** שרשור בוקר היום ה87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

עדגיל

Well-known member
מישהו מצליח לקרוא את דניאל ותפקידו בבית?
עד כה הבחור משדר חוסר ביטחון חברתי למרות החזות המוחצנת.
באופן טבעי פחות התחבר לחברה ומשאיר את עצמו בחיק של ליאור, ומתעסק בין לבין באיך הוא יוצא בתכנית.
מה זה נקרא תפקידו בבית? לדעתי חומד של בחור, ערכי, מוסרי, עולה על הרבה מהאנשים שם כולל העו"ד השני, ועובדה שהוא מצליח לשרוד הדחות . אני לא חושבת שבחוץ הוא אדם שקט וביישן. פה בבית התחיל הסיפור עם קארין והוא ממש התבייש והפך למופנם, בעיקר אחרי כל הרעש שקארין עשתה מזה, ואח"כ רמי נטפל אליו... הוא פוחד. ליאור הבטיח לו שתמיד שיצטרך יפנה אליו....

GM1988

Well-known member
מה זה נקרא תפקידו בבית? לדעתי חומד של בחור, ערכי, מוסרי, עולה על הרבה מהאנשים שם כולל העו"ד השני, ועובדה שהוא מצליח לשרוד הדחות . אני לא חושבת שבחוץ הוא אדם שקט וביישן. פה בבית התחיל הסיפור עם קארין והוא ממש התבייש והפך למופנם, בעיקר אחרי כל הרעש שקארין עשתה מזה, ואח"כ רמי נטפל אליו... הוא פוחד. ליאור הבטיח לו שתמיד שיצטרך יפנה אליו....
זהו זה בדיוק מה שאני אומר, הוא נכנס למוד של מופנם אחרי כמה סצינות ורוב הזמן מתהלך קפוף וחסר ביטחון על אף החזות המוחצנת שכנראה הוא מביא יותר לידי ביטוי בחוץ.

ariela1612

Well-known member
שימו לב שרק רמי מוציא מג'וזי שיחות ענייניות.
בכל הימים שלו עם האלפקה לא שמעתי ממנו על המשפחה שלו,על המוסיקה....רק דיבורי סרק על פלוצים.
כי יהודה לא נותן לדבר בדרך כלל רק הוא מדבר וג'וזי מרחף בחלל

ORIGINALNIK

Well-known member
בכל הימים שלו עם האלפקה לא שמעתי ממנו על המשפחה שלו,על המוסיקה....רק דיבורי סרק על פלוצים.
השיחות על מוזיקה שחורה הן שיחות שרמי עושה עם וכלם ואל הייתי קוראת לזה עומק

Moiya_1

Well-known member
לא רשמתי שום דבר הקשור לעומק,אלא "שיחות ענייניות".
ולא,השיחה לא הייתה בכלל על היפ-הופ...
חוץ מזה, שיחות על 🎸 מוזיקה, תרבות כללית, סרטים, הצגות, ספרים, טיולים למקומות רחוקים, קולינריה איכותית, מופעים , היסטוריה, אירועים מיוחדים, כל אלה בהחלט מובילים לשיחות עומק.
וכל העונה יש לנו את זה בשפע מרמי .

מזליקה10

Well-known member
הבאסה היא שאחרי שיחות כאלה, ג'וזי הולך ליהודה או קארין ואומר שאין לו כוח לשיחות האלה.

מזליקה10

Well-known member
הבנתי שאורן הכין אתמול ארוחה וזיו שילון היה האורח אבל עם כל הכבוד הראשונים שהצדיעו בבית לזיו שילון היו משמר הלילה: איילון, יהודה, ימית וג'וזי. לטעמי אחד הרגעים המרגשים בבית האח: https://www.instagram.com/p/CJ-uGdOnvKT/?igshid=1wb85aafc7z5k
הראשון שדיבר בבית על זיו שילון היה תום, שהוא חבר שלו ותום רואה בו דמות להשראה והערצה

קבצים מצורפים

• Screenshot_20210301-121028_Instagram.jpg
    Screenshot_20210301-121028_Instagram.jpg
    KB 728.5 · צפיות: 22
מצב
הנושא נעול.
למעלה