שנה טובה........

חח אמרו לי אם כבר צריך שורשים

ככה בטוח יצמח עץ שלם
... יספיק לך להכל +עודף אבל בסדר נגיד "שאיזהו עשיר?השמח בחלקו"...
חגשמח

שונית 7

New member
לג'קו ולפורום שנה טובה../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

ג'קו תודה על הברכה היפה והמרשימה אהבתי מאוד .... ולך אני מאחלת שנה של אהבה,אושר, בריאות , הגשמה, הצלחה ויצירתיות..
מאחלת לך שהמוזה תשרה עליך גם השנה וגם בשנים הבאות
אהה ובקשר לעלי באבא ..לא משנה למה אתה משתתף בהצגה ותפקיד זה תפקיד וגם ילדים זה קהל וקהל יקר ואוהב..חוץ מזה שדבר גורר דבר..היום זאת הצגה לילדים ומחר מי יודע מחזמר למבוגרים או מיוזיקל בברודווי
אז אני מגיעה עם האחיינים שלי שאני טוחנת להם במח כבר 3 שנים כמה ג'קו מעולה , מוכשר וכו'
אז ממש מבקשת בכל לשון של בקשה להתיחס ברצינות גם להצגת ילדים ולתת את המקסימום שלך ולהיות לא פחות ממעולה כמו שאתה יודע
ומצטרפת לשמים ..כל מי ששייך לפורום ( כותב או רק קורא) מעריך אותך מאוד מאמין בך ומחזיק לך אצבעות כבר 3 שנים להצלחה ענקית והכרה.. אז אם לפעמים יש הערות ,הארות תוך הסתכלות מהצד ..אז הכוונה ממש טובה ..תשתדל לקבל בהבנה ו בסבבה ולקחת מזה רק מה שאתה רוצה
ושוב שנה טובה ומתוקה

yila

New member
חה,חה, חה! גם אני גייסתי אחיינים ...!

שנה מבטיחה
ומבטיחה!

מגושקה

New member
שנה טובה!

כל כך שגור בצירוף מילים שנה טובה שאנשים שוכחים קצת את המילה טוב בכל הקטע הזה. אז שנהייה טובים ושיהיה לנו רק טוב. המון בריאות, אהבה, יצירה והצלחה לג'קו ולכ-ל המדהימים והמדהימות שפה. אוהבת ומתגעגעת, יאללה ג'קו תארגן לנו הופעה

מגי שנה טובה לך ולכולם../images/Emo75.gif../images/Emo74.gif

משפט מקסים אמרת..באמת שיהיה רק טוב ב"ה.. מאחלת לך הרבה הרבה בריאות לך ולאמא,כל שתאחלי לעצמך שיתגשם

thr7

New member
באיחור אך באהבה שנה מוצלחת

המון מוזיקה שירים טובים מחכים לעשייה גם מעל פני השטח. טלי

למעלה