** שרשור תכנית - ההדחה ה12 יוצאת לדרך + גל ולינור נכנסות

מצב
הנושא נעול.

נטשונת1234

Well-known member
כל כך מתבאסת בשביל הדיירים שיצפו בפרק ולא יראו את עצמם עוברים עריכה כי הם כן נכנסו עם יהודה לבריכה.

Aye123

Well-known member
ובהקשר לגרעינים השחורים
ג׳וזי דרמטי של החיים לפעמים.. 🤦🏻‍♀️

andersonian

Well-known member
אני לחלוטין בצד של גו'זי בנידון לבדיחה/מחשבה הלא מוצלחת של מר ורד על איכות הפיצוחים שנשארו בבית. זו מטאפורה רעה מאוד שמזלזלת בבני אדם. אין בה קונוטציה גזענית אבל אפשר לקחת אותה בקלות לשם.

לא הכל אפשר להחליק בהומור ציני,מר ליאור כלפון, לפעמים צריך לשים גבולות גם בהומור. בטח שהוא פוגע ברגשות של אחרים. אני גאה בגו'זי שהוא לא נשאר אדיש והחליק את האמירה (הלא 1) של רמי. זה מראה על רגישות גדולה למילים ולאחרים.

וג׳וזי דרמטי של החיים לפעמים..
לקח רחוק את הגרעינים השחורים
גם שחקן גם צרפתי גם טוניסאי(אבא שלו)....אבל בעיקר שחקן,ראו קטע עם הסיגריה שאורן לקח/לא לקח

ש ח ק ן

ראש גזר 6789809896

Well-known member
גם שחקן גם צרפתי גם טוניסאי(אבא שלו)....אבל בעיקר שחקן,ראו קטע עם הסיגריה שאורן לקח/לא לקח

ש ח ק ן
אה יש בעיה אם זה שהוא גם צרפתי וגם טוניסאי אה איזה כיף שהוא שחקן לא הוא לא הוא חקיין גוזי האמיתי נמצא בבית עם כלבה שלו לולה ממה שיש כרגע בבית זה לא הוא

צופהבאחהגדול

Well-known member
ובהקשר לגרעינים השחורים
מאז שקלט אותם הוא לא יחליק לאף אחד מהחבורה הזו כלום. כל דבר קטן לדעתי מבחינתו יתפס ויועלה . הוא רוצה להראות מי הם . ואני שמחה שהראו את התיאום גם אחרי שתפס אותם היה תיאום שחור על גבי לבן

סטיריקון9

Well-known member
אני לחלוטין בצד של גו'זי בנידון לבדיחה הלא מוצלחת של מר ורד על איכות הפיצוחים שנשארו בבית. זו מטאפורה רעה מאוד שמזלזלת בבני אדם. אין בה קונוטציה גזענית אבל אפשר לקחת אותה בקלות לשם.

לא הכל אפשר להחליק בהומור ציני,מר ליאור כלפון, לפעמים צריך לשים גבולות גם בהומור. בטח שהוא פוגע ברגשות של אחרים. אני גאה בגו'זי שהוא לא נשאר אדיש והחליק את האמריה של רמי. זה מראה על רגישות גדולה למילים ולאחרים.
לא ידוע לי שמטילים צנזורה על הומור מהסוג הזה. זה לא הופנה ישירות לג'וזי ובג'וזי קיימת סוג של ניבזות כשהוא לא סובל מישהו הוא לא יורד ממנו ומחפש אותו באובססיה. לא מצאתי בעיה באמירה שאנשים קרובים לרמי שהוא מעריך אותם הלכו ונשארו כאלה כמו יהודה וג'וזי שמחפשים אותו כל הזמן ורבו איתו. משוכנעת שהשאר גם יודעים למי התכוון. ג
ובהקשר לגרעינים השחורים
נמאס לי מההתבכיינות של ג'וזי שהופך ציטוט שלו לשיחה לנחלת הכלל ומהדהד אותה, הוא יכול היה לדבר עם רמי ע"כ ומעבר לכך איזו התייפיפות בתגובות אפשר לחשוב שבבית האח מדברים שפה יפה מכבדת ולא פוגעים האחד בשני ולא מתלכלכים. סתם היטפלות לאמירה.

haya sol

Well-known member
אם כל החביבות שלי כלפי ג'וז הוא הגזים בקטע של המטאפורה של רמי עם הגרעינים (כי פה רמי גם הכליל את עצמו בגרעינים). קודם כל הוא הקשיב לשיחה, ממש ראו שהוא מחפש למצוא על מה להתעצבן.
אז כשהוא אמר ליהודה תלך גם על קארין וגם על אלמוג וקארין נפגעה מזה הוא אמר שזה היה בהומור. אותי למשל זה לא הצחיק למרות שהוא אמר את זה מצחיק.

ויהודה חייב להוסיף קיסם למדורה. 😡

אופה קטנטנה

Well-known member
אם כל החביבות שלי כלפי ג'וז הוא הגזים בקטע של המטאפורה של רמי עם הגרעינים (כי פה רמי גם הכליל את עצמו בגרעינים). קודם כל הוא הקשיב לשיחה, ממש ראו שהוא מחפש למצוא על מה להתעצבן.
אז כשהוא אמר ליהודה תלך גם על קארין וגם על אלמוג וקארין נפגעה מזה הוא אמר שזה היה בהומור. אותי למשל זה לא הצחיק למרות שהוא אמר את זה מצחיק.

ויהודה חייב להוסיף קיסם למדורה. 😡
יש בזה מימד מעליב, אבל זה הוקצן לחלוטין, והיה שם את הגמד מהיה היה שדאג לכך שזה יקצין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה