תעזרו לי להחליט

תעזרו לי להחליט

אני מאד מודעת לעצמי בשלילי ובחיובי ואני מודעת לכמה בעיות מרכזיות שלי קיצוניות,בעיות קשב,חוסר סבלנות ,חוסר שליטה עצמית(עבר של הפרעות אכילה) והבעיה המרכזית מנגנון הרס עצמי -תמיד שאני משיגה משהו אני חייבת להרוס ולהגיע לנקודת התחלה כי אני פוחדת מהצלחה כמו שאני פוחדת מכישלון עכשיו הבנתי שאני חייבת לפתור את הבעיות האלה כי הם מונעות ממני להתפתח אבל פה מגיעה הבעיה הגדולה יש כל כך הרבה סוגי טיפול ההתלבטות שלי היא כזאת .....טיפול בNLP לתכנת את החשיבה הרי ידוע שכח המחשבה יוצר את המציאות או טיפול בפרחי באך ולאחרונה גיליתי על פרחי ארץ ישראל שהם בעצם התמציות צמחים גורמות לאיזון נפשי ופועלות על התדרים הרי תחשבו על זה אני יוכלה לתכנת את המחשבה אבל אם משהו שאני לא מודעת יציק לי זה לא שווה כלום אני עדיין אהיה חסרת סבלנות והתמציות עובדות על התדר של הנשמה שלנו ומאזנות אבל אם נחשוב שלילי הרסנו את האיזון אין לי ערבות בשום טיפול אבל אולי מישהו ניסה סוג של טיפול כזה או אחר ומה אתם חושבים באופן כללי ....

orli997

New member
אני חושבת שכל הדרכים מובילות

לרמה כזו או אחרת של מודעות, והכל מתחיל ונגמר בראש כך שבאמת יש אין סוף דרכים ומכל דרך מקבלים משהו שתצליחי

ע ו פ ר ה

New member
קודם כל

אני מציעה לך לקחת אחריות. לקיחת אחריות מתחילה כבר בהחלטה מה לעשות. אני מסכימה איתך שתמציות ארץ ישראל עושות עבודה נהדרת ותמציות פרחי באך גם כן נפלאות. מכל השיטות שפגשתי והיתה לי נגיעה בהן, דווקא ב - NLP הרגשתי שאני שותפה לעשייה. אני זו שעושה את התהליך, גם אם הוא מונחה על ידי מנחה. קיבלתי כלים לחיים (היום אני נונתנת את הכלים לאחרים). בעזרת ה - NLP את לומדת להבין מה עומד מאחורי התהליך ואיך לשנות את החשיבה. את פעילה בזמן הפגישה. בלקיחת תמציות גם כן ישנה אחריות - להגיע לפגישות ולקחת את התמציות - ועדיין אני חושבת שה NLP הרבה יותר עוצמתי. ודבר נוסף שכתבו לך כבר קודם: ניתן לשלב בין השניים ואולי זה הדבר הטובה ביותר לעשות. ולסיום: התשובות נמצאות אצלך ואת היחידה שיודעת מה נכון לך. אז בהצלחה עופרה מנחה בדמיון מודרך, NLP, פרחי באך וביורוגונומי

למעלה