שלום, אני אלה

LOLI152

New member
שלום, אני אלה

ואני אוהבת את קפטן אמריקה
ומאוד לא מרוצה מהאפס שעשו ממנו ב"נוקמים" עצמו.

:(

Mor L

New member
ברוכה הבאה!

האמת אני בדיוק ההיפך XD
את קפטןן אמריקה די התאכזבתי, ובנוקמים לדעתי עשו איתו עבודה נהדרת

המערכת יחסים שלו עם טוני סטארק גאונית בעיניי

LOLI152

New member
טוני סטארק כולו גאוני.

הוא כזה שחצן. חחחח
לגבי קפטן אמריקה- אני דיי משוחדת. הוא הגיבור על האהוב עליי בעולם הזה :p חח
כולל פוסטים בחדר :p

חבל שאין מגנטו. (הנבל-על האהוב עליי :p )

ו...
נקבה בתור מנהלת הפורום? מפתיע אותי. :)

Acoustic 3

New member
למה את חושבת שעשו ממנו אפס בנוקמים?

דווקא הוא תפס פיקוד יפה מאוד..
יש לכריס אוונס כריזמה יותר משל כולם ביחד. (טוב, חוץ מת'ור, למרות שהדמות שלו קצת מוזרה)

LOLI152

New member
כי הוא יוצא זקן וחלש...

בניגוד לגיבור העוצמתי והמטריף שהוא.
שלא נדבר על כמה הוא חתיך.

הוא לא יוצא שם הכי גבר-גבר, המנהיג של הנוקמים, כמו שהוא בתכלס.

הדמות של ת'ור באמת מוזרה..אבל הוא כזה חתיך שסולחים לו.

Acoustic 3

New member
דווקא אני תפסתי ממנו גבר גבר

אבל אין מה לעשות, בסרט של שעתיים אי אפשר להתמקד בכ"כ הרבה דמויות על כל הרבדים שלהן.
לדעתי דווקא עשו אותו בסדר גמור.

ות'ור... הוו... יש אנשים שנולדו פשוט ברי מזל. והוא בפירוש אחד מהם.

LOLI152

New member
כן.. פשוט ציפיתי ליותר...

כי טוני סטארק מקבל המוןןןןן זמן מסך.
ואיכשהו קפטן אמריקה נהיה שולי קצת בנוקמים הזה...
יש לו 2 קטעים קצרים שהוא יוצא ה-גבר, וזהו.

וכן. אין ספק.
אני עדיין חולמת על מקבת כמו שלו.

Mor L

New member
לוקי! ^^

אבל רוברט דאוני ג'וניור עשה עבודה מופלאה עם איירון מן!

Acoustic 3

New member
אני דווקא לא מסכים..

לדעתי דווקא הוא לא כריזמטי, כל קשר בינו לבין המילה "גיבור" הוא מקרי בהחלט.. ואני לא כ"כ מאמין לו כדמות. הוא עצמו כשחקן דווקא בסדר גמור ואולי גם מעבר לזה, אבל משהו בו לא מסתדר כאיירון מן..

לדעתי הליהוק של כריס אוונס כקפטן אמריקה הוא אדיר. לא יכול להיות יותר מתאים ממנו לזה.
מעבר להיותו גיבור על אמין ביותר, בחלקים הדרמטיים של הסרט הוא היה מדהים.

מצחיק לראות אותו כקפטן אמריקה האחראי, האידיאליסט והפטריוט - ומנגד, לראות אותו משחק ב"Not Another Teen Movie" את הנער השטותניק וככה לראות את ההבדל. הוא שחקן מעולה. אני מאוד אוהב אותו.
אגב, גם ב"סלולר" הוא היה מעולה, ואני לעומת רבים מאוד אהבתי את הסרט.

גם אני אהבתי את סלולר

הסצינה במדרגות עם מוזיקת הפסנתר

ותודה שהזכרת לי שזה הוא! החברה שלו שם היא ג'סיקה בייל...
בכל מקרה, דאוני ג'וניור מאוד כריזמטי. כל ההומור והאישיות של טוני סטארק כל כך דבוקים עליו.

Acoustic 3

New member
יכול להיות שאתה צודק.

טוני סטארק מאוד כריזמטי. אבל לא יודע, זה לא מתיישב לי טוב עם השחקן.

אני אצפה השנה בקולנוע באיירון מן 3 ונראה לאן אנחנו מתקדמים משם.. אולי יהיו לי תובנות אחרות.

וכן, סלולר היה מצויין... פשוט סרט אדיר! הייתי במתח לאורך כולו, ואנשים אחרים בכלל לא אהבו אותו. אמרו שזה חיקוי לתא הטלפון, למרות שאני בכלל לא ראיתי שומדבר דומה..
(וחוצמזה, אם מישהו לא שם לב, הסלולרי רצח באופן ברוטלי את תאי הטלפון
)

מממ גם אני לא ראיתי דמיון לתא טלפון..

(עם קיפר סאת'רלנד הנפלא מ- 24 כמובן!)...
איירון מן 3 אולי יהיה הסרט הראשון בעולם של הנוקמים שאני אראה בקולנוע. ולפי הסטטיסטיקה שלי עד כה, אולי הוא דווקא לא יהיה...

Acoustic 3

New member
אני אוהב את הקולנוע, לכן הולך לפחות 3 פעמים

בחודש ליס פלאנט בראשלצ (ולפני זה הלכתי לסינמה סיטי).
אני גר בדרום כך שלא מזדמן לי להגיע לשם כל יום ולכל הקרנה אבל אני הולך לכל סרט שמעניין אותי, והמינימום הוא 3 פעמים בחודש.

את איירון מן 3 גם אני אראה בקולנוע, ואת ת'ור 2, ואת סופרמן (ואת המשחק של אנדר, ארץ אוז, משחקי הרעב 2, אולי גם ההוביט 2 - כל אלה במהלך השנה, אבל לא רק.
את לינקולן אני הולך לראות ביום חמישי הזה, ואני אמצא זמן לצפות גם בעלובי החיים. חובה.)
אני אוהב..

אגב, ראיתי את העונות הראשונות של 24. אח"כ זה היה יותר מידי..

למה יס פלאנט?

המקום יפה מאוד סך הכל (אוירה רומנטית יש לו) אבל פחות נוח להגיע אליו לעומת סינמה סיטי (ויש לו צוואר בקבוק ביציאה) אז זו עדיין הבכירה האידיאלית שלי.
אני מעריץ נלהב מאוד של 24, ראיתי את כל העונות ומאוד נהנתי בהתחלה. ההמשך חזר על עצמו אבל עדיין סדרה משובחת באופן כללי, לא יכולתי לוותר עליה.

Acoustic 3

New member
גם אבודים היתה משובחת בהתחלה.

עד העונה הרביעית, משם היא קפצה מהמטוס ושכחה את המצנח בתוכו. הנחיתה הכואבת (ביותר) היתה בפרק הסיום, שבסיומו אני הסתכלתי על מסך המחשב, הוא הסתכל עלי חזרה, אני שוב הסתכלתי עליו, הוא שוב הסתכל עלי, וצעקתי "WTF?!?!?!?!" - אני יכול להשבע שאם המחשב שלי יכול היה לדבר, הוא היה אומר בדיוק את אותו הדבר.

למה לפלאנט?
הטכנולוגיה החדישה, ה4DX, הVIP שאומרים שהוא טוב יותר ואני מתכנן ללכת אליו בסרט שבאמת יהיה שווה את זה (כי את כל השווים ביותר העדפתי לראות ב4DX, בכל זאת). הייתי בVIP בסיטי והיה נחמד.
בקשר להגעה - מכביש 4 קל להגיע לשניהם, כך שההגעה היא לא משתנה חשוב..
לא הבנתי איפה יש צוואר בקבוק ביציאה. עד כה היציאה לא היתה חוויה טראגית עבורי..

אהה אתה מאלה...

שהתחרפנו מהסוף של אבודים. אני אולי התאכזבתי שלא קיבלתי את מה שרציתי אבל גם סוף לדמויות שימח אותי והיה מרגש. ותמיד נהנתי מסדרה. הסתבכה בהמשך (מהעונה הרביעית?) אבל תמיד הייתה מותחת ומעניינת והיא אף פעם לא קפצה או דילגה או משהו כזה.

מבחינת תחבורה ציבורית, יס פלאנט זה כמעט לא קיים. מבחינת רכב, יצאתי פעם אחת (יחד עם עוד הרבה אנשים אחרים) והיה פקק של 5 דקות בערך. לא ביג דיל אבל משהו קטן.
טכנולוגיה לא משנה לי בכלל ולפי תגובות באינטרנט, ה- VIP כמעט זהה לחלוטין לזה של סינמה סיטי, אין שינויים משמעותיים שיגרמו לי להעדיף אותו.

Acoustic 3

New member
אבודים היתה גאונית בהתחלה

אבל אח"כ כמו שאמרתי, היא לא חוותה דרדור, אלא צניחה חופשית ללא מצנח. או בנג'י ללא חוט. איך שאתה רוצה.

לא היה סוף לשומדבר. לא היה ברור מה זה "הפקק", מה זה העשן השחור (ראינו רק מי הוא בעצם אבל לא איך זה קרה), למה נשים לא יכולות ללדת באי, למה האחרים חטפו ילדים בהתחלה, למה האי ריפא את רוז מסרטן, את הנכות של לוק, אבל הנרי עדיין חלה.
הכל היה מגעיל. שומדבר לא בא על מקומו כמו שהיה צריך להיות..
הפסקתי לראות מהעונה הרביעית ורק בסוף העונה השישית עשיתי מרתון של כל מה שפספסתי על מנת "ליהנות" מהסוף. בסוף יצא שהתעצבנתי לחלוטין, ולראות את הסדרה היה כבד. ממש כמו עבודה.

אני אוהב את היס פלאנט..
אגב, המושבים מדהימים, גם באולמות הרגילים. אבל אני לא זוכר איזה מושבים יש בסיטי אז אני לא אשמיץ לחינם.
בכל מקרה, אני מאוד אוהב, מומלץ בחום!

למעלה