם(במקום השני כמובן אהוד-זיגזג-ברק) למה אנחנו צריכים להתאבד??? ועוד משהו השורה של "ואכן תוקם מדינה פלשתינאית...."נכתבה ברצינות?? חירות???כן בטח כמו בשאר המדינות הערביות...או כמו המצב עכשיו בשטחים בהם עראפת שולט שכנות טובה??אתה מתכוון שנוכל לנגב חומוס בעזה???(נניח שהחומוס כשר
) או שבשכנות טובה אתה מתכוון להפסקת אש קרירה?? למה לתת לעמ"י את שרון??שניה.....רגע....זה קצת מסובך.....אולי.... אולי.... כי רוב העם בחר בו???? זו סיבה מספיק טובה? ואגב זה לא "בחירות " כמו בסוריה ועיראק ואני מניחה שגם אצל עראפאת... שלום

שמאלני

New member
chofa תקרא...

אולי ככה זה אצל הימנים הם מבטיחים ולא מקימים. אפילו הם לא מנסים לקים את ההבטחות שלהם. תגיד לי אז בשביל מה המפלגה מוציאה כל כך הרבה כסף על ג´ינגלים,סטיקרים,שלטים ועוד... זה כדי לשקר לעם? הרי כל מערכת הבחירות של שרון נבנתה על הבטיחון ועל השלום שהוא הבטיח לנו כל כך,ולאן שהוא לא הלך הוא כל הזמן אמר. "אני יביא את השלום ואת הבטחון". זה ממש תירוץ עלוב מה שכתבת,תודה בזה שראש הממשלה מהימין לא מצליח להביא לנו לא בטחון ובטח שלא נדבר על שלום. הוא פשוט שקרן.

למעלה