שנה טובה ומזל טוב לגלית!

remundo

New member
שנה טובה ומזל טוב לגלית!

אנלא יודעת אם אני אהיה פה מחר אז אני אגיד כבר עכשיו, שתהיה לכם כתיבה וחימה טובה ולגלית - הרבה מזל טוב. שמחה בריאות הצלחה וכל מה שצרך בעצם. אה, פרנסה. ו.. זה הכל? שתהיה שנה לא פחות טובה מהשנה הזאת.

OOOO0

New member
שנה טובה לכולם!

שתהיה לכולנו שנה טובה מוצלחת!שנה של אושר,בריאות,הצלחה ושקט!
רבה תמר,מזל טוב גם לך!שתמשיכי להיות כזאת מדהימה,חכמה ומוכשרת ושתהיי תמיד בריאה ומאושרת!

Digi Lista

New member
תיכננתי לפתוח שני שרשורים נפרדים והקדמתן אותי

בכול מקרה תמיד כיף לברך ונהדר שהיום הולדת(הלועזי) של שתיכן יוצא הפעם בראש השנה
אז נתחיל מכן-שיהיו לשתיכן אינספור רגעים של חיוכים ושמחה בשנה החדשה ובכלל,שתהיו בריאות,תגשימו את עצמכן ואת החלומות כולל הכמוסים ביותר שלכן,תשמרו על עצמכן נדירות ומיוחדות כמו שאתן כי אני באמת מרגישה זכות גדולה להכיר אתכם
ובנוסף לימי הולדת ולתמר וגלית מאחלת לכולם שנה נהדרת בכול תחום אפשרי ובכול תחום היקר לליבכם,תזכרו תמיד לשמור על האמונה בעצמכם ועל העקביות בעניין הצבת המטרות וכיבושן,מאחלת לכם כול מה שאתם מאחלים לעצמכם וכול מה שאפשר לאחל לאנשים מיוחדים כמוכם!

OOOO0

New member
../images/Emo51.gif רבה!../images/Emo24.gif

ריגשת אותי מאוד בדברים שכתבת.גם אני מרגישה זכות גדולה להכיר אותך.את חברה אמיתית ובנאדם מיוחד ויקר.

Yuske

New member
מזל טוב לתמר ולגלית!!!

ובהחלט שתהיה לכולנו שנה טובה! בריאה ומוצלחת! שנה של סובלנות יצירה הצלחה וכל טוב!^^

0Pandemonium0

New member
מזל טוב לשתיכן! לא ידעתי.../images/Emo12.gif

זה ב-17 או ב-18 לספטמבר? מזל טוב והרבה הצלחה. אתן נולדות מחדש עם הולדתה של שנה. בת כמה כל אחת?

למעלה