שר החוץ כ"ץ מתכוונן להציע לעדן גולן תפקיד

משתפרת1

Well-known member
החוץ ישראל כ"ץ הודיע היום (ראשון) כי בכוונתו להציע לנציגת ישראל באירווזיון 2024, עדן גולן, תפקיד כשגרירת הסברה באירופה.

הצעה מעולה עדן לא אפשרה לקריאות הבוז לייצג את ישראל בגאווה. צפה בקובץ המצורף 103583
עדן גולן- בחורה כל כך צעירה וכל כך מרשימה! עזבו אותי מהשיר שלה, בואו נתיחס לכל קטע בו התראיינה. האנגלית שלה רהוטה וטובה, היא דיברה דברי טעם בצורה מעוררת כבוד, בלי צעקנות או התבכיינות, והעבירה בבהירות מסרים חשובים. הופתעתי לטובה ממנה, ואני בהחלט מכבדת אותה.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

אפרת10512

Well-known member
החוץ ישראל כ"ץ הודיע היום (ראשון) כי בכוונתו להציע לנציגת ישראל באירווזיון 2024, עדן גולן, תפקיד כשגרירת הסברה באירופה.

הצעה מעולה עדן לא אפשרה לקריאות הבוז לייצג את ישראל בגאווה. צפה בקובץ המצורף 103583
עדן היקרה נהדרת במה שהיא עושה אל תכניסו אותה לפוליטיקה, אל תלכלכו את הטוהר, אוהבים אותה כי היא לא פוליטיקאית ולא שרת הסברה של ישראל אלא זמרת מוכשרת שכל מה שהיא מבקשת לעשות זה לשיר באומץ לב ענק, וזה מה שאהבו באירופה, האמת שבה ולא שכירת ממשלה.

Topale1

Active member
בת 20 בוגרת יותר מבן השבעים פלוס שקורא לעצמו רהמ

כאן נערך משפט על-ידי הנהלת הפורום. נא לשמור על כללי הפורום גם ביחס לשמירה (יחסית) על כבודם של נבחרי ציבור. תודה על שיתוף הפעולה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

אבי בן 1231

Well-known member
בת 20 בוגרת יותר מבן השבעים פלוס שקורא לעצמו רהמ
אפס של אדם פיפי ביבי
כאן נערכו כמה שורות על-ידי הנהלת הפורום. נא לשמור על כללי הפורום ועל כבודם של הגולשות והגולשים האחרים. תודה מראש על שיתוף הפעולה.

חופש הדיבור נכון!!!!!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

Harrington

Well-known member
מנהל
היות ואתה מרשה לעצמך ברוב חוצפתך לכנות את ראש ממשלתנו הגאון, במילה כה מבזה ארשה לעצמי לציין שאתה חרא!!!
כן, צואה מצחינה!!
חופש הדיבור נכון!!!!!!!!!!!!!!!
לא אבי, חופש הדיבור בפורום הזה לא כולל לכנות חבר אחר לפורום בכינוי הזה, צר לי לאכזב. הודעתך תיערך. אנא הימנע מדברים כאלו בעתיד. תודה על שיתוף הפעולה.

משתפרת1

Well-known member
לא אבי, חופש הדיבור בפורום הזה לא כולל לכנות חבר אחר לפורום בכינוי הזה, צר לי לאכזב. הודעתך תיערך. אנא הימנע מדברים כאלו בעתיד. תודה על שיתוף הפעולה.
נדמה לי גם שחופש הדיבור מונע השתלחות גסה בנבחרי ציבור.
אתה וכל מי שקורא אותי יודע שאני ממש לא מאוהדיו של נתניהו, אך אני מתנגדת עוד יותר לשימוש במילים דוחות.

Harrington

Well-known member
מנהל
נדמה לי גם שחופש הדיבור מונע השתלחות גסה בנבחרי ציבור.
אכן, אבל לא כל דבר אנחנו קוראים ומיד שמים לב אליו :).
אתה וכל מי שקורא אותי יודע שאני ממש לא מאוהדיו של נתניהו, אך אני מתנגדת עוד יותר לשימוש במילים דוחות.
כך הוחלט בסקר שנערך בזמנו בפורום ונפעל על-פיו. אכן אין לזה קשר לדעותיו הפוליטיות של אדם והדברים נכונים לכלל נבחרי הציבור ולהתבטאויות כמעין אלה.

אבי בן 1231

Well-known member
מצטער, אך אם יהיו כאלה פוסטים בעתיד לא אשתף פעולה עם בקשתך!!|פטיש|
אני חושב, ויכול להיות שלפי דעתו של כבודו המנהל כבודו של "חבר" פה גדול וחשוב יותר מכבודו של ראש הממשלה המכונה "פיפי"!!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
מצטער, אך אם יהיו כאלה פוסטים בעתיד לא אשתף פעולה עם בקשתך!!|פטיש|
כמו תמיד, אתה ילד גדול ויודע מצוין לקבל את החלטותיך בעצמך. ברי וידוע שעבירה על נהלי הפורום, במידה והגולש/ת מתעקש שלא ללמוד (למען הסר ספק, אף אחד מהמנהלים לא נועד להיות כאן 24/7 כדי לעקוב ולערוך עבירות מכוונות), יתכן שלא יהיה מנוס אלא למנוע זאת בדרכים אחרות.

גם זאת כמו תמיד, אין לי אלא להביע את תקוותי שלא נזדקק לכך אך במידה ולא יהיה מנוס, גם לא יהיו היסוסים בעניין.

מיצינו את הדיון הזה.

אבי בן 1231

Well-known member
כמו תמיד, אתה ילד גדול ויודע מצוין לקבל את החלטותיך בעצמך. ברי וידוע שעבירה על נהלי הפורום, במידה והגולש/ת מתעקש שלא ללמוד (למען הסר ספק, אף אחד מהמנהלים לא נועד להיות כאן 24/7 כדי לעקוב ולערוך עבירות מכוונות), יתכן שלא יהיה מנוס אלא למנוע זאת בדרכים אחרות.

גם זאת כמו תמיד, אין לי אלא להביע את תקוותי שלא נזדקק לכך אך במידה ולא יהיה מנוס, גם לא יהיו היסוסים בעניין.

מיצינו את הדיון הזה.
אוי לא ראיתי שמיצי כבר הגיעה, מיצי בבקשה תרשי לי גם להגיב!!!!!!!!!!!!!!

אבי בן 1231

Well-known member

מיצינו את הדיון הזה.
מיצי עוד תגובה, אל תאיים!!!
איני חושש מפניך!!!!!!!!!!!!!!!!!

מיצי כנסי לתפקידך כעת!!!!!!!!!!!!

בתנאי שאתה לא מנעל (לא שגיאת כתיב) הפורום כפי שראינו בתגובה #18 שלך שבדף השני דיי למטה בשרשור

Harrington

Well-known member
מנהל
בתנאי שאתה לא מנעל (לא שגיאת כתיב) הפורום כפי שראינו בתגובה #18 שלך שבדף השני דיי למטה בשרשור
לא, דווקא לא קשור כהוא זה לזהות מנהל או מנעל (what ever that means) מנהל הפורום יקירתי (ספק שגיאת כתיב) :). כן קשור לעומת זאת לכללי ונהלי הפורום. מה לעשות, אלו משתנים בין פורום לפורום כידוע ומה שמקובל ומותר באחד, לא בהכרח מקובל ונהוג בשני. די פשוט הקטע הזה :).

אבל... מעניין שאת מרגישה צורך כה עז להעלות את אותה הגדרה שלי שם שוב ושוב במקומות שונים וכעת גם למשוך אותה לכאן בכוח, על אף שאין לה שום קשר לנושא כמובן או לדברי עליהם התיימרת להגיב :). זה פשוט מרתק (במלוא הרצינות) בהתחשב בכך שכל פעם שאת עושה כן, את למעשה מצהירה על עצמך כמי שנהגה באותה דרך שמתוארת שם. אישית לא הייתי רץ עם זה בראש חוצות, אבל איש איש וגישתו אני מניח. בכל מקרה, זכותו המלאה של כל גולש להכתים את עצמו אם זה נורא חשוב לו ולא אני הכתובת למנוע זאת ממך.

אשמח לקרוא את תגובתך ככל שתחליטי להגיב על הפסקה הראשונה. לגבי הפסקה השניה מיצינו, כבר מזמן למעשה ובמקום המקורי בפורום המקורי.

לא, דווקא לא קשור כהוא זה לזהות מנהל או מנעל (what ever that means) מנהל הפורום יקירתי (ספק שגיאת כתיב) :). כן קשור לעומת זאת לכללי ונהלי הפורום. מה לעשות, אלו משתנים בין פורום לפורום כידוע ומה שמקובל ומותר באחד, לא בהכרח מקובל ונהוג בשני. די פשוט הקטע הזה :).
קוד התנהגות הוא אישי כפי שחונכת בבית ואם אתה בתור אחד שכותב שאלו הם החוקים בפורום שלך, אתה לא אמור לסטות מהם גם בפורום אחר! גם אם שם אתה גולש מן המניין וגם זה לא מדויק, כי יש לך הגנה שלגולש אחר אין.
טוב לפחות שהפנמת (למרות שמהיכרותי עמך, אני בספק גדול כי הוכחת שהבנת הנכתב אצלך לא משהו) שהתבטאותך שם לא הייתה ראויה.
אבל... מעניין שאת מרגישה צורך כה עז להעלות את אותה הגדרה שלי שם שוב ושוב במקומות שונים וכעת גם למשוך אותה לכאן בכוח, על אף שאין לה שום קשר לנושא כמובן או לדברי עליהם התיימרת להגיב :). זה פשוט מרתק (במלוא הרצינות) בהתחשב בכך שכל פעם שאת עושה כן, את למעשה מצהירה על עצמך כמי שנהגה באותה דרך שמתוארת שם. אישית לא הייתי רץ עם זה בראש חוצות, אבל איש איש וגישתו אני מניח. בכל מקרה, זכותו המלאה של כל גולש להכתים את עצמו אם זה נורא חשוב לו ולא אני הכתובת למנוע זאת ממך.
לא זה מה שאני מצהירה, אלא מדגישה את הצביעות וחוסר היושרה שלך וגם כתבתי את דעתי עליך בתגובה #20 שלי שם כתגובה אליך.
אשמח לקרוא את תגובתך ככל שתחליטי להגיב על הפסקה הראשונה. לגבי הפסקה השניה מיצינו, כבר מזמן למעשה ובמקום המקורי בפורום המקורי.
השבתי.

Harrington

Well-known member
מנהל
קוד התנהגות הוא אישי כפי שחונכת בבית ואם אתה בתור אחד שכותב שאלו הם החוקים בפורום שלך, אתה לא אמור לסטות מהם גם בפורום אחר!
א. "אמור" זה שם של דג.

ב. אני לגמרי מרוצה וגאה בחינוך שקיבלתי בבית.

ג. אין כל שחר לדרישתך שמה שמונהג בפורום א' ייכפה על-ידי (על עצמי או בכלל) בפורום ב', אם נהלי פורום ב' שונים מנהלי פורום א'. כאילו את אומרת למעשה, בגלל שבמסגד אסור לי להיכנס עם נעליים כי אלו נהלי המקום, עלי ביוזמתי להוריד נעליים גם כשאני נכנס לבית כנסת על אף ששם אין שום בעיה להיכנס עם נעליים. למה? מה הקשר? כובע :).

ד. ג' נכון ביתר שאת באשר אני לחלוטין עומד מאחורי דברי שם והגדרתי את סוג האנשים שנוהגים כפי שתיארתי שם. תשמיצי בעקבות דברי הבאים כאוות נפשך אם בא לך, אבל ההגדרה הנ"ל לגמרי מותאמת עם החינוך שקיבלתי בבית.

ה. מאחר וטרחת להתייחס לחינוך מבית, מאוד מדגדג לי לשוב ולומר את מה שאמרתי שם לגבי אנשים שנוהגים כפי שתיארתי שם. אלא שכאן זה פחות מקובל כפי שבוודאי ידוע לך (על אף נסיון העקיצה החביב שלך מלפני מספר שעות בשאלה 'תמימה' כביכול למר אבי ;-)) ועל כן אינני יכול לעשות זאת. אבל אין לי שום בעיה (למרות שאגב גם זה לא מקובל בפורום) תמשיכי להפנות לדברי שם בעניין זה. לכבוד ייחשב לי הדבר!
גם אם שם אתה גולש מן המניין וגם זה לא מדויק, כי יש לך הגנה שלגולש אחר אין.
עדיין מה לעשות, אני כותב שם ככל גולש אחר 'מן המנין'. עניין ההגנה כלל אינו רלוונטי באשר אין בדברי (שם) שום עבירה על נהלי הפורום (שם). ממילא אין שום צורך בהגנה מיוחדת, גם אם הדברים לא מוצאים חן בעינייך :).
טוב לפחות שהפנמת (למרות שמהיכרותי עמך, אני בספק גדול כי הוכחת שהבנת הנכתב אצלך לא משהו) שהתבטאותך שם לא הייתה ראויה.
המצאה חביבה, אבל כל כולה ממוחך הקודח :). אני כאמור עומד לחלוטין מאחורי דברי שם וסבור כך גם היום. אז אם חשוב לך בכוח להטעות את קוראייך ולשקר להם, ובכן, לא איגרר אחרי נסיונותייך ולא אביע את דעתי על כותבים שבכוונת מכוון משקרים לקוראיהם. אשאיר לך להבין לבד מה דעתי בעניין (על סמך החינוך שקיבלתי בבית אגב).
לא זה מה שאני מצהירה, אלא מדגישה את הצביעות וחוסר היושרה שלך וגם כתבתי את דעתי עליך בתגובה #20 שלי שם כתגובה אליך.
אין שום צביעות או חוסר יושרה שלי וגם בתגובתך שם לא הצבעת על משהו כזה. ניסית אולי, אבל הלכה למעשה לא הצלחת לעשות זאת. בכל מקרה, עמדתך נראית לי ברורה לכל קורא, שם וכאן כאחד. נראה לי שהגיעה העת להתכנס לקראת סיום האירוע הזה.
אשרייך. כאמור, לאחר תגובתך המורחבת והמפורטת קשה לדמיין שיש כאן גולש/ת כלשהי/ו שלא מודע ומכיר את עמדתך על דברי שם. כנ"ל לגבי עמדתי. בזאת אפשר כאמור מעלה לסיים את האירוע ולהכריז על מיצויו.

תודה על שיתוף הפעולה והדיון הענייני.

א. "אמור" זה שם של דג.

ב. אני לגמרי מרוצה וגאה בחינוך שקיבלתי בבית.

ג. אין כל שחר לדרישתך שמה שמונהג בפורום א' ייכפה על-ידי (על עצמי או בכלל) בפורום ב', אם נהלי פורום ב' שונים מנהלי פורום א'. כאילו את אומרת למעשה, בגלל שבמסגד אסור לי להיכנס עם נעליים כי אלו נהלי המקום, עלי ביוזמתי להוריד נעליים גם כשאני נכנס לבית כנסת על אף ששם אין שום בעיה להיכנס עם נעליים. למה? מה הקשר? כובע :).

ד. ג' נכון ביתר שאת באשר אני לחלוטין עומד מאחורי דברי שם והגדרתי את סוג האנשים שנוהגים כפי שתיארתי שם. תשמיצי בעקבות דברי הבאים כאוות נפשך אם בא לך, אבל ההגדרה הנ"ל לגמרי מותאמת עם החינוך שקיבלתי בבית.

ה. מאחר וטרחת להתייחס לחינוך מבית, מאוד מדגדג לי לשוב ולומר את מה שאמרתי שם לגבי אנשים שנוהגים כפי שתיארתי שם. אלא שכאן זה פחות מקובל כפי שבוודאי ידוע לך (על אף נסיון העקיצה החביב שלך מלפני מספר שעות בשאלה 'תמימה' כביכול למר אבי ;-)) ועל כן אינני יכול לעשות זאת. אבל אין לי שום בעיה (למרות שאגב גם זה לא מקובל בפורום) תמשיכי להפנות לדברי שם בעניין זה. לכבוד ייחשב לי הדבר!
המספרים הבאים מתייחסים בגימטריה עפ"י סעיפך (אין לי שמץ איך מקדמים אותיות בכתבן של הפורום)
  1. גם הרינג זה שם של דג.
    אמור זה גם אהבה בצרפתית.
    להמשיך עם ההתפלספויות ברמת גן?
  2. הסביבה שלך לא מרוצה.
  3. דוגמתך לא טובה, כי זה משהו ייחודי מטעמי דת ולא משהו נורמטיבי של התנהגות הולמת.
    כעת אדגים לך בדוגמה טובה, האם אתה רואה את ראש הממשלה ניכנס לשוק ומקלל?
    אם כבר הזכרת כובע, אתה מוזמן לאכול אותו :)
  4. בגלל זה שנאתינו לחינוך שאתם מקבלים בבית ובחדר.
  5. רחמים עליך ואני מתכוונת בשיא הרצינות, שזה נחשב לכבוד עבורך.
עדיין מה לעשות, אני כותב שם ככל גולש אחר 'מן המנין'. עניין ההגנה כלל אינו רלוונטי באשר אין בדברי (שם) שום עבירה על נהלי הפורום (שם). ממילא אין שום צורך בהגנה מיוחדת, גם אם הדברים לא מוצאים חן בעינייך :).
עובדה, שאני מניחה שהאדמין (Admin) יצר עמך קשר בעקבות תלונתי אליו בעקבות תגובתך.
המצאה חביבה, אבל כל כולה ממוחך הקודח :). אני כאמור עומד לחלוטין מאחורי דברי שם וסבור כך גם היום. אז אם חשוב לך בכוח להטעות את קוראייך ולשקר להם, ובכן, לא איגרר אחרי נסיונותייך ולא אביע את דעתי על כותבים שבכוונת מכוון משקרים לקוראיהם. אשאיר לך להבין לבד מה דעתי בעניין (על סמך החינוך שקיבלתי בבית אגב).
לכן, כתבתי את הסוגריים, אתה מקרה אבוד!
אין שום צביעות או חוסר יושרה שלי וגם בתגובתך שם לא הצבעת על משהו כזה. ניסית אולי, אבל הלכה למעשה לא הצלחת לעשות זאת. בכל מקרה, עמדתך נראית לי ברורה לכל קורא, שם וכאן כאחד. נראה לי שהגיעה העת להתכנס לקראת סיום האירוע הזה.
אצלך סיום האירוע, זה ניכנס מאוזן אחת ויוצא מהאחרת (n)
אשרייך. כאמור, לאחר תגובתך המורחבת והמפורטת קשה לדמיין שיש כאן גולש/ת כלשהי/ו שלא מודע ומכיר את עמדתך על דברי שם. כנ"ל לגבי עמדתי. בזאת אפשר כאמור מעלה לסיים את האירוע ולהכריז על מיצויו.
גם לפניה, כול מי שגולש כאן פרק זמן מינימלי, מספיק להכיר אותך.
תודה על שיתוף הפעולה והדיון הענייני.
(y)

Harrington

Well-known member
מנהל
המספרים הבאים מתייחסים בגימטריה עפ"י סעיפך (אין לי שמץ איך מקדמים אותיות בכתבן של הפורום)
  1. גם הרינג זה שם של דג.
    אמור זה גם אהבה בצרפתית.
  2. הסביבה שלך לא מרוצה.
  3. דוגמתך לא טובה, כי זה משהו ייחודי מטעמי דת ולא משהו נורמטיבי של התנהגות הולמת.

(y)
יקירתי אצלי מיצינו זה מיצינו בדרך כלל :). מתנצל שלא קראתי כעת את כל הפוסט הזה. פה ושם מילה הספיקו לי כדי להבין שהוא לא מחדש מאומה, אלא רק ממשיך וממשיך עוד ועוד את אותו הנ״ל. אולי בהמשך אתפנה לקרוא בכל זאת, אבל לפחות נכון לעת הזאת איני רואה בכך טעם מיוחד. באמת שהנושא, שכזכור כלל לא שייך לפורום שבו אנו כותבים כעת, מוצב מעל ומעבר.

המשך יום שקט ונעים.

אבי בן 1231

Well-known member
  1. גם הרינג זה שם של דג.
    אמור זה גם אהבה בצרפתית.
  2. הסביבה שלך לא מרוצה.

(y)
נוסטלגיה יקירה, המילה הרינג אינה שם של דג, המילה הרינג היא בגרמנית "דג"!
בארץ, דג מלוח קיבל את הכינוי "הרינג"!!
יקירתי, אותו הספקתי להכיר לפני הרבה שנים!!!

למעלה