DAYANALYST

מצב
הנושא נעול.

a-s-inv

New member
יש לי כמה תשובות חיוביות

אבל לא נראה שזה יעניין אותך חשבתי שאתה בוגר דיברת על פסיכולוגיה בינתיים אני רואה עוד טיפש עם התלהטות יצרים ולסיום שתבין וזה המשפט האחרון הרציני שלי איתך,,,,הייתי בלויות של נוצרים ודרוזים בין היתר בכפר יאסיף אז כשתחליט להרים את מדד המשתנים שלך לאפס אם תרצה בלי שינוי אם תרצה עליה מטאורית דבר אני שומע,,,,אבל גם מגיב

ירמיהו

New member
אההה, עכשיו הבנתי

בגלל זה הדרוזים כולם שמנים ככל שהם מתבגרים ?. הם באים למיטה, רואים איזו גורילה נמצאת שם ויאללה בריצה לפריג`ידר, נכנסים באוכל באבי אביו, וכשהם מגיעים לגיל 50 פלוס הם נראים כמו שהם נראים. אז מה הוא רוצה ??????

ירמיהו

New member
לדאו 8000

אל תיקח הכל ברצינות, לפעמים אנחנו מתלוצצים וגם כותבים לא מעט שטויות. אגב, מה יותר טעים, לדפוק יהודיות או דרוזיות ? סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

a-s-inv

New member
אני יודע מה מפריע לו

תראה ירמיהו זה שהבנות שלנו נראות טוב זה לא סוד זה שהבנות שלהם מלאות פצעי בגרות שמנות ומקורזלות זה גם לא סוד אז תאר לך שאת ה יוצא עם מישהי שנראית כל כך רע וחבירך ממול הולך עם פצצה מתקתקת זה לא מעצבן? אז מה הם צועקים ``דופקים בנות יהודיות`` ומהיכרות תאמין לי אלה שצועקים את זה לא דופקים ולא בטיח הם,,,או באים למיטה רואים מה יש במיטה הולכים למקרר או ל,,,שירותים

ירמיהו

New member
מה אתה רוצה ?????

מה הסיפור שלך ? רוצה להיות שכן שלנו בתל אביב ? רוצה להביא את האמהות הדוזיות לפגישה עם האמהות שלנו ? מה אתה רוצה ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה