תוכנה להנה``ח ??

• פותח הנושא SLI
  • פורסם בתאריך

SLI

New member
תוכנה להנה``ח ??

אנו לקראת פתיחת עסק חדש בענף השיווק, ואנו זקוקים לתוכנה להנה``ח,מלאים,חשבוניות וכו`. איזה מן התוכנות הקיימות בשוק היא המומלצת ביותר? (פשטות השימוש ,מחיר, וכדו`) תודה רבה

PINIZ

New member
תוכנות הנה``ח

סובארו- חשבשבת בגירסת דוס, (לא חלונות). מרצדס - ניהולית בגירסת חלונות. מחירים בהתאם!!

SLI

New member
תודה. אם תוכל לפרט יותר

ובכלל מי משווק את ניהולית ?

gizgiz

New member
משווקים

ניהולית - משווקת ע``י ISD תוכנה - חברה מאיזור חיפה חשבשבת משווקת ע``י חשבשבת - בית הלל 3 ת``א מנהל - משווקת ע``י חברת מנהל שבעבר ישבה בקרית עתידים. בכל מקרה ניתן לבקש מכל אחת מהחברות תוכנת הדגמה ואז להחליט מה יותר מתאימה לך. קיימות עוד תוכנות רבות ועליך להחליט (כמו שכתבתי לעיל) מה הכי חשוב לך מבחינת פונקציונאליות

PINIZ

New member
מנהל ולא ניהולית

קבל תיקון השם הוא ``מנהל`` המשווק ע``י IBM . לחשבשבת גם גירסת חלונות ולפי תגובות שהגיעו אלי עדיפה עליה תכנת מנהל. מחירים והסברים של החסרונות(כמובן של החברה המיתחרה) בכל תכנה ישמחו לתת לך שתי החברות.

SLI

New member
בילבלת אותי לגמרי

יש כן תוכנה בשם ``ניהולית`` וגם היא נראית מקצועית, מישהו יודע ??

PINIZ

New member
צא מהבילבול

2 התכנות מנהל וחשבשבת מוכרות לי והומלצו ע``י לקוחותי. אין לי מידע לגבי תכנות אחרות שהן פחות מוכרות. קח בחשבון גם את נושא התמיכה שהינו מוכח בחברות אלו.

gizgiz

New member
אתה טועה!!!!

קיימות תוכנות רבות בשוק והמלצה כזאת על תוכנה לא רק שאינה מקצועית אלא יכולה אף לגרום נזק לעיסקו של השואל!!! ע``מ להחליט על תוכנה לעסק יש לנתח קודם כל את הצרכים האם אתה חושב לבצע הנה``ח בתוך הבית או ע``י רו``ח / מנה``ח חיצוני שאם כך אז אינך צריך מודול פיננסי אלא מודול תפעולי ואז עליך לשאול את עצמך מה יותר חשוב שכן במערכות פיננסיות (כדוגמאת אלו שהמלצת) קשה לנהל חלקים תפעווליים בלבד ולפעמים גם לא אפשרי

למעלה