שרשור הפרק האחרון

redbullit23

New member
אולי הפעם...הסדרה הכי שווה בטלויזיה

אתם מבינים מה קורה פה!? עד שיש סוף סוף סידרת דרמה 1 על רמה עשויה כמו שצריך עם שחקנים איכותיים מורידים אותה ביום חמישי הקרוב! איזה לוזרים כבר התמכרתי לגמרי!!! נוגי פשוט מתוקה ומייק מנייאק לייט אבל עם לב ואילן(אקילה שלנו) אוף פשוט מקסימים שם כולם והגיע זמן לסידרה איכותית עם שחקנים ברמה ולא כאלה שלא מבינים כלום במשחק חבל...באמת חבל...מקווה שתכינו לנו עונה 2 בקרוב מאוד.

לילבת

New member
מחר זה קורה...

אז מחר זה קורה ..הפרק האחרון :( מה יהיה לדעתכם הסוף האידיאלי ?! האם נשאר בסוף עם טעם מתוק או טעם מר ?! או חמוץ מתוק ?!

lchen3

New member
בבקשה תעלו לאתר את הפרק האחרון.....

אני נמצאת כרגע בחו"ל וחייבת לראות את הפרק האחרון !!!!!!!!!!!! בבקשה תעלו אותו לאתר.................

goda1

New member
../images/Emo58.gif הפרק האחרון פשוט מדהים!

זהירות -> פול ספויילרים הפרק האחרון, רשמים: * החברה של ערן מתאימה לו, * איזה כיף לראות את רעות ואייל שוב יחד (והלאכול עגבנייה היה ענק!!) * הבדיחה של אייל (חלאס לדבר על השואה כל פעם) הייתה גדולה!! * הבוצי בוצי כ"כ הצחיק אותי, כיף שהשיר חזר * מיכל ינאי שיחקה מעולה את המבואסת שדפקו לה ברז, זה היה נראה כ"כ אמיתי, חבל שבדיוק תיכננה להגיד לו להתקדם עם היחסים, * אהבתי את ההזמנה של עובדי YES לנמלטים, איזה לא קשור זה היה, אבל.. הסוף כ"כ עצוב כשמייק גוזר את כל השיער.. ומייק ונוגה

שרשור הפרק האחרון ../images/Emo7.gif

להתראות "אולי הפעם" נפגש בעונה השנייה
אוףףףףףףףףףף

ORTAL KOREN

New member
מה זה???

הוא נשאר עם נוגה או עזב אותה?? לא הבנתי? איזה סוף עצוב,לא מובן בכלל.

ORTAL KOREN

New member
וואי חבל,

גם כן בזמן האחרון כל סידרה מסתייימת עצוב ,אבל אולי בכוונה השאירו את זה ככה. הפרק עצמו היה מעולה,ממש אהבתי את הסידרה. כל הכבוד לשחקנים,יוצרים,תסריטאים ,לכולם.

לאאאאאאאאאאאאא למההההההההההה

ואייי כמעט בכיתי התאפקתי שלא כי יש אנשים בבית זה היה כזה מרגש וכזה עצוב מיכל את מדהימה !!! את פשוט מדהימה מדהימה מדהימה !!!! הפרק האחרון כל כך יפה, למרות שרציתי שמייק יהיה עם נגה והתבאסתי שלא אבל אם הית גם נותנת לי לבחור סיום לסדרה, אז גם אני לא היתי עושה אותם יחד פרק מדהים !!!! מדהים מדהים מדהים אין לי מילים ... נגמרו לי

שפיפי

New member
אעאעאעאעעאעע!!!

אני מתה על הסדרה הזאל יובל סמו (אייל) הוא אחד השחקנים האלופים! בכלל כל הסדרה הזאת הייתה מלאה בשקחנים אמיתיים!!!...כבוד לכל אחד מהם !!! קצת עצוב שמייק ונוגי לא חזרו....אבל עדיין יש דברים שפשוט אי אפשר לסלוח!... מתי כבר תהיה העונה השניהה?!?!?!?!?!?

לילבת

New member
../images/Emo7.gif קשה...

וואו...איזה הרגשת מועקה הסוף הזה השאיר לי..כמה כאב...הקטע שמייק עוןזב את נגה והיא בוכה..כ"כ אמיתי כ"כ וואו...עצוב ממש :(

לילבת

New member
קרחת כי...

לדעתי זה היה קטע סימבולי ..לזה שהוא מתבגר ומכיר בזה שהוא מתקרח..כאילו ההתקרחות היא סוג של הכנעות להתבגרות...ולשינוי שהוא רוצה

חני1810

New member
הסוף

הסוף היה לא בעניין והרס את כל בניית העלילה והרומן בין נוגה למייק, חבל שהסוף כזה . באמת חבל.

sweet fairy

New member
איזה פרקקקק

בדיוק כשחשבתי שזהו הם משלימים.. הוא עוזב אותה :( היה ממש עצוב לראות אותו גוזר את השיער בסוף... אני באמת רוצה להודות למיכל קופר קרן ולכל מי שאחראי לסידרה המעולה הזאת שהראתם לנו מה זה סידרה אמיתית , איכותית שנגעה בכולנו... מחכה בקוצר רוח לשנה הבאה

Alvie Singer

New member
היה פרק מעולה ../images/Emo45.gif

נהניתי מכל רגע (כמו מכל פרק של הסידרה המצויינת הזאת). התחושה הזאת של ההתמכרות לאהבה והעזיבה למרות זאת הועברה באופן מצוין, מי שחווה כזה דבר אישית יודע כמה זה קשה ובטח קשה ליצור כזה דבר בסידרה.

חני1810

New member
פספוס

האכזבה היא ממש גדולה. גברים אינם נשארים עם נשים בוגדניות. ככה אומרים כולם עכשיו. אבל, זה לא הוגן וזה הרס לי את כל הסידרה. חבל שאהבת אמת לא מתממשת ונשארת להתמוסס. הקטע עם אייל גדול ויפה. הדמות של רוני נבנתה בצורה מדהימה לאורך כל הסידרה והפתיעה מבחינת העומק. אנא , בעונה שניה , לתקן את השגיאה בין מייק ונוגה

אמיר אא

New member
אכזבה של הסוף,חבל שהרסתם

למה להרוס את הסוף בין מייק לנגה,למה? הרסתם הכל סוף מגעיל,אני מצטערת שהתחלתי לראות את הסדרה.

אמיר אא

New member
ממש סוף מרגיז,לא אראה עוד יצירה שלך

חייב להיות סוף טוב,אחרת שום דבר לא שווה. אל תהרסי לעצמך,מכוון שבפע הבאה אני לא אשב לראות את העונה הבאה או כל יצירה אחרת שלך.

למעלה