תמונות מכנס הארוקון...

מממ שלום..

לא בטוח שזה המקום... ואם לא אז סורי אבל דברתי פעם בצ'אט עם אחת שמאוד אוהבת את התחום של אינויאשה, והיא הסבירה לי שאחד מהדברים המגניבים בזה, הוא שמן הדמויות מטושוטש... ז"א זכר יכל להראות כנקבה וההפך. אותי זה מאוד מסקרן :--) אמיתי? הגיוני? דעתכם? אחלה יום...

באינויאשה?

זה יכול להיות , אבל זה ידוע מה מין הדמויות. לדוגמא, בהתחלה, ניתן להתבלבל אם ג'אקוטסו הוא בן או בת, אבל זה מובן לאט לאט שהוא בן. ה*אות השביעית באל"ף-בית* של שיפו צונזר פעם אחת באנימה וגם, אני בטוח שהמין שלו פורסם מחוץ לסדרה (כמו בספרון הפרופילים של הדמויות) וחוץ מזה הוא נדלק לא פעם אחת על בנות. זה קורה לא מעט באינויאשה, חלק חושבים שקירארה היא בן, שבויו (החתול של קגומה) הוא\היא בת, אבל בסה"כ, ברוב המקרים יודעים את זה בפעם הראשונה שרואים את הדמות, ואם לא, אז קצת אחרי.

mikokikyo

New member
אמ... לא ממש ם:

כאילו, אין יותר מדי דמויות כאלו... יא את שיפו, אבל ישר מבינים שהוא בן... ואמ... ג'אקוטסו, שבהתחלה הייתי בטוחה שהוא בת, אבל יש לו כל כך הרבה קטעים שבהם הוא עירום בחלק העליון, שאין מקום לספק XD וזהו O:

טוב , תודה אבל

חשבתי שיש קטע של משחק מיני גם בין הדמויות וגם בין מי שאוהב את התחום, של בלבול מיני נראה לי שאני התבלבלתי :--)

למעלה