שנים

הצופה.

New member
שנים

אני שייך לצד הימני במפה אבל לא מסוגל להצביע לליכוד מהכרות אישית עם חברי מרכז אגלה לכם על חבורה של אנשים חסרי השכלה שלולי המפלגה היו אפסים שזרוקים ברחובות למה ליברמן לא הצטרף לליכוד? איפה עירות הפיתוח? מה עם הנגב? רק שטחים יש? רק מלחמות? מי מסוגל להחליףף את שרון? תנו שם אחד יש מישהו שמקרין מנהיגות? תפסיקו להיות שוטים אותם אנשים נדבקים לכסא במשך שנים כל פעם שפותחים טלבזיה אותם דמויות אותם שמנים אנשים שלא מסוגלים לטפל בעצמם מנסים לנהל לנו את המדינה כמו במסך הקטן אותם יועצים כל הזמן מראיינים אחד את השני ונותנים את אותם עיצות מתי שמענו על ראיון מהפכני? רעיון חדש? מי זה שמכנה את עצמו הבגיניסט? מנבל את פיו<? בגין היה אציל נפש ג´נטלמן מעולם לא ניבל את פיו והקשיב לאויביו וכן ליריביו פרות הבשן אנשים שאין מאחורייהם כלום מנהלים את הליכוד עד שהביאו כח חדש התברר שהוא מטריד מינית חיילות תרדו מהעץ תתחילו לחשוב בעצמכם צריך להחליף את כ אנשי הליכוד אחרת ההסטוריה תחזור ע עצמה מי מהליכודניכים חושב שדם חרדים כחול מדם ילדים של ליכודניכים למה הם מותרים לחרדים בקלות? מחלקים כספים כאילו אין מחר. כן לימין לא לליכודדדדדדדדדדדדדד

הויכוח הזה כבר התנהל פה

1. אנא הראה לי איפה ניבלתי את פי. לא זכור לי דבר כזה, מלבד פעם אחת שזה נעשה בהומור. 2. העובדה שלא מחקתי ולו גם הודעה אחת מאז תחילת הפורום, למרות שפעמים רבות "בערתי" לנוכח דברים שכתבו כאן (כולל מקרים שכינו אותי "רוצח"), מעידה שאני מייצג היטב את אבי הרוחני. 2. בימים הראשונים של הפורום התנהל כאן ויכוח עז בקשר לטענות שלך, ולכן איני מוצא לנכון לענות על הכל פעם נוספת. גש לשם ותבדוק. בקיצור אוכל רק להגיד שאני, בתור ליכודניק שרוף, מסכים לחלק גדול מדבריך. אך הליכוד לא יעלם אלא רק יגדל- כך מצביעים הסקרים. אז מה המסקנה? להתבכיין מבחוץ? לא נראה לי. אני מעדיף לשנות מבפנים. בין כותבי הפורום האלה יש ליכודניקים רבים שאינם מתאימים לסטיגמות שאתה צינת. יש דרכים לשנות את הליכוד מבפנים. אבל אתה לא מאמין שתצליח, חושש לעבוד קשה, ולכן מעדיף לילל מבחוץ.

הצופה.

New member
אדוני הבגיניסט

אני לא נתתי אוטונומיה לאף אחד וגם לא המצאתי את זה. מדברים על 67 שהיתה הזדמנות פז לטפל בבעיה הפלסטינית ואני אומר שבזמן ההסכם עם מצריים היתה הזדמנות פז. עם כל המעלות של בגין היו לו גם חסרונות . והיום לא רואה שום ליכודניק עם חזון חדש תמיד אותו התקליט השבור שלום עם ביטחון עלק "זה לא בגללנו המערך התחיל עם זה" שאתה שולט הכל משתנה גם צורת המחשבה וגם דרך הפעולה תגיד לי בבקשה מה השתנה? המניאטוריס ממשיכה לתבוע את קורבנה ואנחנו שואלים איך העולם רואה אותנו ככה לא נגיע לשום מקום. הליכוד שקול לאדם שירו בו חץ מורעל בגב והוא מחפש מי ירה בו ואילו הימין האמיתי שקול לאדם שירו לו חץ מורעל בגב ומנסה לשלוף את החץ . מי אמר שצריך להלחם מבפנים הליכוד פשט את הרגל מזמן אין אידיאולוגיה אין תורה יש רק פרוטקציה וחברים ומשכורות מי יכול להלחם בזה? האא? מבפנים? רוצה תורה בבקשה בואו נוותר על כל ההתנחלויות אבל במקביל ערביי ארץ ישראל יוותרו על כל הכפרים הערביים יתבצע חילוף אוכלוסין אפילו נוותר על יותר רק שתהיה הפרדה מחלטת מי שיחליט להשאר כאן יותר על אזרחותו ולא יהיו לנו יותר אחמד טיבים בכנסת רק מי שישבע אמונים למדינה ולדגל יקבל זכות הצבעה לכנסת. מי יכול לעשות דבר כזה בליכוד? מי יש לו זמן לחשוב בכלל? כולם מתעסקים בכסףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף בג´וביםםםםםםםםםםם כל הזמן מתעסקים בפתרונות זמניים כדי שתהיה עוד עבודה בשביל מה לפתור בעיות הרי כך נפסיד פרנסה? הליכוד זה לא ביית זה אוסף של נפולת נמושות. ואני יודע את האמת וגם אתה כנראה יודע את האמת אם אמרתה מה שאמרתה תראה מי חברי הכנסת מטעם הליכוד רק חושב על לימור לבנת שרת החינוך בא לי להתעלף מצחוק ד.א לא רואה מנהיגים גדולים גם במיפלגות אחרות כנראה שמנהיגות זה היה שייך לדור אחר בגין כן היה מנהיג? לאחר מלחמת לבנון ירד למחתרת שם היה רגיל לשהות לא היה חייב דין וחשבון. פה הוא היה ראש ממשלה היה חייב דין וחשבון ועוד איך גם בתקופת מלחמת העולם השניה הבי"תרים בחול המתינו לו לעידוד שלו ושהוא הגיע כל מה שעשה היה לפרוץ בבכי וזה עדות ממקור ראשון אימי ואולי שאתה כותב לשנות מבנים תהיה יותר צפציפי שוב דיבורים בגדול או שאתה ממתין לאיזה משרה ומעדיף למלות פיך מיים כמו כולם....... הצופה

תגובה

1. אני עדיין מחכה להברה: איפה ניבלתי את פי? וממי מנעתי את חופש הביטוי? 2. לשנות מבפנים- אמרתי לך שכבר סקרתי את זה בעבר. אין לי כח!! טוב, בקיצור: אתה כבר העשירי שכותב כאן את הדברים האלה על הליכוד. קח את העשרה האלה, וחפש עוד כאלה. אם כאן יש עשרה, בטח בארץ יש אלפים. פקוד את האנשים האלה לליכוד. כל אחד מהם יפקוד עוד מאה נוספים. פקוד את כל המתנחלים, הציונות הדתית ושאר אנשים איכותיים. כשיהיו לך 50,000, בחר לראשות הליכוד את האיש המתאים ביותר. בעזרת אותם 50,000 השתלט על מרכז התנועה ובחר את חברי הכנסת הנכונים. קשה? נכון. בלתי אפשרי? לא. הציונות היתה יותר בלתי אפשרית והצליחה. והעיקר: בדרך זו תהיה התועלת השולית שלך גדולה פי 1000 מאשר במצב שבו תעבור למפלגה אחרת.

הצופה.

New member
טוב

8/12 שעה 11:33 חוצפן ושקרן ובא לי להקיא לא אני כתבתי. אין לי דבר נגדך ואל תתפס לקטנות סה"כ רוצה להביע את דעתי אין לי שאיפות פוליטיות אני אדם פשוט שמביע את דעתו לא אצטרף לליכוד הליכוד זה לא האישו המדינה זה האישו באותה מידה לא אצטרף לשום מפלגה אחרת את קולי אתן לליברמן. עדיין לא שמעתי את דעתך על הליכוד....... ולא שמעתי רעיונות מהפכנים ואו חדשים ממך דא אני יכול להשתלט על כל מפלגה ולעשות שם מה שאמרת למה דוקא בליכוד?

אענה לך בערב יותר באריכות. בינתיים:

חוצפן ושקרן אינם "ניבולי פה" לדעתי, אך זה סובייקטיבי. העניין עם "בא לי להקיא" היה בסכ"ה בדיחה, ודי לראות את שם אומר הציטוט כדי להבין זאת. לגבי רעיונות מהפכניים, דעתי על הליכוד ודעותי בשלל ענינים אחרים- תעבור על הדברים שכתבתי בפורום. יש הרבה חומר. אם תצטרך הבהרות, אני אשמח. לא עניתי לך לגבי בגין מקודם: הוא אולי לא נתן דו"ח פורמאלי. בגין הבין שבלבנון אבדו חיי אדם לשווא, והוא היה רגיש לחיי אדם בצורה קיצונית. כמו שצינת- הוא בוודאי עשה גם טעויות. מעולם לא טענתי שלא. אך הוא ידע להכיר בטעויותיו. האם אתה מכיר עוד מנהיג בהיסטוריה שהעניש את עצמו על אבדן חיי אדם בצורה כזו? האם יש דין וחשבון גדול מהסתגרותו של אדם תוך הענשת עצמו? זו היתה גדולתו.

התגובה שהבטחתי

1.גם לי אין דבר אישי נגדך. 2. סליחה שאני הולך להוריד דווקא עליך את כל העצבים. 3.אני כועס עליך כי הכרחת אותי לדבר על עצמי, ואת זה אני לא אוהב לעשות. אבל לא השארת לי ברירה. כדי לאמת את הדברים תפנה לאביסון. 4. תקשיב ידידי. אתה מדבר כאן עם האדם הלא נכון. עם הפרייאר הנצחי. זה שמגיל 9 שורץ בסניף של המפלגה, עובד כמו חמור, ולא קיבל כלום. את הפורום הזה אני מנהל כדי לעזור למפלגה, אני מתעסק עם המפלגה חצי מזמני, ולא קיבלתי כלום. אנשים מקבלים ג´ובים, אפסים שאין להם תואר אקדמאי רוצים לרוץ לכנסת, ואני? כבר ניחשת. לא ענית לך מקודם כי הייתי צריך לעשות 70 (!!) טלפונים בשביל ארוע שאני לא מפיק ממנו פוליטית כלום. פשוט כלום. לא חשיפה בעיתונות, לא ח"כ שיכיר אותי, שום דבר. רק פעילות ציונית נטו. אבל מבכינות לא בונים מנהיגות, ולכן כאן אפסיק להתבכיין. אתה רוצה תוכניות מהפכניות? האמת שיש לי. אבל לא מתחשק לי לפרט אותן כרגע. לא רוצה להיות ליכודניק? אל תהיה. אני אישית מסכים לחלק גדול מהדברים שאמרת. מאז מנחם בגין אנחנו במשבר. אני חי עם האנשים האלה, חוטף מהם יריקות בפרצוף, וממשיך. כי אני מאמין שאני עוד יכול להשפיע. כי הליכוד הוא המקום להשפיע. הוא היה ויהיה המפלגה הגדולה בישראל, אנשיו הם אלה שמחזיקים בעמדות המפתח. אתה מוזמן להיפגש איתי בכל מקום וזמן. נכיר ואפרוש בפניך את משנתי הסדורה.

למעלה