שקשוקה יולי הישנה נגד החדשה מי יותר טובה ?

Johyboy26

Member
הולכת להגיע יולי חדשה בעונה 3 האם היכ תשתווה ליולי הישנה ? נראה לי שתיהן מדהימות

YossihNew

Well-known member
אז כמה נקודות השוואה:

ליולי הישנה היו נאומי סיכום כל פרק. זה היה מעצבן. ליולי החדשה אין.

יולי הישנה הייתה מעצבנת יותר. יולי החדשה מתחילה לעצבן.

אימא של יולי החדשה יותר יפה מאימא של יולי הישנה.

אבא של יולי הישנה יותר מצחיק מאבא של יולי החדשה.

ליולי הישנה לא הייתה בת משפחה שהצטרפה לאופק בנגינה המזעזעת שלו.

יולי הישנה הייתה עם דותן. יולי החדשה לא יכולה להיות איתו עקב העובדה המצערת שלשניהם יש אימא זהה.

בעקבות תיקו, אני נותן את הכתר לאפי.

(שימו לב שכשהדמות של מירב רואה את הדמות של רעות היא מסתכלת עליה מוזר, זה מה שקורה כשאת פוגשת שיבוט. יכול להיות יותר נורא, נכון, מור ורוני?)

Roei152

Well-known member
מנהל
סופית זו אפי, המסכמת שתלך עם שקשוקה.. אני באמת לא מבין, נחמד שיש ילדה חדשה, והכל.. אבל למה לעזאל היו חייבים למתג אותה כהמחליפה של דני בפרסום העונה, אם בסה"כ אפי היא זאת שצועדת עם שקשוקה ומסכמנת..

Roei152

Well-known member
מנהל
על סמך פרק אחד, רק אחד אתה כבר מסיקי מסקנות, זזה מעצבן אותי כאילו אני בתסביך הפיג'מות, ומתגעגע לדני , אבל זה מעצבן שכבר אתה מסיק מסקנות על העלילה העתיידית , למשל שיולי החדשה לא תהיה עם דותן ... בשביל מה הביאו יולי חדשה, אם לא בשביל לסכם את הפרקים, ולהיות גיבורה ראשית. ולהיות מחליפה
אגב אני לא יודע מה יהיה נורא יותר, אם יולי גונן תחזור בסוף העונות והיא תגלה שדותן התאהב באפי או יולי החדשה... כי אפי ה החברה הכי טובה שלה ויולי החדשה היא מעין ניצן.

Roei152

Well-known member
מנהל
ואם כבר מדברימם שקשוקה .. חן באה, אור אני לא יודע מה קורה אתו.. נראה לכם שיקרה משהו?

YossihNew

Well-known member
בשביל מה הביאו יולי חדשה, אם לא בשביל לסכם את הפרקים, ולהיות גיבורה ראשית. ולהיות מחליפה
שאפי תסכם.

בחייאת, רועי.

ואם כבר מדברימם שקשוקה .. חן באה, אור אני לא יודע מה קורה אתו.. נראה לכם שיקרה משהו?
לך תזווג ניצבים.

למשל שיולי החדשה לא תהיה עם דותן ...
אבל יש להם אותה אימא ולא תשכנע אותי אחרת.

Roei152

Well-known member
מנהל
שאפי תסכם.

בחייאת, רועי.
אפי באמת מסכמת שזה קצת מרגיע את כולם , כאילו הסיככומים נשארו אצל דמות ותיקה.., אבל מעצבן קצצת כל הקטע שעיושים סביב זה שיולי עזבה, ובאה ילדה חדשה..
לך תזווג ניצבים.
מה הקשר ניצביים? שניהם ילדים של שחקנים מובילים.. שניהם משחקים נער ונערה בעולם של ילדים.. זה רר0 טבעי שתהיה משיכה ..

YossihNew

Well-known member
מה הקשר ניצביים? שניהם ילדים של שחקנים מובילים.. שניהם משחקים נער ונערה בעולם של ילדים.. זה רר0 טבעי שתהיה משיכה ..
זה זלזול על הזיווג הקודם שהצעת. יש לך זיווגים מוזרים.

Johyboy26

Member
אני מסכים שמעצבן שמביאים דמות חדשה להחליף את הישנה שנאתי שעשו את זה בהשמיניה בפיג'מות וגם פחדתי בתקופתו שיעשו את זה בגאליס אחרי שיונתן קפא , אבל נראה לי שהיולי החדשה באה כדמות עצמאית ולא קשורה ליולי הישנה

למעלה