תמונה אחרונה באמת של

Aeon

New member
תמונה אחרונה באמת של

לידגר כג'וקר (הוא אפילו יושב כמו ליצן
) למי שלא הספיק הטריילר. ספיקניג אוף... אתמול הייתי בקולנוע בסרט I Am Legend וראיתי את הטריילר ולמרות שראיתי אותו כבר באינטרנט עברה בי צמרמורת וממש התרגשתי עד דמעות כמעט... מעורערת שכמוני... (
) הסרט יצא בארה"ב ב - 18.7.2008. ובאותה הזדמנות... לפני הרבה זמן שאלתי פה בפורום איזה שחקנית לדעתכם יכולה להתמודד אם התפקיד של הארלי קווין
ממה שאני זוכרת דן אמר אאל"ט שבריטני מרפי תהיה מצוינת... ולשאלה יותר קונקרטית - מי יכול להכנס למכנסיים הקרועים של קילר קרוק

DDN

New member
לא אני

ואני גם לא זוכר מה אמרתי אז. .. . זו שאלה טובה. .. . . ולגבי הקילר קרוק. .. . למה את שואלת עליו? את מי הקרוק מעניין? אולי שווה לקחת מתאבק עבור הקרוק, מישהו עם גוף מנופח?

Aeon

New member
אה..., אותי הוא מעניין...

אני חושבת שהוא נבל מרתק (מי לא הרגיש פעם כמו פריק בקרקס, אה?) וגם אני חשבתי על מתאבקים למינהם, אבל מי כבר יכול לתת משחק רציני וגם להיות דומה לו?,... קיין?

DDN

New member
בובי לאשלי?

משחק הוא לא ידע לתת רציני, אבל הוא גם ככה דומה לו

Aeon

New member
בובי לאשלי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

מצאתי כמה תמונות באתר שמוכר פסלים ופסלונים של גיבורים, נבלים וכו'... בכל אופן יש שם תמונה של פסלי ראש של דארק סייד, ביזרו וקילר קרוק, וחשבתי שאם אי פעם יעשו סרט של באטמן וקורק יכנס בתור דמות ככה הוא צריך להראות (מבחינת עבודת איפור וכו'...)
על לאשלי יצתרכו לעבוד שעות נוספות...

nick fury

New member
אפרופו ג'וקר

מישו ראה את התוכניות האחרונות של נולד לרקוד? יש שם אחד בשם יניב שבול תפור עליו החיוך הזדוני של הג'וקר
כזה רחב מאוזן לאוזן.

TheBigPurple

New member
ראיתי את הטריילור

והוא ממש מעולה ויש לי שאלה אני לא כאזות בקיאה בבטמן אז רציתי לדעת, לספיידרמן\ פיטר פארקר יש את מרי ג'יין ולסופרמן\ קלארק קנט יש את לויס ליין בבטמן יש איזשהי דמות נשית שמזוהה עים הקומיקס ? תודה :))

Aeon

New member
לא, הוא מפורסם בכך שהוא גבר בודד ומיוסר...

... סקסי...!

DDN

New member
לא ממש

הדמות הכי קרובה להיות ה"אישה" בחייו של באטמן היא טליה אל גול, הבת של ראס. וגם היא. .. . לא ממש.

למעלה