שירשור הכירות!

חתיכוס.../images/Emo12.gif למה כולם מכוערים בסרט?!../images/Emo7.gif

חוץ מרוברט, כן? וצ'רלי! שתקו.

xXx Lilo xXx

New member
מכוערים!?../images/Emo29.gif

הבחירה של השחקנים ממש ממש טובה!!! ג'אספר
אמט
אדוארד. הוא סבבה בסרט לא כזה ואוו במציאות עכשיו XD ומייק גם חמוד. וקרלייל וכולם כאילו XD

ברור! הם מדהימים. זה קאסט של שחקנים

יפייפים [ס'גיי זה נשמע], אבל השחקנים מחוץ לסרט הרבה יותר יפים מאיך שהם הוצגו בסרט. נגיד, קריסטן, קרלייל, אמט וכו'.

קריסטן יפה -מדי-.

ויש כאלה שבחיים לא הייתי נותנת להם תפקידים של ערפדים, כמו ניקי ריד והשחקן של קארלייל, למשל.

וואי, אני היחידה שחושבת שרוברט שיחק מעולה?../images/Emo6.gif

באמת, בלי קשר למראה, לזה שהוא חמוד ומצחיק. הוא שיחק בעיניי ממש טוב! ככה דימיינתי את זה, ככה רציתי את זה. לא יודעת, זה היה נראה לי אמין. שלא כמו הקטע בבית חולים שבו קריסטן עשתה מעצמה צחוק בעיניי.

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif את לא היחידה, גם אני אהבתי את המשחק

שלו. בקיצור אני מסכימה עם כל מה שרשמת :) חוץ מקריסטן, לא ממש הייתה לי בעיה בסצנה הזאת

חוץ מהקטע בביה"ח היא די הפתיעה אותי לטובה.

רוברט היה דרמטי מדי והקצין כל דבר שנכתב בMS. בכלל, כל הדרמה צריכה להיות מועברת דרך "בדיחה פרטית" מסויימת, והמון משפטים שהיו אמורים להיאמר בהומור נאמרו בכעס ובאגרסיביות, unlike אדוארד. הוא נראה אחלה (לא כמו האדוארד שהיה לי בראש, אבל סביר), אבל המשחק שלו פשוט לא התאים. אני בכלל לא שוללת את כישוריו כשחקן, אבל הוא פשוט לא הבין את האופן בו הוא צריך לשחק את הדמות שנתנו לו הפעם.

Fall Out Liel

New member
אבל הקטע בבי"ח היה בכוונה..../images/Emo168.gif

כולם אומרים שהיא לא שיחקה טוב בחלק הזה, אבל מאיפה לכן שהיא לא שיחקה טוב? אולי ככה היא הייתה אמורה לשחק? ואם ניכנס לתוך הסרט, היא כמעט נמחצה למוות בידי מכונית, היא ניצלה בידי מישהו שנראה כמו זומבי מהלך והיא לא מבינה מה יש לו, אז מין הסתם היא תהיה במין הלם.. *אני לא באה לתקוף, אני פשוט חושבת שהיא שיחקה כמו שצריך, הרי הדמויות בסרטים צריכות להתנהג לפי הסיטואציות בהן הן נמצאות..

Fake Reflection

New member
../images/Emo79.gif ניצלה בידי מישהו שנראה כמו זומבי מהלך

והיא לא מבינה מה יש לו
צודקת, אני גם אהבתי את המשחק שלה

זה לא הופך את הקטע לפחות עלוב.

הייתי מסכימה איתך אם זה לא היה לגמרי out of the character. כל הסרט היא הייתה אדישה (כמו שבלה אמורה להיות) ופתאום זה?

אין קשר לדעתי. זה פשוט היה נראה

מזוייף. הייתי מבועתת לגמרי בקטע הזה. "לא! אל תעזוב אותי! לא! אה, מה, בלע, אתה לא יכול! ~נחנקת~" ג'יזס. לא תיארתי אותה אומרת את זה ככה.
ובהרבה קטעים מזה לא ראו עליה שהיא כלכך מאוהבת ואובססיבית לאדוארד, כמו שהספר מתאר למשל. הרבה פעמים זה היה נראה לא אמין אצלה. לא יודעת. אבל כן, היו סצנות מוצלחות מאוד. זה לא שהיא לא שחקנית טובה או משהו...פשוט לפעמים זה היה נראה...מאולץ.

למעלה