שוקלת מעבר לניו יורק לבד אך חוששת...

• פותח הנושא swany
  • פורסם בתאריך

swany

New member
שוקלת מעבר לניו יורק לבד אך חוששת...

לא ממש מכירה שם אף אחד. ולא יודעת מה לבדוק קודם עבודה או דירה ובכלל איך סוגרים דירה מרחוק. (אני לא בארץ רק בסטייט אחר).

billc

New member
האמת שגם אני קצת הייתי מפחד ללכת לניו יורק

בלי עבודה אם אני את, הייתי סוגר קודם כל עבודה מרחוק לפני שהייתי עובר. דירה אפשר למצא דברים זמניים, עבודה זה קשה יותר.

דווקא בניו יורק ממש קל להכיר.

מבטיח לך שתוך שבוע כבר תהיי מקושרת חברתית - זה הדבר הכי קל שיש. הבעיה היא שכשעוברים למקום חדש, צריך לדעת להכיר מי נגד מי ואיפה רוצים לגור. או שבעצם, השאלה שצריך לשאול היא למה את שוקלת מעבר לניו יורק? הרי אין לך אף אחד שם שינחה אותך, אין לך עבודה שמחכה לך, אז למה לעבור לשם? מה שלא יהיה, הטיפ הכי טוב שאני יכול להציע לך הוא לעולם לא לסגור על דירה מרחוק. תגיעי לכמה ימים למוטל, ותלמדי להכיר את האזורים לפני שאת מכניסה את עצמך למחוייבות.

swany

New member
אני חיה פה כבר שנתיים (ארה"ב)...

ורציתי לשנות את מקום המגורים שבו מגוון אפשרויות העבודה קצת יותר רחב מאיפה שאני מתגוררת כרגע.

איי ל

New member
מנהל
הבנתי,

אם כך, אני ממליץ לך קודם כל להתחיל בחיפוש מקום עבודה. ניו יורק היא עיר מאד יקרה, ולעבור לשם לפני שיש לך מקום עבודה/משכורת קבועה יכול להיות נזק רציני לכיס- ואת זה אני כותב מניסיון. לאחר שתשרייני לעצמך מקום עבודה, מציאת דירה (שגם נחשבת בעיני רבים כאב ראש לא קטן) אמורה להיות קלה יותר. כמובן שאם את כבר שנתיים בארה"ב אז אין צורך לספר לך על קרייגסליסט. שיהיה בהצלחה!

למעלה