•S.H.I.E.L.D אז..

Lion_Heart

Well-known member
•S.H.I.E.L.D אז..

למה אתם מצפים? למה אתם מקוים? וממה אתם חוששים מה-סדרה הכי טובה שתיהיה ב2013? (לדעתי
)

אני מקוה לסדרה של ג'וס...לראות את ה marvel movieverse מנקודת המבט של אלה ש אין להם כוחות על...לדיאלוגים מדהימים

מצפה...אין לי ציפיות האמת...

חושש...אני לא אומר את זה JINX והכל

Ayelet 363

New member
אני בטוחה שזה יהיה אדיר

מצד אחד חבל שאני מעלה ציפיות, מצד שני כמעט תמיד כשיש לי ציפיות כאלה ענקיות לקראת סדרה\סרט\ספר אני לא מתאכזבת.

אין לי ממש חששות, חוץ מהחשש להתאכזב, שלצערי לא ממש קיים.

כמו שציינת, מעניין אותי לראות את הצד של אלה שאין להם כוחות על, ולראות איך הם מתמודדים עם כל מיני דברים.

nick at noon

New member
האמת היא שאני מלא חששות

אומנם אני מאמין בג'וס, אבל אני רואה כמה בעיות.
קודם כל זה פרויקט מאוד שאפתני, לקשור את זה לעולם הסרטים ויחד עם זה שזה יהיה בלי ממש גיבורי על.
הסוכנות שילד אף פעם לא נראתה לי מעניינת יותר מידי.
ג'וס לדעתי מתמחה בלכתוב דמויות וקבוצות שהן אנדרדוג. כאלו שפועלים נגד הכוחות החזקים, לא רק נגד הרעים, אלא גם נגד סוג של כוח שלטוני (בבאפי למשל הצבא והמועצה). איך שזה נשמע לי בנתיים לא כזאת הקבוצה בשילד. אולי אני טועה וג'וס יעשה קבוצה שפועלת נגד השלטון המרכזי בשילד (שבקומיקס הרבה פעמים נרמז שהוא מושחת או לפחות שומר יותר מידי סודות).

עוד דבר זה שג'וס לדעתי פועל הכי טוב כשנותנים לו חופש יצירתי. אומנם מצד אחד הגיוני שייתנו לו את זה אחרי שהוא הוכיח את עצמו בגדול עם הנוקמים והוא קיבל תפקיד חזק בעיצוב שלב 2 של סרטי מראוול, אבל מצד שני סדרה שכל כך קשורה לתאגיד ענקי ולכל כך הרבה סרטים, ייתכן שהוא יקבל המון המון הגבלות.

חוץ מזה אני מעדיף לבוא עם חששות מאשר לבוא עם ציפיות יותר מידי גבוהות. כי כשיש לי ציפיות יותר מידי גבוהות אז אני כמעט תמיד מרגיש קצת מאוכזב, אפילו כשאין סיבה.

מה אני מקווה, למה אני מצפה... אני בטוח שיהיה המון הומור ווידוני ואני לא יכול לחכות לו. כמו שאמרתי אני מקווה שהקבוצה המרכזית לא תהיה פשוט קבוצה טובה שמקבלת הוראות מניק פיורי.
אני רוצה שבאמת נראה אותם מתמודדים עם רעים עם כוחות על. ולא יזיק עם יביאו כמה רעים מהקומיקס. אני מנסה לחשוב על רעים אפשריים ועולים לי כל הזמן רעים קלאסיים של ספיידרמן (סאנדמן, מיסטיריו, דוק אוק). אבל בעצם אני חושב שבטלביזיה מותר למארוול להשתמש במה שהיא רוצה.
אני מקווה גם שיהיו איומים מגוונים באותה מידה שיש בעולם הקומיקס של מארוול, אפילו שזה נעשה מורכב. כלומר אל יווני רע, חייזר שנוחת על כדור הארץ, קוסם רע ושד מגהנום. זה אחד הדברים שלדעתי נחמדים בקומיקס שלפעמים יש שילובים בין פאנטזיה ומד"ב.
אני מקווה שהסדרה לא תסתמך יותר מידי על פרקי וואן שוט (כמו העונה הראשונה של דולהאוס) אבל יחד עם זה שעדיין יהיו ולא תהיה מהסדרות שיש בהם רק עלילה עונתית בלי עלילה נפרדת לפרקים שונים.

אז עם כל כך הרבה ציפיות ותקוות איך לא יהיו לי גם חששות.

Mor L

New member
זו סידרה שאני אראה!

לא קראתי את הספויילרים אבל אין סיכוי שאני מחמיצה משהו שקשור לנוקמים

חששות? מתה מפחד שזה יהיה גרוע
מקווה שהכתיבה של ג'וש ווידון תהיה מבריקה כמו שהוא יודע
זה בעצם סידרה שכולה מתבססת עליו
ועל סמואל ל. ג'קסון? הוא יהיה בסידרה בתור ניק פיורי?
ומה עם הוקאיי וסקרלט ג'והנסון?
כאמור לא קראתי את הספוילרים

Lion_Heart

Well-known member
אגב...

ג'וס לא הכותב הראשי של הסדרה...זה אחיו ג'ד(וגם אישתו,נדמה לי) ^_^, אבל אני עדיין מאמין בסדרה הזאת כי ג'וס עדיין יכתוב פרקים ^_^

Lion_Heart

Well-known member
האמת?

הספוילרים היחידים שאני קראתי הם:
הסדרה מתרחשת אחרי!!! הסרט של הנוקמים
ופיל קולסון (האדיר ) יהיה בה

Lion_Heart

Well-known member
ממש לא יודע

אבל זה מאושר מ כל הצדדים, הוא יהיה שם

Mor L

New member
אההההההההה אני יודעת איך!!

פלאשבקים!!!

לא ממידע שקראתי, אבל זה יהיה כמו הסדרה "המיוחדת" עם ששון גבאי , חובב כנעני, שתמיד הוא בכתוביות למרות שהוא מופיע ל-5 דקות בלבד וכל פעם חוזרים על הסצינה הזאת שוב ושוב

Mor L

New member
ואם נגלוש לאיירון מן 3
לסרט ולסדרה

הרגע ראיתי ביוטיוב שרשמו שקולסון יופיע גם בסדרה שילד וגם בסרט איירון מן 3!

חסר להם שהם לא מוצאים תירוץ טוב מאוד לחזרה שלו לחיים

Lion_Heart

Well-known member
את צודקת!!!

הוא באמת יהיה ב IRON MAN 3...איך לא שמתי לב...בושה לי

ו זה ג'וס וידון...הוא לא סתם עושה דברים בלי סיבה...והוא לא זורק תירוצים

arimis

New member
קראתי באיזה מקום

שהוא כביכול ביים את מותו בסרט הנוקמים כדי שלקבוצה יהיה מניע להתאחד יחד.

קודם כל שאלה...

מישהו יודע האם סמואל ג'קסון יבוא להופעת אורח?
יש לי הרבה ציפיות אבל אני גם לא יודע מה הולך להופיע שם או כמה ג'וס ווידון יראה את השפעתו (אם בכלל) ככה שאני לוקח את זה בערבון מוגבל.
חוץ מזה, הפילוט לא אושר בכלל לסדרה ויכול להיות שיש לזה סיבה הגיונית (משהו ממש ממש גרוע, אחרי הכל, לא כל מה שטוב בסרטים, יכול להראות טוב על מסך הטלוויזיה שבוע אחרי שבוע. זה פורמט שונה אז צריך להתאים את הנושא למדיום).

nick at noon

New member
הפיילוט לא אושר לסדרה כי הוא עוד לא צולם

אף פעם לא מאשרים סדרה לפני שנגמרו צילומי הפיילוט.

לפי מה שהבנתי ג'וס עדיין יהיה אחד המפיקים של הסדרה, פשוט יהיה פחות מעורב בכל חלק כמו בסדרות האחרות שלו. בכל מקרה בסדרה כזאת שלא ברור בדיוק על מה היא ומה הטון שלה כתיבת פרק הפיילוט זה חלק מאוד מאוד משמעותי.

לפי מה שהבנתי לא צפויה הופעה של סמואל ג'קסון בסדרה. אבל זה גם לא אומר שנאמר שלא תהיה. מה שברור הוא שג'קסון מאוד אוהב את התפקיד שלו כניק פיורי. הוא תיכנן עליו הרבה זמן, אז הגיוני שהוא יהיה מוכן להיות נחמד ולהיראות.

תודה ו.....

זה שהפילט עוד לא צולם, זה לא אומר שברגע שהוא יצולם (ויראו אותו בפני החליפות ב- ABC) הוא יאושר לסדרה. הוא עדיין יכול להיות גרוע ובזה כל הסיפור יגמר.
צריך גם לקחת בחשבון שאולי העלויות של הסדרה יהיו יקרות מהרגיל ואז (אם וכאשר יאשרו את הפילוט לסדרה) אולי תיהיה עונה קצרה מהרגיל.
אבל הכל זה ספקולציות, כמו שאמרת, לא צילמו עדיין את הפילוט אז אנחנו רותמים את השור לחמור במקום לעגלה (או איך שלא אומרים את המשפט הזה)...

nick at noon

New member
נכון

אני אישית רתמתי כבשה לגמל ואני יכול לומר לך שאף אחד מהם לא מרוצה מזה...
אני יודע שזה עוד בקלות יכול לא לעבור אישור לסדרה אחרי שיסתיימו צילומי הפיילוט. הם יכולים אפילו פשוט להיתקע בחוסר החלטה. יש תוכניות שחיות עלך הנשמה ככה איזה שנתיים עד שמחליטים לגביהם.

אבל בכל זאת לפחות מצלמים את הפיילוט. הרבה פיילוטים נכתבים ולא מגיעים לשלב צילום הפיילוט אפילו.

ואפילו אם הסדרה תאושר היא יכולה גם להיות מבוטלת תוך שלושה פרקים אם היא לא תקבל את הרייטינג הרצוי. (אם כי קצת קשה להאמין שהיא לא תצליח ברייטינג לפחות בהתחלה, אך ורק בזכות ההצלחה של הנוקמים).

אגב, אני לא בטוח אם העלויות יהיו כל כך גבוהות. לא יותר מסדרות כמו 24, once upon a time, סופרנטורל. אני לא חושב שהסדרה תצטרך יותר אפקטים או אתרי צילום מאשר הסדרות האלו או אחרות. זה לא צריך להיות ברמה של סרט קולנוע. וזה לא game of thrones שמצלמים אותה באיזה ארבעה אתרים שונים ברחבי העולם ועם איזה 20 שחקנים בתפקידים ראשיים.

Lion_Heart

Well-known member
למה אתם מדכאים כל כך?

הסד...הפיילוט מצטלם עכשיו (לא יודע אם ברגע זה אבל בימים אלה ואני דיי מאמין שזה יקלט ^_^

למעלה