שאלון מדוע התחלתם לראות מרחק הנגיעה ועוד

שאלון מדוע התחלתם לראות מרחק הנגיעה ועוד

שאלון אנא התחילו שם: גיל: תאריך לידה: צבע אהוב: פורומים שאני כותב בהם: למה התחלתי לראות ''מרחק נגיעה?: מה אתה חושב על זה באמת?: איזה מפורסמים אתה מעריץ?: אתה חושב שזה היה קורה באמת?: איזה ספרים אתה אוהב לקרוא?: האם אתה דתי?: תענו על זה! אשמח מאוד!

עצמי1111

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם:סיון גיל:15++ תאריך לידה:9.6.91 צבע אהוב:כתום\סגול פורומים שאני כותב בהם:זה ושל הנרי... למה התחלתי לראות ''מרחק נגיעה?:כי שמעתי ביקורות טובות ובגם בגלל הפרומאוים שהיו ... מה אתה חושב על זה באמת?:שזו סידרה מדהימה וסוחפת.. שחקנים מעולים וסיפור יפה... זו האמת... איזה מפורסמים אתה מעריץ?:האמת שחוץ מהנרי וגאיה אין ממש כאלה שאני מעריצה.. וגם את הנרי וגאיה אני לא ממש מעריצה אני פשוט אוהבת לדבר עליהם.. אתה חושב שזה היה קורה באמת?:כן ואני יודעת גם שזה קורה באמת... וגם נגמר באותו סוף שהסדרה נגמרה.. זה הכי אמין... איזה ספרים אתה אוהב לקרוא?:כל ספר... כמעט כל ספר... האם אתה דתי?:כן

../images/Emo2.gif התשובות שלי:

שם:אור(אתם יכולים לקרוא לי אורי או o.k ) גיל:14 וחודש תאריך לידה:24.3 (אתם יכולים לחשב באיזה שנה זה!) צבע אהוב:ורוד,וכתום פורומים שאני כותב בהם:בעיקר רק זה פעם כתבתי בפלוריסיינטה,קטנטנות ופינת אור,הילארי דאף,והתאומות אולסן אני עכשיו בפורומים פרטיים למה התחלתי לראות מרחק נגיעה?:אמ.. זה תשובה די מצחיקה שהתחיל הפרק הרביעי אמ. אבא שלי לא היה בבית אז הוא ביקש ממני להקליט הקלטתי זה היה נורא מעניין זה היה פשוט מרגש החלטתי שאני רוצה לראות עוד פרק שבוע אח''כ אבא הציע לי לראות אותו והחלטתי לראות וכך אני ואבא שלי ראינו בפרק השישי הייתי ממש מכורה התחלתי לחפש כל מיני קטעים וראיונות אח''כ זה נמשך עד הפרק האחרון שנורא התאכזבתי לא הבנתי את הסוף! אז בסוף שקראתי ההורים נורא אהבו את הסידרה בעיקר יש לי משפחה חילונית הם גם ראו את הסידרה נורא אהבו! והם שאלו מה אנחנו חושבים על זה? אמרנו שאין תשובה סופית לעניין הזה בגלל זה הסידרה כ''כ פופלרית שזה הכי מעניין נורא התעניינתי רציתי לדעת עוד ועוד! מה את חושב על זה באמת?: אפשר למצוא מלא סיפורי אהבה ולגלות שאהבה כן אפשרית אבל במקרה הזה אי אפשר זה לא יכול לקרות אי אפשר למנוע את זה! איזה מפורסמים אתה מעריץ?:פלורנסיה ברטוטי,הילארי דאף,סולדד פסטרוטי,אמ.(יש מלא בקיצור אני מתה על טלנובלות בעיקר פינת אור וקטנטנות אני מהרקע הזה! ואני לא מעריצה ממש שרופה פשוט נחמד לי!) אתה חושב שזה היה קורה באמת?:בהחלט כן בוודאי איזו שאלה! אבל אהבה לא תנצח רק. אם הבן זוג או הבת הזוג יחליט או לחזור בתשובה או לחזור בשאלה איזה ספרים אתה אוהב לקרוא?:אני אוהבת את הספרים על בני נוער כמו מבחן קבלה,קיץ אחד ביחד והסדרת הספרים שבדיוק דיברה על הנושא הזה בגלל זה כ''כ מעניין אותי לדעת עוד! האם אתה דתי?:כן בהחלט אני עוסקת בזה אני רואה אני מבינה את העולם הדתי את העולם החילוני אני גם רואה (הרי יש לי משפחה) ואני לא קיצונית לגבי זה

כן באמת חבל.

בהתחלה אימא שלי המליצה לאחותי אחותי לא התלהבה! אני חשבתי לצפות בזה וכן זה היה פשוט מקסים! ואני חייבת להגיד שהסיבה שלי הכי מקורית.....

מיכמיך3

New member
../images/Emo13.gif

שם: מיכל. גיל: 16. תאריך לידה: 15.6.91 צבע אהוב: כחול. פורומים שאני כותבת בהם: הדג נחש, פתח תקווה, שייגעצ ומרחק נגיעה. למה התחלתי לראות מרחק נגיעה? שידרו את הפרומואים וזה היה נראה לי נחמד, שודר הפרק הראשון, אהבתי והמשכתי לראות. מה את חושבת על זה באמת? סדרה מעולה, חזקה ביותר, השחקנים יודעים לשחק מעולה, הסדרה מלמדת המון. איזה מפורסם את מעריצה? להקת הדג נחש. [כי אין לי שום חשש]. את חושבת שזה היה קורה באמת? הגזענות שהראו בסדרה שהדתיים שונאים את הרוסיים ואת מה שרשמו על זוריק והמשפחה שלו זה נראה לי שיקרה, וזה גם קורה כיום, תמיד מחשיבים אותם כגויים, הם בסה"כ בני אדם כמו כולם. הקטע של זוריק שהוא התאהב ברוחל'ה, נראה לי שזה פחות יקרה במציאות, אין הרבה מקרים כאלו, נדיר ביותר. איזה ספרים את אוהבת לקרוא? אני לא קוראת ספרים, אני לא הטיפוס של ספרים. האם את דתייה? בעיקרון לא, אבל אני באה ממשפחה מסורתית כזאת.

עצמי1111

New member
המ.. מסכימה איתך ברוב מה שכתבת...../images/Emo9.gif

אבל סיפורי אהבה כמו של זוריק ורוחל'ה כן קורים.. הם מאוד מאוד נדירים אבל קורים.. וכמעט אף פעם אין פשרה של אמצע...

מיכמיך3

New member
זה מה שרשמתי פחות או יותר

שזה קורה פחות לעומת איך שהדתיים מתייחסים לרוסים. שזה נדיר.

לא נכון...

אני חייבת להגיד לכם שאני דתיה והייתה לי חברה רוסיה! וגם אני מהמוצא הזה אבל לא בדיוק סבא וסבתא רבא שלי ואף אחד לא משפיל את הרוסים איזה שטויות! סבתא שלי באה מאוקראינה

עצמי1111

New member
בזה את צודקת..

יש לי מלא חברות רוסיות.. זה באמת לא משנה לנו כל כך...

למעלה