תפוזים זוכרים על השטיח - כל עוד בלבב

Roei152

Well-known member
מנהל
היום נקדיש כמובן את הסיקור לזכר ששת מילון הנרצחים בשואה , וגם תוספת לא מתוכננת לצערי , אך הכרחית לזכר נפגעי גל הטרורר בע שבועות האחרונים בהתקדות על איתם , ברק ותומר שנרצחו במיקום.. לזכרם... |נר|
אז רהרפתקאות התחילוט כבר ברכבת שנסעתי למיקום, התברר לי שהבטריה לא טעונה במכשיר שמיעה שלי , מה שהקפיץ את הנוסעים לעזור לי , כי הבטריה נפתחת רק בעעזרת מברג או משהו חד שנכנס מסובב את הנעילה .. הייתי צריך להסביר להם בלי שאני שומע בכלל , וגם עד שהוא הצליח , התברר ששהוא שם עם המדבקות , בקיצור מסובך.ונלחצתי מאוד .. שאני אצטרך לחזור לירושלים..
הגעתי למיקום , והתברר לי שזה קניון שבניוי בצורה יפה , היה לי שעה לחכות , אז שתיתי אייס והחלפתי חולצה (בשרותים כמוובן) שהגעתי למיקום ונכנסתתי , יסמין הייתה הראשונה שפניתי אליה , לא בדיוק זיהיתי אותה (השתנתה מאוד מאז דנסטורי ) ובלבלתי אותה עם אורנית , אמרתי לה שאני ראיתי דאנסטורי ואהבתי .. שהגיע הזמן לתמונה היא הגיבה לידיים הרועדות שלי בצורה לא שגרתית , הוציאה את הטלפון הפרטי שלה , וצילמה אותנו !! אני חשבתי שהיא מתכוונת לשלוח לי את התמונות באינסטגרם , , אבל היא ביקשה את המספר שלי! כדי לשלוח לי השתמשתי בזה אגב כדי להודות לה על ההשקה ובהיא כתבה לי כינויים כמו "נסיך" " "חיים ם" בתגובה..

1649708991448.png
אחרי ההתרגשות מיסמין חיכתי מלא זמן , אורנית אומנם הסתובבה לידי אבל לא הייתי בטוח שזו היא, אז לא נגשתי אליה.. והנה אבההם הגיע הפעם יצאה לנו תמונה קצת מטושטשת...
1649709287287.png
הייתי צריך חותמת שהב חורה שמסתובבת בהשקה , ואני לא בטוח לגביה זו אורנית , וקיבלתי חותמת לכך , שמשה אבוטבול מפרוגי ראיין אותה ...
1649709544658.png
חיכתי עוד , חיפשתי את חן קלימן , רציתי להגיד לה שאני מת על הסדרות שלה , וניגשתי למישהי שאני זוכר מהטלויזיה שהתראיינה ללמבצע קיפוד , עכשעו אני נזכר שזו אסתר נמדר שכתבה את אליפים , חבל שלא אמרתי לה מילה ..
הגיעה דורת פלד הרפז שמשחקת את העדה ..
1649709807178.png
ואז הגיעו שניהם ביחד עידו ואלכז ..
לעידו החמאתי על סקיי וקיבוצניקים .
1649709950289.png
ולאלכס הייתי צריך להגיד שאני מחכה לבת השוטר ..
1649710275142.png
ואז הפתעה קטנה השלמה מההשקה הקודמת ...
1649710367754.png נכנסנו לאולם, והתיישבנו .. אמרו תודות , ואז הפרקים התחילו מן הסתם.. אני לא אגלה הרבה ספולירים, אגיד שאם אתם מצפים לדרמה שהי א יותר בסגנון של "אח שלי הגדול" אתם טועים .. יש שם הרבה ביקורת על המסע לפולין ועל המוסד , ואפילו שפה גסה יותר בביקור באושוויץ, שתיה , וכו .. ויכולה להיות ביקורת על הסדרה שהיא מציגה מראות קשים (לא של השואה אלא של התנהלות המשלחת במסע ) ..

ואז התחילו תודות נוספות , אבל כבר היה ממש מאוחר אז יצאתיי לפני סוף התודות...

קבצים מצורפים

• 1649710061668.png
    1649710061668.png
    KB 644.5 · צפיות: 0
  • 1649710236719.png
    1649710236719.png
    KB 644.5 · צפיות: 0

שיר m

Well-known member
רועי|כתר| איזה תמונות! ואיזו חמודה יסמין!
מעניין מה שאתה מספר על הסדרה... נראה איך יהיה.
ואיזה מזל שהסתדרת עם המכשיר שמיעה.. ממש מלחיץ

YossihNew

Well-known member
מאוד מלחיץ ותמונות מהממות, לצערי פחדתי ונלחצתי... מתי יצאת, אגב? באיזו שעה? כי אני עשיתי לעצמי חישובי אוטובוסים לפני הפיגוע.

אתה רואה? אם הייתי בא, הייתי מצלם רגיל ויסמין לא הייתה עוזרת לך! הכול לטובה!

ותמונה יפה עם אברהם כבר יש לך בזכות צילומי הנהדר!

ותמונות נהדרות יש לך!

ו... רק בתמונה האחרונה יצא לי ממש לקנא. ממש! מה הוא עשה שם, בעצם? אגם הייתה?

נערך לאחרונה ב:

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה רואה? אם הייתי בא, הייתי מצלם רגיל ויסמין לא הייתה עוזרת לך! הכול לטובה!
אבל זה לא שווה את זה שלא תבוא איתי, תאמין לי.. אני רוצה לחוות את זה איתך.. - השקה שניה של החינוכית שאתה לא בא..
ו... רק בתמונה האחרונה יצא לי ממש לקנא. ממש! מה הוא עשה שם, בעצם? אגם הייתה
אברהם הזמין אותו? כי אני לא יודע סיבה אחרת . הוא לא עובד בחינוכית , או משהו... .
בעצם יש לי שלושה כוכבי סקייי וזה לפני העונה השניה .

YossihNew

Well-known member
נו, פחדתי מטרור...

אגב, מתי יצאת משם אם היה כל כך מאוחר?

YossihNew

Well-known member
אה, ואני נלחצתי... דווקא לי זה לא רע כי יש אוטובוסים לחיפה עד 1:00 בלילה...

Roei152

Well-known member
מנהל
אצלי אבא שלי אסף אותי , אז לא יה צורך שאבדוק ..

Roei152

Well-known member
מנהל
אצלי תכננתי להשתמש במוניות אם היה צורך...

למעלה