שלום!!

סבינה21

New member
שלום!!

היי אני חדשה וקוראת כאן דיי הרבה זמן, וסוף סוף עזרתי מספיק אומץ לכתוב אז בבקשה קבלו אותי באהבה
אני שומעת טורי דיי הרבה שנים , מאז שהייתי קטנה ( כן אכן ילדות קשה
) והיא בהחלט אישיות שהשפיעה/עיצבה את חיי (למרות שכמו שאר חברי הפורום אני גם לא ממש מתה על השינוי שעבר עליה בשנים האחרונות) בכל מקרה כמו שכתבתי השירים של טורי השפיעו עלי רבות ואני בטוחה שגם על אחרים, אז עניין אותי לדעת עם מישהו מכם איי פעם הרגיש שאיזה שיר של טורי נכתב ממש עליו או על מקרה ספציפי בחייו? האם הרגשתם שהמילים הוא התיאור בשיר ממש נוגעים בכמ/ן כאילו הרגשתם את אותה תחושה בעבר? זהו נגמרה החפירה, אשמח לתשובות!

Gremshnit

New member
שלומות~

וואו, טורי מגיל צעיר. זה דווקא נשמע ממש מגניב :) ות'אמת? עד כמה שאני אוהב את טורי, אף פעם לא הרגשתי ששיר שלה נכתב עלי. באופן כללי, אף פעם לא הרגשתי ששיר כלשהו נכתב עלי או על מקרה בחיים שלי. יש שירים שהתחברתי אליהם בתקופות מסויימות, לדוגמא Winter ו-Curtain Call, בעיקר ברגעי תבוסתנות. מה שכן, Pancake פשוט מוציא לי את המילים מהפה.

סבינה21

New member
טנקס :)

אממ כן גיל יחסית צעיר, סביבות 12 משהו כזה ..כשכול שאר החברות שלי שומעות בריטני וכאלה אויי ו-Winter זה בהחלט אחד השירים שבהרבה תקופות ממש הזדעתי איתו והוא הביא לי הרבה תקווה משום מה ועד היום כשאני שומעת אותו הוא נותן לי תקווה במיוחד החלק של Cause things are gonna change so fast, All the white horses are still in bed.. אני מרגישה לפעמים מתוך הזדעות עם שירים של טורי ברגעים מסוימים ובתקופות מסוימות שאותן מילים נכתבו ממש עלי ועל מה שאני מרגישה באותו רגע וכמו שאמרת ממש מוציאות לי את המילים מהפה..

avivs

New member
ברוכה הבאה!../images/Emo24.gif

מקווה שתשתלבי בהצלחה. האמת שאין לי ממש שירים שאני מרגיש שנכתבו במיוחד בשבילי, לא של טורי ושל של אף אמן אחר. מאוד חשוב לי הקטע של המילים, וזו אחת הסיבות שאני כל כך מעריך את טורי, אבל מעולם לא מצאתי את עצמי מזדהה אישית יותר מדי עם מילים של שיר.

Gremshnit

New member
אז תוכיחי לי סטטיסטית שהוא לא טרנסג'נדר שנכנס

להיריון לפני הניתוח לשינוי מין מאישה לגבר!

avivs

New member
לכתוב בפורום זה לא "עבודה", גברת../images/Emo46.gif

Gremshnit

New member
אבל ללמוד עד 4 בבוקר לבגרות בע"פ בערבית -

זה עבודה!!!!
כשיהיו לכם ילדים - וזה במידה ולא תעברו הפלה או תעברו ניתוח לשינוי מין (למרות שזה דווקא אפשרי, לפי אופרה ווינפרי) - אל תתנו להם לבחור בערבית כמגמה. כאילו, באמת. זה חטא. עדיף כבר שנאסרללה היה משמיד את כולנו, ואז לא הייתה לנו ברירה אלא לדעת ערבית!!!
בא לי לבכות...
ולישון..............................ZZZZZZzzzzzz

או שתיוולד תימני ואז תהיה לך גישה טבעית לזהXD

חח עאלק. מערכת היחסים שלי עם השפה התימנית גובלת בשניים-שלושה ביטויים שאני מקפידה לירות לכל עבר ,בכל הזדמנות,כדי לעשות רושם ו/או להרתיע אנשים. (והאמת שזה די והותר. עושה את העבודה לגמרי
) ובכל זאת,התייאשתי די מהר מהערבית,עברתי לצרפתית,ושם קצרתי פירות
קיצר,ערבית,רק בשביל הצחוקים. אל תלכו רחוק מדי|:

סבינה21

New member
תודה רבה!!

אני אישית אוהבת מאד את טורי במיחד בגלל שכל כך קל לי (או שהיא גורמת) לי להזדהות איתה

למעלה