תקרוא בבקשה חייבת עזרה דחוף

• פותח הנושא halar
  • פורסם בתאריך

halar

New member
תקרוא בבקשה חייבת עזרה דחוף

אותך רק אני אוהבת אתה היית שלי במשך שלושה חודשים היום, כן בדיוק היום הלכתי אליך ואיתי אתה דברת ולי אמרת שאנחנו נפרדים ואני לא האמנתי ולא רציתי להאמין אמרתי לך שבעוד חודש אני משתחררת מהבית חולים ושהכול יהיה טוב אבל אתה לי אמרת שאותי אתה כבר לא אוהב אתה כבר לא נמשך אלי אתה כבר לא חרמן עלי אפילו נשיקה וחיבוק לי לא נתת אלוהים למה זה כואב לי למה??? אני עכשיו בחדר יושבת ונזכרת בך איך אהבנו איתך עשיתי אהבה פעם ראשונה התקלחנו ביחד ישנו ביחד ואיך קמנו בבוקר מחובקים זה היה כמו חלום לשנינו איזה חיים היינו עושים איך כל כך אהבנו למה זה נגמר למה?? הטלפון עומד מולי ואני מתה להתקשר אליך אבל אני זוכרת את מה שאמרנו וסיכמנו היום שאנחנו לא מדברים עד שאני משתחררת ואז נדבר ואם אני ואתה עדיין נואהב אז נחזור להיות ביחד לא רוצה לחכות לא יכולה לעצור את הדמעות אני כל כך שונאת את עצמי בא לי להרוג את עצמי שהגעתי הביתה אתה צלצלת לשאול אם הגעתי אתה לפחות דואג לי כל כך רציתי חיבוק ונשיקה ממך אך לא העזתי לבקש כמה זה כאב לי שבוע חכתי לראות אותך ולקבל ממך אהבה ובסוף לא קיבלתי כלום ורק כאב אתה לי אמרת שאנחנו עוד נילך למועדון ושאתה תמצא לי אחלה חבר כי הרי אנחנו ידידים יופי לי, אני רוצה רק אותך את אהבה שלך אני כבר יודעת שאין דרך חזרה וגם אם אני כבר השתחרר מהבית חולים לא ניראה לי שתרצה אותי לא רוצה אף גבר בחיי רק אותך רק אותך אני אוהבת אין לי אף אהבה אחרת אבל אתה אותי כבר לא אוהב היום אמרת לי שאתה מאוד מאוד מחבב אותי ושאני אחלה ילדה ושאין לך מילה אחת רעה להגיד עלי ושכל גבר היה לוקח אותי עובדה שזה לא נכון למרות שמתחילים איתי בנים אני לא רוצה לא רוצה לא יכולה לישון רק בוכה ורק רוצה את החיבוק והנשיקה שלך שלא נתת לי היום כל כך רע לי אני רק רוצה למותתתתתתתתתתתתתתתת!!!!

למעלה