תפוזים ערמומים על השטיח

Roei152

Well-known member
מנהל
אז נסעתי לבד הפעם לנס ציונה לא צריך להסביר יותר ..
אחרי שהגעתתיי למקום כבר פגשתי את שרון שזיהה אותי ממדרסה .
1682695022891.jpeg
מיד אחרי מוקפת בהמולה של ילדים ראיתי את המלכה שנוסעת לעולם אחר תכף .. יוסי סיפרתי לה עליך שאתה מטורף עליה , ושאתה מתכנן לבוא לדריימארס אפילו בלי כרטיס רק בשבילה..
. 1682695437147.jpeg
הנה מלכת מדרסה שאמרתי לה שבמדרסה לא תפסנו אותה .. אגב יהודה בדיוק עבר ולא הצלחתי לתפוס אותו..
1682696815785.jpeg

עכשיו אני שם לב שעם אורי וראם , מאוחרי יש אישה שכאשר ישבנו באולם , פנתה אלי באמירה " אתה המעריץ מספר אחת נכון? " וסיפרתי לה על הפורום..
1682697432457.jpeg
עם טל תפסתי תמונה אבל נאלצתי לחכות שהבנות יסיימו להצטלם ליד הפוססטר עם כולן הצלחתי להצטלם מלבד גילי שהצטלמתי איתה כבר באינפטי

1682697496618.jpeg
1682697664761.jpeg
1682697728772.jpeg
אם אליס זיהתה אותי משומקום היא הופתעה ש תקנתחי טעות ופניתי לאשריאל שנראה מופתע מכך שהזכרתי את אילת והיא צילמה אותי איתו ..
1682697949971.jpeg
המשכתי את גל הקרובים עם גורי
1682698101984.jpeg
דניאל הגיע ואחרי תמונה שאל אותי לשמי ..
1682698209920.jpeg
כל העסק מהרגע שהגעתי אולי חמש דקות אחרי אחת ועד שנכנסנו לאולם לקח 20 דקות , הזמן הכי קצר לקבלת פנים ..
הפרקים היו מעולים כרגיל ונועה הייתה כובשתת בפרקים , אני לא רוצה לעשות ספוליי , אני רק אגדיד שמערכת היחסם של בנץ ונטע לוקח כיוון מעניין .. עושים להם טריק' ישן בסדרות שלנו רק בדרך שיותר מתאימה לסדרה ..
הכריזו על חידוש הסדרה לעונה חמישית מלבד עונות 3-4 שכבר בהפקה ..
חלק ב של ההשקה מחר

YossihNew

Well-known member
נהדר.

אחלה.

מצוין.

(מחוץ לעיני הפורום הבוחנות)

נועהההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!! למהההההההההההההההההההההה נועהההההההההההההההההההההההה?! אמן ייקח את רועי שד בית הכיסא ששירה מזמנת במלאך משחית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(חוזר אל עיני הפורום הבוחנות)

כיף, רועי. כיף.

ביום שלישי אני אהיה שם.

עם כרטיס או בלי.

ואם יהיה כרטיס- אני מבקש ממך להכריז עליי כעל כדברא רשמית.

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה לא יכול לבכות על הזמנות שקיבלת , אני התלבטתי מאוד אם ללכת, גם בגלל הדרך וגם בגלל שידעתי שלא תהיה, אז לא ה יה שווה לי כל המאמץ .. חשבתי לוותר על נועה בגלל שלא תהיה .. חבר טוב או לא חבר טוב ?

YossihNew

Well-known member
חשבתי לוותר על נועה בגלל שלא תהיה .. חבר טוב או לא חבר טוב ?
אל תעשה את זה, בחייאת. חוץ מזה, לא היה לי נעים לבקש מאחי להיגרר לשם.

אתה אפילו לא מכיר תודה ?
אני אכיר תודה בשלישי. זה שאתה מספר זה נחמד וגם ברכה משמרית זה יפה, אבל בסופו של דבר רק כשפוגשים אותי אני כובש באמת. שחקנים רבים נכבשו בקסמי.

אוקיי, אצלך נכבשו גם. אבל שמרית!

Roei152

Well-known member
מנהל
מה לא ככיף לי בהשקות של ערוצי הילדים המרכזיים ? שהשחקנים עסוקים מדי עם היחצנות , ויותר קשה להשיג תמונות איתם .. כאן ממש לא היו עסוקים ...

YossihNew

Well-known member
מה לא ככיף לי בהשקות של ערוצי הילדים המרכזיים ? שהשחקנים עסוקים מדי עם היחצנות , ויותר קשה להשיג תמונות איתם .. כאן ממש לא היו עסוקים ...
ובכל זאת, שם היו הרגעים הכי כיפיים!

בעיקר אם אתה יודע למצוא את מי שצריך למצוא!

(עידו אומר היי. לי הוא אומר היי)

Roei152

Well-known member
מנהל
חלק ב של ההשקה
יצאתי מהאולם אחרי ההקרנה לחפש בעיקר את עומר ויהודה את שניהם היה לי קל למצוא מוקפים במעריצים
1682768040051.jpeg

1682768079318.jpeg
אחרכך ביקשתי מחן להצטלם איתי התפקיד שלו גאוני .. מילה שלי ..
1682768212171.jpeg
ואז פגשתי את איתי

1682768272445.jpeg
ואז נכנסתי לאולם בחזרה ועידן עדיין היה שן
1682769240685.jpeg
וזהו היה לי זמן לחכות לאיסוף , אז התחלתי לעבוד על האינסטגרם , בזמן שהמקום התתרוקן לגמרי כולל לענות ליוסי שהיה עצוב על נועה ..

YossihNew

Well-known member
ידעת שאשריאל צילם אותך מצטלם עם אליס?

חן זה האמרגן המבוהל של גיתית ואושרית. אושרית לא הייתה במקרה? אולי בגלל שהיא שומרת שבת אז היא לא באה.

מאוד מפרגן. בכלל בכלל לא הרסתי כרגע את החדר שלי.

שיר m

Well-known member
דיייייי מה זה כל היופי הזה?! איזה כיף יאללה|כתר|

למעלה