שששששש.....

johnyshoaly

New member
ברוכה הבאה

בוקר נהדר... שעה נפלאה בחרת להצטרפות... יחי ציפורי הלילה!!!

Z נשואה 45

New member
ברוך הנמצא ../images/Emo140.gif

בוקר מקסים אם אתה מתכוון אלי אז אני כבר יומיים כאן במקום המקסים הזה והשעות שעות נורמליות לחלוטין עבורי ביום ישנה בלילה איך אמרת ציפור לילה נו כן ועכשיו אתה שואל אז מה את עושה כאן בשעה זו? אז ככה אני תייכף חוזרת לישון מברכת לשלום את בני ביתי שיוצאים כל אחד לעיסוקיו ואז ללא עוררין טסה חזרה למיטה אני מניחה שהתעורר בעוד שעתיים שלוש ואז אכנס למחשב ושוב לפורומים ואז אקפוץ לכאן לשאול לשלומכם אז אם התכוונת אלי או לא בכל זאת תודה רבה ויום נעים

תודה ג'וני

ובוקר טוב לכולם שמחה שיש מקום לדבר (נו טוב לכתוב) על מה שמעסיק בסתר
נ.ב. הבאתי עגלה מלאה של קרשים למדורה.... איפה לשים?

הרי זה כל כך מובן,,,

את הקרשים לשים במקום נסתר בכדי שלא יעלמו פתאום . אני מאחל לך שכאשר תדלק המדורה ,את תבחיני באור היקרות של האש ,ואותה אש שתהיה גם בליבך פנימה ,תצליח להזין את הסקרנות שאיננה נגמרת ,להוסיף עוד תגובה לפורום ,לעבור עוד חוויה מרטיטה ,לבוא ולשתף אותנו במחשבות . שימי לב ,זהירות! מתוך האש עלולים לעוף גיצים לכל עבר , אך הגיצים הבוערים שבלב חמים שבעתיים . על כן אני ממליץ לנהוג במשנה זהירות מהאש והגיצים שיוצרים הקרשים . ולהסתער בשתי ידיים על האש שגורם הלב לעוד חוויות ,הרי זה מלווה בגיצים זוהרים מחסירי פעימה ומרטיטי לבבות . זו ברכת הבוקר טוב שלי .

אתה באמת יודע להשרות בוקר טוב

שביט מיוחד, כתבת ממש מדריך למשתמש ואני חושבת שיש לשים אותו בטאגליין אצלי המדורה כבר דולקת הרבה זמן באש מחממת ומרטיטה. כל כך נעים פה ליד האש ואני שמחה שיש את מי לשתף.

לא רק בוקר טוב

אני חושב שאפשר לקחת מילים ולהשתמש בהן כמו מכחול ,לצייר מציאות ואף להאמין לה . הרי המציאות עולה על כל דמיון ,המילים "נוגעות" בצורה כל כך עדינה ורגישה ,יש מצב שאפשר להתאהב באדם רק מהתכתבות ,וזה אכן קורה ,כוונתי להתכתבות אישית ,שם נופלות המחיצות ,ונוצר מפגש לבבות ללא "צופים",. כי פתיחות בפורום היא בכל מקרה קבל עם ועדה ,ופה נכנס לפעןלה חוש אילתור ומשחק ,בפורום אנו יודעים שיש הרבה זוגות עיניים . זה לפעמים כמו לעשות אהבה ויש עיניים צופיות ,או אהבה פרטית . וזה היה המשך לבןקר טוב .

אני מכורה

לאהבת המילים, אך יותר מכך לאהבה פנים מול פנים (גם דוגי הולך
). אין כמו אהבה שמשלבת את שני פניה. המילים מלבות את הגחלים הלוחשות וכשנפגשים פגישה אסורה האש מתלקחת בכל העוצמה. (לומדת תוך כדי את האילתור והמשחק)

אני מכור

האהבה היא האסון המקסים ביותר שיכול להיות לנו . המילים הרגישות גורמות לערגה ,כמיהה ,רצון לעבור חוויה שיש בה משום איכות "שונה" לחשוב על מישהיא שלא התעמתתי איתה אתמול ,מישהיא שאני יודע בסתר ליבי שיש בה כמיהה ורצון לתת ולקבל ,והכוונה בעיקר לפגוש אדם שיש בו המון יופי באופי ,השאר הרי מגיע על כנפי נשרים . וברגע זה ממש אני ממש נרגש כי לא אגע מה ילד יום , האם יתממש חלום?

enigomontoya

New member
איזה כיף לי ../images/Emo140.gif

לו רק הייתי חוצפן, אז הייתי מבקש גם איזה קוראסון (קוראסון שוקלד, לא שרוף מדי, פריך, קצת פצפוצי שוקלד למעלה, וגם עיתון, ידיעות בבקשה, כסא לרגלים, מס'ג, טוב יאללה, תתפשטי )

../images/Emo42.gif אני אני אני

אם אפשר וניל, מגורען, כהה, בלי סוכר.. וחם חם חם בוקר טוב אנשושים

למעלה