תפוזים אובדים על השטיח - שומקום

Roei152

Well-known member
מנהל
אז נסעתי אחרי יום שבו הסתבכתי עם משהו , ולא הייתי בטוח שאגיע, להשקה של הסדרה החדשה של היוצר הכי מוסיקלי שעובד עם יוצאי "כוכב " ומצא להם זוגות " "שומקום" בגלל שיוסי לא יכל שיר באה.. שיר ישבה בפינה כל הקבלת פנים , ואני ניסית להשיג תמונות עם הכוכבים.. איך שהגענו ענבל ביבי צצה פתאום .. הייתי מופתע על ההדזמנות להוסיף את ענבל לאוסף שלי ..

1666635043217.png
אח"כ הגיעו מיכל ויואב , הפעם לא הצלחי .. בגיבור אמיתי זה היה אחרי ההשקה .

אבל השגתי תמונה עם אורי 1666723816330.png

הצטלמתי עם אדם ששיחק את התפקיד של אמיר ח'ורי בסדרה
1666637072074.png אגב הכלב שהיה בסדרה באמת הסתובב שם, קצת מוזר, אבל לא משנה..
אח"כ הכוכבים באו ביחד..
מיה הייתה מהממת ויש לי סיפור שגם היא מעורבת בו בהמשך..
1666637423993.png
אליס הייתה עם הבן זוג המפורסם מאילת , אבל לא הייתי בטוח שזה הוא , אז לא הצטלמנו...
1666637528040.png
עילי כבר זיהה אותי מרוב שאני רודף אחריוו.. הלו הוא זה שמכבב על המסך , גם בסצינות סקס בניגוד לעומר חזן .. וכמובן שגם מיכאלה הייתה ..
טבפעם תמונה קבוצתית .. אגב שעילי נכנס לאולם הקבלת פנים , ראיתי את הבנות בוכות , ומחבקות אותו .. בטח זה החלק הפחות כיפי בלהיות שחקן ברמה של עומר חזן ודניאל ליטמן.. 1666637822212.png
טמירה ירדני לא הייתה נרדפת ע"י מעריצים, וראו שהיא הופתעה שביקשתי ממנה תמונה אבל הייתי חייב , הרי עליה ביססו את ירדנה טמיר בשיר שלנו
1666638456028.png
שיר כתבה לי על מישהי בכובע לבן שכוללפם מצטלמים איתה ולא ידעה מי זאת . החידה תתפתר בהמשך.... ואז שון הצטלם איתי אחרי שחיכיתי הרבה זמן שהיה על השטיח.
חיכיתי לתמונה עם אלה לי הרבה זמן , אמרו לי חכה , אנחנו נדאג , ולא דאגו , אחר המון זמן שיר כבר באה לאסוף אותי מהאולם קבלת פנים הפרק עמד להתחיל .. הפרק היה מדהים כרגיל אצל אורי .. אומנם אחרי ההקרנה שוב רדפתי אחרי אלה לי , וניסיתי להשיג תמונה , אבל פיליפ היה פנוי , אז הצטלמתי איתו ..
1666722713846.png
אח"כ שיצאנו מהאולם , הטלפון נפל לי מהיד בתוך ההמולה , ומי שבמקרה היה שם ועזר לי להרים את הטלפון , היה לא אחר מרני סער , הבמאי.. ומי צילמה אותנו בכישרונה ? מיה!!!!!!!!!!!!!!!
1666723275827.png
השלמה של משפחת צפיר עם אחותה של מיה ורואים פה פתרון לחידה ...

קבצים מצורפים

• 1666723757501.png
    1666723757501.png
    1.1 MB · צפיות: 0

שיר m

Well-known member
שיר ישבה בפינה
סיפור חיי :-D

היה ממש כיף, רועי נהנה להצטלם ואני נהנתי לצפות מהצד|טמבל|

כן כן גם פה כמה מפליא כולם כאלו חמודיםםם

הקהל היה ממש מפרגן, טוב היו שם משפחות וחברים של השחקנים הצעירים...

והפרק עצמו היה מצויין

באותו ערב היתה גם הפרימיירה של "השתיקה" (עם מוריס המלך) וקצת רציתי להישאר ולהתגנב אליה אבל הייתי כל כך עייפה...

YossihNew

Well-known member
באותו ערב היתה גם הפרימיירה של "השתיקה" (עם מוריס המלך) וקצת רציתי להישאר ולהתגנב אליה אבל הייתי כל כך עייפה...
אמרתי לרועי שהייתה פרמיירה ולכן הכל הוקדם.

מוריס אשכרה הגיע, ידעת?!

Roei152

Well-known member
מנהל
אלו לא ההשקות של קידז , שהיו לפני הקורונה , ובהן היתה הפרדה בין הקהל לתקשורת ולכוכבים.!!! אמרתי לך!!!!

YossihNew

Well-known member
אהההההההההה! גילי!

מיה מהממת, זה אני תמיד ידעתי. למה אתה חושב שהיא וענבל חברות? יום לפני הן הרעידו שם את האולם. אם הייתי בא הייתי אומר למיה שתיזהר כי ענבל לוקחת סולואים. ישנן בנות שאין להן גבול...

אז לא הצלחת עם אלה לי, נו... בסדר... מה אתה מתבכיין לי? תראה עם כמה כן הצלחת.

אני, לעומתך, בוכה כי לא הצלחתי להצטלם עם בר! זה משהו אחר לגמרי, הרי ברור שתמונה עם אחיינית של ראש הממשלה, בת של שר המשפטים, שר התקשורת, האישה הכי יפה בתבל והזמרת הכי מפורסמת בישראל זה לא אומר שאני לא יכול לבכות על הפספוס של בר! זה משהו אחר.

אבל אם אני הייתי שם היינו גם מצטלמים עם אשריאל כי אני ידעתי שהם זוג. ולא הייתי מתבלבל בינו לבין עובד ניקיון כמו מישהי. נכון, רועי? וגם הייתי מספר לך על חוויות עם מיה מהלהקה. אבל לא לדאוג, תמונה נוספת עם ענבל תהיה גם תהיה.

אבל תמונות מצוינות. בלי קשר, לא רק העבודה מנעה ממני להגיע- בבוקר ראשון הייתי חולה מת.​

Roei152

Well-known member
מנהל
ושכחתי את זאת שאמרה לי " אני רוצה להצטלם איתך " בתגובה לבקשה שלי להצאטלם ..
1666726170106.png

YossihNew

Well-known member
יותר יפה מהתמונה שלי איתה באותו קומפלקס. זוכרת, שיר? מלא ילדים באזור.

אילנית מנהלת בית יתומים ושרון אלכסנדר לא אוהב את זה. הממממ... למה זה מוכר לי...

YossihNew

Well-known member
זה עדיין אילנית ויתומים ושרון אלכסנדר. זה ממש אותו הדבר.

תכף היא גם תצא מהתאונה נכה, ואז בכלל!

למעלה