שאלה מעניינת...

שנוני

New member
שאלה מעניינת...

אני וחברה מעבירים בבסיס הסב"ש (הסברה שבועית) על אונס וחיפשנו קטעי סאונד היא טוענת ש"תעצמי את העינים" מאוד מתאים לעניין ואני לא הכי סגור על זה... מה דעתכם?

pishkashit

New member
אני לא חושבת...

לדעתי מדובר על משהו שקרה לה (לאו דווקא אונס) והיא מנסה לצאת מזה, לעצום עיניים כדי לקוות שזה יעבור. בלאט אני לא טובה בניתוחים

charlazona

New member
בלאט

"לא אומרת כלום" דווקא מאוד מתאים לדעתי... זה נשמע ששם מדובר על איזו בחורה שעברה טראומה נפשית... ככל הנראה אונס

שנוני

New member
אממ

לא אומרת כלום אם כבר הוא בשלב שאחרי האונס ואנחנו מחפשים שירים של אונס. אני חושב שבצירוף עם המוזיקה של השיר והמילים יש אפשרות לשייך את השיר לאונס המון זה בעייני המתבונן..

ד י א ט ה

New member
אויש טעות

אני שונאת את תפוז אי אפשר לתקן הודעות 'בלאט'. התכוונתי, צעקות או כל דבר מחריד שנשמע במהלך אונס אני לא יודעת כמו מה למשל כי לא חוויתי אונס או שמעתי אונס, תודה לאל.

שנוני

New member
אמממ

יותר שיר שמכניס לסיטואציה של אונס הרגשה שמתרחש בזמן השיר משהו לא טוב (שניתן לקשר לאונס) דבר שבו השיר דווקא מתברג טוב בכל מני קטעים כמו הקריאה המיוחדת הזו "תעצמי את העיינים, תסתכלי עלי" או הסאונד שלדעתי יש בו משהו מפחיד קצת שמכניס לסיטואציה..

T S F1

New member
דווקא יש שיר

הוא לא של מטרופולין, אבל.. הוא די טוב.. חבל שאת לא - ברי סחרוף [אל תהרגו אותי..]

למעלה