~שרשור הכרות~

brass monkey

New member
טכנו לפעמים יכול להיות טוב!

שם: מתן גיל:17 מיקום בארץ: ת"א - עיר הקודש! כמה זמן מכירים את אינקובס? שנה....התאהבתי בשמיעה ראשונה.... עוד להקות אהובות: יותר מדי.....בקיצור- רוק, רוק ,ורוק....כל הסוגים והגוונים.....וגם קצת טכנו.... מסר לעולם: "אם אין אני לי מי לי? וכשאני לעצמי - מה אני? ואם לא עכשיו - אימתי?"

Rock n Sock

New member
~!

שם: רם חיים גיל: 17 מיקום בארץ: כפר יונה כמה זמן מכירים את אינקובס? 5 שנים. עוד להקות אהובות: בוב מארלי, מטאליקה, נירוונה, RHCP. מסר לעולם: בחיי אני עייף.

singlestroke

New member
:)

שם: שיר גיל: 17 מיקום בארץ: ת"א כמה זמן מכירים את אינקובס? כמעט שנה עוד להקות אהובות: הרבה מדיי מסר לעולם: אי אפשר למצוא אהבה אמיתית איפה שהיא לא קיימת, ואי אפשר להסתיר אותה איפה שהיא כן תמונה [שלכם וחובה לשים :p]: בבקשה

singlestroke

New member
לא.. האמת שזה מ

Kissing a Fool, בתרגום עברי מיוחד, 'נשיקה בין חברים'. זה מהספר 'לה רושפוקו'. True love cannot be found where it does not truely exist Nor can it be hidden where it truely does

crazy mofo

New member
חח כן עם דיוויד שווימר

ומילי אביטל.....ידעתי שאני מכיר את זה מאיפושהו...אחלה סרט רואים אותך בהופעה?

Hall Of Mirrors

New member
מתפקדת :)

שם: מיכל גיל: עוד מעט 14 מיקום בארץ: אי שם ליד רחובות כמה זמן מכירים את אינקובס? התחלתי להתעניין בהם באמת רק בחודשים האחרונים עוד להקות אהובות: מיוז, דה דרסדן דולז, סמייל אמפטי סול, ת'רי דורז דאון... מסר לעולם: איש איש באמונתו יחייה, כל עוד איננו פוגע באחרים
תמונה [שלכם וחובה לשים :p]: לבקשתכם :)

היי היי

שם: סוניה מקום בארץ: פאקינג תקווה אני מכירה את אינקובוס שנה עוד להקות אהובות: פרל ג'ם סינרגיה אוונסנס מסר לעולם: אין
תמונה: כשאמצא אשים :S

PinkFloydit

New member
אנשים, זה משגע אותי!

רובכם כתבתם כאן בלהקות אהובות MCR ואף פעם לא שמעתי על הלהקה הזאתי.. מי זאת הלהקה הזאתי??????????????????

צריכה כרטיסים!

שם: מיכל ניסים גיל: 16 מיקום בארץ: אור יהודה כמה זמן אתם מכירים את אינקיובס? סיביבות 4 שנים עוד לקהקות אהובות: MCR,RHCP ועוד.. מסר לעולם: לא תאמינו הזמנתי כרטיסים והתבלבלו בהזמנות ויצא שאין לי כרטיסים.. אני חייבת עזרה נואשות..מקווה שאתם תעזרו לי.. 3> בתקווה!

למעלה