תודה לאל!!!!!!!!!

תודה לאל!!!!!!!!!../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

תודה תודה תודה למקימת הפורום!!!!!! תפוז היה צריך נואשות פורום על האיש המושלם הזה!!!!!!1 יו אני כל-כך שמחחחהההה!!!!!^^^^

כי הפורום נפתח רק היום...../images/Emo102.gif

ולמנהלת לא היה זמן לעלות תמונות לשם בכלל

נו כברררר!!*דופקת את הראש בשולחן*

איפה המנהלת??? שתאחד את כל ההודעוווותתת!! שתפתח את הגלריההה!!! נוונונונונוונוווו כבררררררר!!! איך מישהו יכול כל כך להתמהמההההההה כשזה נוגע לג'וני?? סתאאאם.. כל הכבוד על היוזמה מיצי! למרות שבטח לא קוראים לך מיצי..
אבל איפה הפאקינג גלריות?

אני יודעתתתתתת!!!!!!!!!^^

אבל מרוב התרגשות אני אל יכוהל לחכות שהפורום כבר יהיה נורמאלייי!!^^ אייייייייייייייייייייייייייייייקקקקקקקקקקקקקק!!!!! הורררריייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוווך, כדאי לי להכין פופקורן? מצד אחד זה טעים- אבל זה יסיח את דעתי.. טוב נו, פופקורן איט איזזזז!!! אני כבר מתה לראות את השער התשיעי או מה שזה לא יהיה שבוע הבאאאא!!! אני עדיין מתרגשת מהעובדה שלאהובי הניצחי יש בעעלעלעללעלללל!!!!!! אני עכשיו עושה סירטון על אורלנדו וג'וני, יוצא לי מוו זה יאפה!! אבל אין לי מספיק סרטונים של ג'וני בשביל שאני אכול להרכיב את הסרטון שלי.. בעעע

*לאהבוי הניצחי יש פורום!!../images/Emo6.gif

לאהובי הניצחי יש בעל?!
חס וחלילה!!!
מאיפה זה יצא לי?!?!

ScorpiaV

New member
חחחחחחחחחחחח לג'וני עדייןאין בעל...

אולי בעתיד.. אבל לא נראה לי כי יש לו אשה מדהימה (שבזכותה הכרתי את הנשמה שלי ג'ונג'ון!

ScorpiaV

New member
באמת???

אני תמיד חשבתי הם כן נשואים..... תודה שפקחת את עיני! איזה סרט מגניב! לא ראיתי אותו אף פעם ואני חושבת ש
1) ג'וני החתיך בסוף יהפוך להיות אחד מהמאפיה ויהרוג את כל הסוכנים, אשתו והבנות שלו או 2) הוא יהרוג את כל הסתומים מהמאיה ויחזור להיות נורמלי (בלי כל הקללות והמכות)...

נופ, לא נשואים.

הם הכירו ב98, עשו ילדה אחריי שלושה חודשים ומאז בלתי ניתנים להפרדה. אבל הם לא התחתנו. ג'וני אמר שאולי הם יתחתנו שהילדים יגדלו קצת כדי שהם יזכרו את הטקס.

מתי ואיפה יש את השער התשיעי?

זה סרט מצויין. יש לי אותו העממ אולי אני אראה שוב >:) סרט מאוד מורכב צריך לשים לב לפרטים קטנים שם והדמות שג'וני משחק שם נורא מצחיקה אותי משום מה הוא כזה סרקסטי ופחדן (לא נוסח איכבוד קריין אבל)

בנות נא להרגע

למיצי עוד אין גישה לפורום בגלל תקלה בתפוז (באד תפוז, באד תפוז!) ולכן אין עוד תכנים בפורום וברגע שתהיה לה גישה היא תבוא ותסדר את הכל לבנתיים לכו תראו דוני בראסקו זה בריא והנה גם תמונה חדשה שלו כפיצוי חם

ScorpiaV

New member
אני הולחכת לראות

"דוני (ג'וני) בראסקו" אז ביי לבינתיים בנות.....

ScorpiaV

New member
אח, איזה סרט...

התחלתי לבכות כשהוא אמר לאשתו "אני לא הופך להיות אחד מהם, אני כבר חלק מהם".
לא בדיוק הבנתי את רצף הזמנים שם. כמה זמן עבר כבר מתחילת הסרט? נ.ב.: מזה אף אחת לא כותבת כבר? מאוחר או שכולן רואות את הסרט?

זה.. סרט... בסדר..

לא סרט משו.. בעעעע.. ג'וני משחק שם מצויין, אבל העלילה לא משו... נחמד אבל.. טוב אנשים- הלכתי לישון!^^ ליל"ט!

סרט מעולה

קצת הפריעו לי לראות המשפחה אבל הלכו אח"כ זה סרט על סיפור אמיתי אז אני לא מבינה איך אתן א ומרות שהעלילה לא בסדר ג'וני תמיד משחק מצויין על זה אי אפשר לערער. בכל מקרה, סרט ממש טוב וקשה, החלק שהם מרביצים לסיני היה פשוט מזעזע ועוד הכל בגללו. וגם בסוף שלפ'טי הלך כדי לההרג והוריד את כל התכישיטים והכסף שהיה עליו. זה סיפור נורא עצוב, איך שהוא הלך לאיבוד בעולם של המאפיה ואיבד כבר כל קשר למה שהוא היה לפני והפך לאחד מהם בגלל כל הזוועות שהוא עבר שם והקשר שלו ללפ'טי.
אגב סחטיקה לג'וני על השפם הרומני

הקטע עם הסיני היה נורא../images/Emo102.gif

אגב זה לא היה יפני? ובאמת היה עצוב בסוף שהוא הלך שיחסלו אותו
ג'וני שיחק מצויין ומזל שעל ההתחלה הוא הוריד את השפם כי זה לא מתאים לו

למעלה