שלום לכולם :]

אין לך שום זכות לשפוט אותי...

עד שאתה לא תהייה האדם המושלם, אוקיי? מתחיל מזה. לאנוס זה מאוד לא טבעי, זה חולני, זו הפרעה נפשית. כולנו בני אדם, אותו מין, וכולנו שווים. אני לא מתכוונת להשוות את האדם לקופים ולפרות ולתרנגולות! לא, אנחנו לא שווים יותר מהם, החיים שלנו שווים בדיוק כמו החיים שלהם, אבל ככה זה בטבע- החזק שורד. ואם כבר נתת את הדוגמא של הגבר החזק שולט- ככה זה באיראן, למשל. הנשים חלשות ולא נלחמות- זה מה שקורה להן. אל תגיד לי שאני לא מבינה שום דבר ותפסיק עם הטון המתנשא הזה. הוא לא גורם לך להישמע טוב יותר. בשר כן מונע אנמיה, אל תגיד לי לא בלי שאתה תבין בזה שום דבר, אוקיי? אני אוכלת את הבשר כי זה טעים, נכון, ואני אוכלת אותו כי *הוא כבר מת* זה לא ישנה כבר. זה שאני לא אוכל אותו לא יחזיר אותו לתחייה. אל תגיד לי שאני סדיסטית, לי יש פחד מנמלים, ככה שזה או אני או הנמלה, וברור לך שהבחירה הטבעית שלי תהייה אני. אז או שאני פשוט מזיזה את הנמלה, או שאני דורכת עליה. מצטערת. זה כמו פחד גבהים, קלסטרופוביה, וכו'. אני משתדלת להיות מוסרים במה שלי נראה מוסרי. לדעתך יש דברים מסויימים שהם מוסריים, ולדעתי יש דברים מסויימים שהם מוסריים. אולי לפי ההגדות שלך אני לא, לפי ההגדרות שלי אני כן.

מה זה התרוץ העלוב הזה?

עכשיו אני הולך לשכור רוצח שכיר, להגיד לו לרצוח בשבילי מישהו וכשהוא יביא לי את הגופה אני אוכל אותו/ה "כי הוא/היא כבר מת/ה" את התרנגולת/פרה הזאת הורגים בשבילך, אם את לא תקני, יהרגו פחות, עניין של היצע וביקוש... פשוט מאוד

אם לא תפסיק עם הטון המתנשא

והמזלזל, אני אגמור את הוויכוח כאן. אני לא משקיעה זמן ומחשבה בתגובה בשביל לשמוע שכל מה שאני אומרת הוא עלוב. תכבד דעות של אחרים, מר מושלם. אני לא מבקשת מאף אחד להרוג בשבילי. אם היו שואלים אותי הייתי אומרת שלא יהרגו, אבל אני בנאדם אחד, אתה מבין? א-ח-ד!!!! אני לא אוכלת בשביל גדוד!!!! אני לא אוכלת בשביל מסעדה!!!! אני אוכלת בשביל בנאדם אחד שבקושי גומר המבורגר אחד!!! זה ממש לא ישנה אם אני אמשיך או אפסיק!!! זה לא ישפיע על הביקוש בשוק!!

צודקת

אבל כרגע יש בארץ חצי מליון צמחונים, והם כן משנים, זה כמו שהולכים להצביע בבחירות, אדם אחד לא משנה הרבה, אבל מסה של אנשים כן. חוץ מזה, אם את תפסיקי לאכול, הצלת באופן אוטומטי 4000 בעלי חיים שלא יעונו בזכותך. אעריך אותך אם תקראי את הכתבה.

4000 בטוח שלא...

ניצחת. באמת. אבל יש לי עוד תירוץ. אותו לא תצליח לעבור. הוא נקרא אמא שלי. וזה יותר רציני ממה שזה נראה. זה נקרא האמא הפולנייה שלי. עם כל האוכל בריאות שהיא דוחסת לי, איך אני הופכת לצמחונית תסביר לי? לפני כמה שנים רציתי, היא פשוט לא נתנה לי! איך אני אמורה להיות צמחונית?

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זה תשובה לעניין... האמהות באמת מרגיזות בקטע הזה... לי יש מזל מהבחינה הזאת כי אין לי בית...(אני דיי הומלס...). עכשיו ברצינות, יש באתר של אנונימוס כמה כתבות על ההסתדרות בין הורים לילדים צמחונים/טבעונים, הנה כמה קישורים:

אז דרך איפה אתה כותב?

תאחל לי בהצלחה, וגם שאני אשבר אחרי יומיים

בהצלחה../images/Emo24.gif

אני כרגע בבית של תום tombenarye1234 עזבתי את המשפחה האומנת לפני שבועיים ומאז עד ה25 ביולי אני פה, ב25 אני טס לאנגליה. אגב, את מוזמנת לפורום צמחונות וטבעונות, פורום 301, תבואי! ואם את צריכה משהו תתקשרי אלי ל 0546648699 בכל מקרה תכנסי עכשיו לצ'ט (למעלה), אני רוצה לדבר איתך שם, יותר נוח...

תודה ../images/Emo24.gif

טס לנצח? קודם שאני אהייה צמחונית, אחר כך נדבר על פורומים
לא יכולה להיכנס.... מסרים?

MaddyD

New member
תעשיית הבשר

ממזמן לא עובדת על כח.. זאת מכונה הרסנית אם לשניה היינו מאבדים את השליטה במכונה הזאת, והכל היה קורס היינו נאכלים בלי מלח על ידי כל הטורפים בטבע.

לא הבנתי...

אם לא היינו מגדלים פרות/תרנגולות/אווזים/ברווזים/עגלים למאכל היינו נטרפים ע"י בעלי חיים? את יכולה להסביר לי איך זה יתכן? זה שלא רוצחים בעלי חיים לא אומר לתת לאחרים לרצוח אותנו...

MaddyD

New member
תעשיית הבשר

הפכה לתעשיה בפני עצמה- כלומר לא שימוש בכח פיזי כחוקי הטבע והדרווניזם אלא בכח אקספוננטלי שנבנה וגדל במשך השנים משחטות הפכו למכונות יצור של המבורגרים וומזמן עברנו את שלב הציד. לזה התכוונתי..

MaddyD

New member
לא צמחונית

ואומרת שזה לא בסדר - ההסבר היה כנימוק לתירוץ 'החזק שולט בטבע- ננצל את זה לטובתנו' עכשיו. האמן לי, בני האדם אינם סאדיסטים ברובם = אנחנו עמוק בתהליך של הדחקה והכחשה של מה שקורה לבשר לפני שהוא מגיע לצלחת.. רק כאלו שבאמת מצליחים להתנער מזה יכולים להפוך לצמחונים אני אישית לא התנערתי מזה- על אף שהייתי צמחונית לפרקים בחיי.. לא מצטדקת אני על היותי צמחונית לשעבר ולא מתנצלת על העובדה שאני אוכלת בשר עד היום את החשבון על כך אני עושה עם עצמי בלא מודע . לא מולך

לפחות את מבינה שזה לא מוסרי

כל עוד את מאמינה בזה אני יכול עוד לקוות שתפסיקי לצרוך מוצרים מהחי. אגב, כל הכבוד לך שאת לא מנסה למצוא תירוצים, אין הרבה אנשים כאלה... אני מצדיע בפנייך!

MaddyD

New member
אין מה להצדיע

כי באמת אכילת בשר זה גרימת סבל ליצור אחר. וזה באמת לא במודע.. אני יודעת שמאוד קשה לסבול את זה שרוב בני האדם על הכדור חסרי מודעות לסבל ולרצח שהם מבצעים אבל זה באמתתת לא מודע. אי אפשר לתאר מה הולך לפני שהבשר מגיע לצלחץ ואף אחד לא מנסה לתאר

למעלה