שאלה - מיהו השחקן האהוב עליכם בסדרת הסרטים?

Mor L

New member
שאלה - מיהו השחקן האהוב עליכם בסדרת הסרטים?

אצלי זה כאילו היה צריך להיות טום הידלסטון מי שמשחק את לוקי - אבל האמת שאני לא סובלת את השחקן!

לעומתו כריס המסוורת' שמשחק את ת'ור, שבסרטים מעצבן אותי לגמרי, פשוט יפהפה במציאות בצורה שאין מה להשוות בכלל לת'ור,
וגם אני מטורפת על נטלי פורטמן

ככה שכריס המסוורת' ונטלי פורטמן שניהם הם השחקנים האהובים עליי מהסרטים, שבמקרה יצא ששניהם זה מת'ור

למה הוא מעצבן?

הדמות ת'ור זאת אומרת....
אני חייב להודות שאני ממש אוהב את סמואל ל. ג'קסון.
ואין לי דמות שנואה חוץ מההיא ששכחתי את שמה. השניה תחת פיקודו של פיורי. אני שונא את השחקנית (קודי משהו) שעזרה להרוס את הסדרה איך פגשתי את אמא שלכם. אז חבל שליהקו אותה.
ד"א, את יודעת שהאח של המסוורת' משחק בסרט משחקי הרעב? איזה עולם קטן....

Ayelet 363

New member
בנוגע לתפקיד שלה באיך פגשתי אני קצת מסכימה

אבל תלוי מתי. היה שלב שבו היא דווקא הייתה הדמות האהובה עליי, וגם בשלבים בהם אהבתי אותה הכי פחות ולא אהבתי אותה בכלל, אני חושבת שבמקרה שלי זה לא היה בגלל השחקנית. אני לא מאוד מאוד אוהבת אותה, אבל אני דיי אוהבת אותה.

גם אני אהבתי אותה...

אבל הריונות בלתי פוסקים (שלה ושל האניגן) יחד עם המע' יחסים עם ברני שיגעו אותי. אני כבר לא צופה בסדרה.

Ayelet 363

New member
לדעתי אלה לא הריונות בלתי פוסקים

אליסון הייתה בהיריון רק פעמיים, ואני חושבת שהצליחו להסתיר את זה דיי טוב בסדרה.
בנוגע לקובי סמולדרס לא היה לי מושג עד עכשיו, חוץ מזה שידעתי שהיא הייתה בהיריון במהלך הסדרה ושההיריון שלה חפף להיריון של אליסון האניגן, אבל על פי imdb יש לה רק ילד אחד.
3 היריון נראה לי דיי הרבה לסדרה אחת, אבל אני חושבת שהצליחו להסתיר את שלושתם, אז לי זה לא הפריע.
בנוגע ליחסים שלה עם בארני... לקח לי הרבה זמן להחליט מה בכלל הדעה שלי בנוגע אליהם, אז אני גם מבינה את זה.

לסדרה SHIELD...

אז עכשיו קראתי שהצילומים לסדרה SIELD (אם אחת כזו תצא לפועל) לא ישפיעו על הצילומים של הסדרה איך פגשתי את אמא שלכם מה שאומר שקודי משהו תיהיה שחקנית קבוע שם

אחחחחחח זה מאוד כואב....

Mor L

New member
זה הטעם האישי שלי בלבד XD

אבל ניסו לעשות את ת'ור יותר מדיי מושלם, יותר מדיי בלונדיני בגבות ובזקן, ומקור האור והטוב שבעולם, ובקיצר - שחצן ומעצבן! XD

את טום הידלסטון אני מתה על האופי שלו! אין מישהו יותר מקסים וחכם ממנו!

אבל המראה שלו במציאות פשוט מרתיע אותי XD

Ayelet 363

New member
השחקנים האהובים עליי בסרטים

אני חושבת שאני מחבבת את כל הקאסט, בכל הסרטים.
למען האמת, אני אוהבת את טום הידלסטון יותר מאשר את לוקי. אני חושבת שיש לו אופי ממש חמוד (והוא אוהב שייקספיר. חמוד).
אני גם אוהבת את נטלי פורטמן.
אני דווקא אוהבת את קובי סמולדרס. לפני האוונג'רס הכרתי אותה רק מאיך פגשתי את אמא, אבל אני אוהבת אותה שם. דרך אגב- ידעתם שהרעיון ללהק את קובי סמולדרס הגיע מזה שג'וס ווידון דיבר מתישהו עם אליסון האניגן על זה שהוא מתלבט את מי ללהק לתפקיד, והיא הציעה את קובי סמולדרס, אז הוא הרחיב את רשימת השקחניות שהוא שקל ללהק עד שהוא בסוף בחר בה? זה לא קשור להאם אני אוהבת אותה או לא, אז ממש התלהבת ימזה כשרק קראתי את זה.
אני אוהבת את רוברט דאוני ג'וניור. מהרעיונות איתו הוא נשמע ממש איירון מן גם במציאות. אני מניחה שלהגיד על מישהו במציאות שהוא דומה לאיירון מן, אפילו שהוא הדמות האוהבה עליי בסרטים, זו לא מחמאה, אבל אני חושבת שחלק מזה נובע מזה שהוא מנסה להצחיק קצת, ואחד הדברים שאני הכי אוהבת בו זה שהוא משעשע. כמו איירון מן, אני בדרך כלל לא הייתי מתחברת לאנשים כמוהו, אבל הוא יוצא דופן.
אני חושבת שגם לקלארק גרג, השחקן של קולסון, ממה ששמעתי עליו וממה שראיתי בריאיונות, יש אופי ממש חמוד.

וגווינת' פלטרו. איך שכחתי אותה עד עכשיו. אני מחבבת אותה בקצת שהיא הייתה באוונג'רס וממש באיירון מן, ועוד יותר בסרטים אחרים בהם ראיתי אותה.

היו גם שני שחקנים שאני אוהבת אבל היו באוונג'רס לקטעים ממש קצרים. הם נחשבים?
Enver Gjokaj (בבקשה אל תשאלו אותי איך הוגים את זה
), שהיה שוטר שדיבר עם קפטן אמריקה. הקטע איתו היה ממש קצר, אבל התלהבתי שזה הוא כי הוא היה בדולהאוס ואני אוהבת את דולהאוס (וגם הוא היה קצר בדברים אחרים שראיתי, אבל אני מחבבת אותו בזכות דולהאוס).
Alexis Denisof- היה בפרוייקטים אחרים של ווידון, והוא אחד ששחקנים שווידון מלהק הכי הרבה. אני מכירה אותו גם מאיך פגשתי את אמא, אבל שם אני לא אוהבת את הדמות שלו. באוונג'רס הוא היה The Other. אני חושבת שיותר שמעו אותו מאשר ראו אותו, ואני הרבה זמן התבלבלתי בינו לבין Thanos (ההוא שעזר ללוקי) אז הנה תמונה
http://images2.wikia.nocookie.net/_...her_Avengers.jpg/280px-The_Other_Avengers.jpg
כלומר מישהו שהיה קשור ל- Thanos, שזה הוא:
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20120831043960/marvelmovies/images/4/47/Thanos_thumb.jpg
גם אותו אני לא מאוד אוהבת על סמך הדמות שלו באוונג'רס, לפני שראיתי את הסרט לראשונה ידעתי שהוא שם בתפקיד כלשהו אבל לא ידעתי איזה ולא הצלחתי לזהות אותו (אבל, היי, ראיתם איך הוא נראה בסרט?
ובתפקיד העיקרי ממנו אני מכירה אותו יש לו מבטא בריטי. המבטא לא אמיתי ואני מכירה אותו גם בלעדיו, אבל היה לי קשה לזהות את הקול שלו), ואז כשגיליתי מי הוא היה הבנתי בטעות שהוא Thanos, אבל אם אני לא טועה זה היה כי אתרים שניסו להסביר מי הוא היה, כי מסתבר שעוד הרבה אנשים ידעו שהוא שם ולא זיהו, אמרו שהוא Thanos.

אם היה לי את הידע שלך בווידון...

אז...... אז..... הייתי....... הייתי.......
בואי נגיד שאני יכול לקשר את לדברים שהיו עושים לי חיים יותר קלים. ואני לא מדבר על ידע בווידוניות (?!?!?!), אני מתכוון שאם היה לי יכולת לזכור משהו כמו שאת זוכרת על ווידון אז..... וכו'

Ayelet 363

New member
בכללי אומרים עליי שיש לי זיכרון טוב

כולל אנשי שאני לא מבינה איך נוצר אצלם הרושם הזה, וכולל אנשים שאני תוהה עד כמה הם מכירים אותי, אבל מצד שני גם אנשים שמכירים אותי אומרים את זה, אז בהנחה שזה נכון, מוזר לי שאנשים שלא מכירים אותי ישר חושבים על זה.

מציד שני, אני חושבת שכדיי לדעת הרבה על משהו שצריך לקרוא עליו הרבה, ולדעת הרבה על ווידון זה לא ממש ידע חשוב. אני מעבירה הרבה זמן בלקרוא באינטרנט על דברים שמעניינים אותי, לא משנה אם הם חשובים או לא. אפשר גם לראות את זה בתור בזבוז זמן משווע.

מסכים (אני חושב)

ואני גם קורא הרבה אבל פחות על ווידון.
לי יש יותר יכולת לזכור פרטי מידע קטנים וחסרי חשיבות בנוגע לסרטי אקשן משנות ה- 90 (כמו הבנות של ארנולד שוורצנגר בשני סרטים שונים - קומנדו ושקרים אמיתיים).

nick at noon

New member
כמה עצוב

שאני יודע גם מי הן...
למרות שאפשר לטעון שזה לא ממש קשה. בקומנדו זאת הילדה מ"מי הבוס", אליסה מילנו, ששיחקה במכושפות. ובשקרים אמיתיים זאת אלייזה דושקו שגם היא שחקנית ווידונית, שיחקה בבאפי, אנג'ל ודולהאוס.

nick at noon

New member
התכוונתי לענות לפוסט המקורי ולכתוב לאיילת

תודה שהפנת אותי הנה.

ושכחת לציין שאלקסיס דניסוף נשוי לאליסון האניגן.

Ayelet 363

New member

למרות שאני אוהבת גם את אדוארד נורטון (אני לא מכירה אף אחד מהשחקנים האחרים ששיחקו אותו).

למעלה