**שרשור לילה - היום ה86 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

פייר לה קרדן

Well-known member
למה גל לא כועסת על תום שהלך עליה רק בגלל השיחה עם דיוויד ומור ש"חילקו" את הבנות בבית
כולנו זוכרים את ההתחלה...כל הבנים ללא יוצא מין הכלל חיזרו אחר קארין, גם תום... מור היתה המאדאם של קארין,ייעצה לה עיצות אחיתופל, ולבנים-דיוויד ותום שהיו בשליטתה קבעה עניינים רומנטיים. דייויד ותום חילקו את קארין מבחינתם במדוייק. דייוייד לחץ שתום ירד מהחיזור ממנה,וברגע שתום התקפל ,הוא נענה להתעלקות האובססיבית של גל עליו מהרגע שיצאו מהביצה.

בסדר555

Well-known member
כולנו זוכרים את ההתחלה...כל הבנים ללא יוצא מין הכלל חיזרו אחר קארין, גם תום... מור היתה המאדאם של קארין,ייעצה לה עיצות אחיתופל, ולבנים-דיוויד ותום שהיו בשליטתה קבעה עניינים רומנטיים. דייויד ותום חילקו את קארין מבחינתם במדוייק. דייוייד לחץ שתום ירד מהחיזור ממנה,וברגע שתום התקפל ,הוא נענה להתעלקות האובססיבית של גל עליו מהרגע שיצאו מהביצה.
אז השאלה למה על קארין היא כועסת ועל תום לא?

ORIGINALNIK

Well-known member
למה גל לא כועסת על תום שהלך עליה רק בגלל השיחה עם דיוויד ומור ש"חילקו" את הבנות בבית
זה לא באמת היה ככה לדעתי
כולם דיי השתעמו מלרדוף אחרי קארין ובמקביל תום הבין שמשעמם לו בבית והיחידה שהוא נהנה להעביר את הזמן היא גל
וגיוויג שלא התייאש "זכה" בקארין ובכלל סימן טריטוריה

nicknick

Well-known member
בכללי, עוד חודש לא נזכור אותם בכלל, והכל יראה שולי וחסר חשיבות, זה לא באמת משנה מי יזכה ומי יהיה מקום חמישי בגמר....
אבל האמת, לפחות כרגע, יש לי קצת נחת מזה שקארין תגיע(כנראה) לגמר על אף גלי השנאה אליה ברשת.
זאת התשובה הכי יפה בעיני לשנאה ולבריונות הרשת הלא פרופורציונאלית שהיא מקבלת.
יש כאלה שיחלקו עליי מן הסתם, ובטח ובטח שמותר ולגיטימי לבקר ולא לאהוב ולמצוא בה חסרונות,
אני מבינה הרבה מהביקורות עליה וגם אני שותפה לחלקן.
אבל לתחושתי היא חוטפת הרבה מעבר למה שאמרה ועשתה,
ובתוך תוכי,אני שמחה בשבילה, לפחות שתהיה לה את החוויה הזאת, שהיא שורדת הדחות, שיש קהל שמצביעה לה ואוהב אותה.
ונכון, היא לא היחידה שחוטפת , אבל עולה בי הצורך לגונן עליה, כל אחד והחיבור שלו עם הדיירים.

אני מתארת לעצמי שהיציאה תהיה מאוד קשה עבורה, שתהיה הרבה תוקפנות.
בכללי לא פשוט לדיירים ביציאה מהתכנית הזאת. הנפילה בלתי נמנעת ובטח לכאלה עם ביטחון בקרקע.

אלזה4

Well-known member
בכללי, עוד חודש לא נזכור אותם בכלל, והכל יראה שולי וחסר חשיבות, זה לא באמת משנה מי יזכה ומי יהיה מקום חמישי בגמר....
אבל האמת, לפחות כרגע, יש לי קצת נחת מזה שקארין תגיע(כנראה) לגמר על אף גלי השנאה אליה ברשת.
יש כאלה שיחלקו עליי מן הסתם, ובטח ובטח שמותר ולגיטימי לבקר ולא לאהוב ולמצוא בה חסרונות,
ובתוך תוכי,אני שמחה בשבילה, לפחות שתהיה לה את החוויה הזאת, שהיא שורדת הדחות, שיש קהל שמצביעה לה ואוהב אותה.
ונכון, היא לא היחידה שחוטפת , אבל עולה בי הצורך לגונן עליה, כל אחד והחיבור שלו עם הדיירים.

בכללי לא פשוט לדיירים ביציאה מהתכנית הזאת. הנפילה בלתי נמנעת ובטח לכאלה עם ביטחון בקרקע.
ניק ניק הם מקבלים בעיקר אהבה...רובם..
האהבה שהם מקבלים בפועל מתגמדת לעומת הביקורת הכתובה ברשת..

nicknick

Well-known member
ניק ניק הם מקבלים בעיקר אהבה...רובם..
האהבה שהם מקבלים בפועל מתגמדת לעומת הביקורת הכתובה ברשת..
מאחלת להם שאכן כך....
אולי אנחנו לוקחים את זה יותר קשה כי אנחנו נחשפים לדברים בזמן שהם בבית והמעורבות הרגשית שלנו גדולה.

בוףףברכה

Well-known member

ולי יש נחת מזה שאת
כאן עבורה..
האמת שמתחילת העונה ....את מתמידה..
ומגוננת עליה....|לבצהוב|

nicknick

Well-known member
ולי יש נחת מזה שאת
כאן עבורה..
האמת שמתחילת העונה ....את מתמידה..
ומגוננת עליה....|לבצהוב|
בשבועיים הראשונה לא אהבתי אותה בכלל בכלל, אפילו סלדתי.
אבל לאט לאט גיליתי עוד רובד ועוד רובד.
גיליתי עדינות וגיליתי חוסר ביטחון עצמי עצום וגיליתי קריאה נכונה של אנשים וגיליתי מישהי שמפחדת להישאר לבד ובעיקר צריכה שיחבקו אותה.
ויש כאלה שיצחקו וימנו רשימת מכולת של תכונותיה השליליות , אבל בעיני יש לה לא מעט חלקים יפים ומרגשים.

ובשביל מה אנחנו פה אם לא לגונן על דיירים אהובים ;)

מצב
הנושא נעול.
למעלה