שרשור מתים לרגע פרק 23

Roei152

Well-known member
מנהל
עוד פרק נמתח של טלנובלה
כרגיל סלאבה הבן הכועס על אביו מוכן לעשות הכל בשבילו ואפיל ללכת מכות בזירת הימורים. יולה ולנדאו כצפוי נתפסו ע"י אלון ווכצפוי יש צרות בגן עדן.
לאחר שסעד גילה שהוא בנה של אסמא כרגיל הוא מתחמק ומתסגר בתוך עצמו אסמא לדעתי יותר מדי קשה איתו ולא מנסה לגלות רוך ואימהות והבנה לצרכיו אבל זה אופיה של אסמא וככל שהיא לא תהיה רכה יותר ככה יהיה לה קשה יותר ליצור קשר עם סעד בפרט ועם אנשים בכלל. אסמא חושבת שעליה להיות חשדנית וקפדנית נורא ולא מרשה לעצמה להפרע יותר.

שיר m

Well-known member
הסדרה הזאת מצחיקה אותי נורא:)
ויולה כזאת מתוקה שכמה שהיא מעצבנת אי אפשר לכעוס עליה.
&nbsp
וסלאבה... היה צריך לדחוף את יקי מהגג וזהו.

Roei152

Well-known member
מנהל
אם לא היתי מכיר את אביגיל מתקופת ״האי״ לא יודע איך היתי מגיב לדמות של יולה גם עכשיו לא יודע איך ״לאכול״ את הדמות של יולה ושל כל דמות אחרת בסדרה לא יודע הדמיות האלו כ״כ שקועות בעצמן בעיקר אסמא שאי אפשר להתחבר אליה הסדרה יצרה סגנון חדש של דמויות וקשה מאוד להתחבר אליהן זה גם מתבטא במבקרים השונים בב״הח שלףכל אחד יש רקע משלו לא שלא התחברתי לחלק מהחולים התחברתי ועוד איך ולגבי הקומיות לא חושב שאפשר להגדיר את הסדרה כסדרה כזאת הסדרה הזאת כפי שכבר אמרתי יצרה סגנון חדש של דרמה זאת גם דעה של מבקרי טלויזיה

שיר m

Well-known member
באמת? אני דווקא מתחברת לדמויות
חוץ מזה שהם דפוקים שהם עשו את הדבר הזה אני ממש מחבבת אותם...
&nbsp
בכל מקרה לא באתי להגדיר כלום אני רק אומרת שאני נהנית מהסידרה, היא כיפית ואני צוחקת הרבה:)

למעלה