שאלון מדוע התחלתם לראות מרחק הנגיעה ועוד

דללה

New member
עונה..

שם: שני גיל: 18 תאריך לידה: 7.2.89 צבע אהוב: שחור פורומים שאני כותב בהם: שמיניסטים, מרחק נגיעה, הנרי דוד, לימודים וש"ב, עברי לידר (לפעמים) ואונסנס (לפעמים) ויש עוד מלא.. למה התחלתי לראות ''מרחק נגיעה?: האמת? כי קיבלתי לנהל את הפורום הזה מה אתה חושב על זה באמת?: שזאת אחת הסדרות הישראליות הכי טובות שיצא לי לראות איזה מפורסמים אתה מעריץ?: לא מעריצה.. אתה חושב שזה היה קורה באמת?: לא מאמינה איזה ספרים אתה אוהב לקרוא?: הרלן קובן, רם אורן ועוד האם אתה דתי?: לא

osh360

New member
עונה :)

שם:מעיין גיל:15 תאריך לידה:30.1[ואני בינור לא ביוני
חח] צבע אהוב:תכככלת
%$#@# פורומים שאני כותב בהם:אופנה,רבלדה,כריסטינה אגילרה,ועוד בקומונות חח למה התחלתי לראות ''מרחק נגיעה?:כי הפרסומות ממש משכו אותי,ישר אמרתי שזה יהיה מעניין מה אתה חושב על זה באמת?:סדרה אחלה ,מדהימה רק חבל שהסוף לא היה משו|: איזה מפורסמים אתה מעריץ?:אממ אין ממש חח אתה חושב שזה היה קורה באמת?:כן איזה ספרים אתה אוהב לקרוא?:אני לא אוהבת לקרוא
אבל היו כמה שאהבתי.חח האם אתה דתי?:לא,מסורתית

אחרי הרבה זמן שלא התנחלתי פה

שם: סוניה גיל:18 תאריך לידה: 14.11.1988 צבע אהוב: כחול
פורומים: מרחק נגיעה פתח תקווה שמיניסטים למה התחלתי לראות מרחק נגיעה: כי ראיתי את הפרומו מה אני חושבת על זה באמת: שזו סדרה מדהימה איזה מפורסמים את מעריצה? לירז צ'רכי הנרי דוד את חושבת שזה היה קורה באמת? לאיידעת איזה ספרים אני אוהבת לקרוא: הספר האחרון שקראתי היה שבועת רחל וזה ספר נחמד =] האם את דתייה? לא

מי שיודע

פירסמתי 3 שירים שכתבתי על מרחצק נגיעה בפורום של הנרי בגלל שאףאחד לא כותב כאן!

BUBAPRAIT

New member
עונה...

שם: דינה גיל: 16 תאריך לידה: 10.3 צבע אהוב: ורוד פורומים שאני כותב בהם:רן דנקר,הראל סקעת. למה התחלתי לראות ''מרחק נגיעה?: כי זה היה נראה מהממם. מה אתה חושב על זה באמת?:שזה סדרה ממש טובה ויפה. איזה מפורסמים אתה מעריץ?:אני לא מעריצה. אתה חושב שזה היה קורה באמת?:לא. איזה ספרים אתה אוהב לקרוא?:לא אוהבת האם אתה דתי?:כן.

למעלה